Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha betegesen bejönnek a francia csajok, de itthon ilyenek nincsenek, még turistaként sem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

Ilyen nőket egyáltalán nem találni itthon. Teljesen más a felhozatal. Sajnos nem csak ilyeneket, de még fiatal szingli lányokat is alig találok ebben az országban, akik (szerintem) elfogadhatóan néznek ki. Sőt a fiatal is egyre kevesebb, akiket látok Bp. koszos utcáin, azok a Kádár nyugdíjasok, öregedő középkorúak, kínaiak, csövesek... vadászni kell a tekintetemmel fiatal lányokat, és azok legtöbbje még csak nem is szép. Más országokban meg ilyen a tipikus nő, mint amilyen a fenti képeken.

Mit tegyek ha én erre a felhozatalra vágyom? Nem arra ami itt van.


2019. máj. 2. 05:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd. :) Nekem is bejönnek alapvetően mert karakteresek, de hülyeség, hogy nincsenek ilyen karakteres lányok itthon. Neked inkább a tudat hiányzik, hogy francia és ez izgat. Azt is megmerem kockáztatni, hogy nincs sok sikered a magyar nőknél és ezért is menekülsz ilyen "ideákba". :) Ha enniyre izgat a dolog, menj ki dolgozni majd kicsit, vagy ilyesmi. Tanuld a nyelvet, veszíteni nem veszítesz vele.
2019. máj. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég jöttünk vissza Párizsból párommal, hát hidd el, a francia nők többsége nem ilyen :D Edzős társaim közt is van 4-5 francia lány, hát, mit ne mondjak.. "Természetes" szépség némelyik. De annyira, hogy borotválkozni, dezodort használni luxus. Az edzőnk sem szívesen ér hozzájuk. Bár ők elég szélsőséges vegánok mindemellé. Mindenesetre kint azon hüledeztünk párommal, hogy mennyire csúnyák szegények. Szinte mind alaktalanul vékony volt, se segg, se mell, vézna károk, és valóban karakteres, de inkább szögletes, férfias arccal. Kiemelkedően szépet nem láttunk azalatt az egy hét alatt. Bár biztos vannak.

Itt Budapesten viszont én elég sok szép nőt látok, szóval lehet rossz helyen keresgélsz :) De bármikor fennáll a lehetőség, hogy kiköltözz, és körülnézz magad is, hátha mégis találsz kint hozzád illőt.

2019. máj. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
OkCupid - Itt lehet ismerkedni külföldiekkel akik pont Pesten vannak épp. Nekem is lett több alkalmi, meg most tartós kapcsolatom van egy külföldivel. Nem francia, de biztos azok közül is vannak fent. Vagy a Badoo, itt beszéltem is konkrétan egy francia sráccal. Vagy a Francia Intézetben iratkozz be nyelvtanfolyamra, vagy bármi hasonló tevékenységre, amit ott lehet, keress itteni franciáknak szóló csoportokat Facebookon, stb.
2019. máj. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Modellekről ilyen képeket itthoni nőkről is találni, ne ebből indulj ki :D

De ha ennyire kattanásod a francia nő, akkor menj el Franciaországba, tanuld meg a nyelvet és hajrá. Budapest koszos utcáin én rengeteg gyönyörű nőt látok, fiatalokat is, szóval szerintem veled lehet a baj. Csak aztán nehogy csalódj, amikor elmész francia honba, hogy a valóságban nem minden nő néz ki úgy mint modellként fotózva profi sminkkel/fényviszonyokkal és utólag megszerkesztett képeken....

2019. máj. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Egyszerű utat ki Franciaországba 1 évet azt szexi őssze valakit!
2019. máj. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Budapest valóban koszos, de akkor te még nem jártál Párizsban, vagy valamit nagyon félreképzelsz velük kapcsolatban 😃


Meg a francia nők... tudod milyen a francia nők fele? Afrikai, arab, akármilyen tengerentúli területről az anyaországba vándorolt, meg kelet-európai 😃 És akkor a végén oda jutunk, hogy az általad idealizált echte francia nőknek ugye nagyrésze túlsúlyos, vagy nem hozzádillő (korban, személyiségben pl), stb. Végén marad 1-2 %. Pont annyi, mint aki itthon is megfelelne neked.


Amúgy sok francia van, akik erasmusolnak itt pl, vagy francia anyacégek miatt dolgoznak itt. Jó, persze azzal megint az a helyzet, hogy hiába francia, ha mellé afrikai/arab származású 😃 de körbe lehet nézni. Tinderen akár. Biztosan találsz előbb-utóbb.


És ugye EU-ban vagyunk. Megtanulod a nyelvet, és már mehetsz is ki dolgozni-lakni. Egy-két évet megéri erre szánni igazán, ha ennyire ez a vágyad! 🙂

2019. máj. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gyépésmérnök ***** válasza:
100%

17 lehettem mikor jött a városba egy csapat francia diáklány, egy üdülőben lettek elszállásolva. Hívtak a haverjaim, hogy szedjünk fel párat, mert mindenre kaphatóak. Hát amikor közelről megláttam őket, elment a kedvem az ismerkedéstől. 50-ből egy elfogadható külsejű volt, a többi a magyar nőket átlagosnak tekintve kb. 10/2-10/3 lehetett. És még közelebbről nézve őket... Hát hogy ritkán fürödtek az még egy enyhe kifejezés.

Nem tudom azóta változott-e a helyzet.

2019. máj. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!