Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyar lányok van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lányok van köztetek olyan aki itthon egyáltalán csak szerencsétlenkedett a férfiakkal és külföldre ment esetleg és ott mást tapasztalt, hogy másként viszonyulnak hozzá?

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Miért?Szerinted a nyugati férfiaknak aranyból van a phaszuk?Vagy mi?

Vagy különbek?

Mivel a Kelet-Európai Blokk általában szegényebb/prolibb, ezért van esély,hogy egy Nyugati pasi kapva kap az alkalmon,hogy egy szegény, csóri lányt "felkaroljon".Mostanában azt hiszem ez a divatos szó a prostitúcióra.

UI:lány vagyok, még mielőtt valaki azzal jönne.😂

2019. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem akarok senkit bántani,de nem értem ezt a külföldön mindenki jobb vagy másabb dumát.
2019. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Nekem külföldön jobban összejöttek a pasik. De nem atomfizika ez. Ami külföldön történik, "az ott is marad", sokkal bátrabban, nyíltabban viselkedtem kint, merészebb voltam, többet jártam el szórakozni/ismerkedni, és ez jobban bejött a pasiknak, mint mikor itthon csak otthon ültem.

Aztán az ottani sikereken felbúzdulva itthon is valamivel nyitottabb lettem, és már itthon is jobban ment.

2019. jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Velem is így volt, itthon a kutyának sem kellettem, kint meg.... pedig nem én voltam a nyitottabb, párkapcsolatom lett rögtön és utána is udvaroltak, bókoltak a pasik megállás nélkül, itthon soha.
2019. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó és amugy ha meg kéne ítélned magadat, hogy mennyire vagy szép lány akkor mit mondanál? mert sztem én nem vagyok csúnya de kb azt tapasztalom amit te. én még csak tervezem a külföldöt. tanulom a nyelvet. amugy melyik országba mentél?
2019. jún. 17. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!