Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön tényleg nem annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön tényleg nem annyira kapósak a magyar nők mint itthon? Kint nincs akkora férfitöbblet?

Figyelt kérdés

Sok fiatal nő ismerősöm költözött külföldre, és sokan közülük, akik nem eleve párként mentek ki, hanem egyedülállóként azok bizony sokan társkeresési gondokkal küzdenek. Amikor itthon nagyon nagy volt a kereslet rájuk, mivel itt rengeteg a szingli férfi. De nyugaton valamiért nem.

Azaz általános megfigyelés, hogy minél fejlettebb egy ország, annál jobb a nemek aránya is. Nyilván a nőket jobban vonzzák a pénzes pasik és a jólét. Sok férfi meg igénytelen és egy putris dzsuvás országban, környezetben is ellakik, és persze panaszkodik hogy nincsen nője és a nők milyen anyagiasak.

Erre vezethető vissza a dolog? Az a férfitöbblet és túl sok szingli férfi az csak nálunk, kelet-európában jellemző, máshol nem?


2020. febr. 2. 17:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%
Miután nem vagyok egy boszorkány, és látom, milyen nőkkel vannak kapcsolatban, erősen kétlem.
2020. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy más magyar nők kapósak-e itt, de én kiköltözésem után egy hétre megismertem a fêrjem, közben viszont nagyon sokan udvaroltak nekem, pedig tudták, hogy már van partnerem.

Amíg otthon laktam, most az utolsó egy évet veszem figyelembe, 2x voltam randizni (egy személlyel), többeknek tetszettem viszont senki sem lépett felém, csak ez az egy randi partnerem.

2020. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!