Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy külföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy külföldön általában szebb nővel sikerül összejönniük a magyar férfiaknak, mint itthon?

Figyelt kérdés

Most nem elsősorban azokról beszélek, akik kijárnak vagy idénymunkát végeznek kint és tömegszálláson laknak addig, hanem akik rendesen kiköltöztek. Azok közül nagyon úgy látom facebookon, hogy szebb nőkkel jönnek össze.

De miért, amikor elvileg a magyar nők a legszebbek?


2019. nov. 10. 15:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Miert lennenek a magyar nok a legszebbek? Szerintem a mai vilagbanilyent mondani rasszista. Szerintem minden nemzetbe vannak szepek es csunyak. Am sztem kulfoldon egzotikumnak szamitasz azert van tobb eselyed
2019. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Azért az se mindegy, hol is van az a külföld. Mert nyugaton egy magyar férfi nem feltétlenül nyerő parti. Én nyugaton élek, a férjemhez költöztem ki. Itt azt látom, hogy a magyar férfiaknak általában a párja is magyar, míg egy magyar nőnek van esélye helyi férfivel megismerkedni. Idősebb korosztályban láttam fordított példát is, tehát ahol a feleség volt külföldi és a férj magyar. De ez ritkább.
2019. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Mert külföldön a szép nőknek nincsenek nagy elvárásai. Nem csoda hogy a férfiak már külföldi nővel jönnek össze. Ami itt megy Magyarországon az szánalmas. Külföldön sokkal jobb az élet és sokkal könnyebben találsz párkapcsolatot.
2019. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

"Mert külföldön a szép nőknek nincsenek nagy elvárásai. "


Muhaha!

2019. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
#4 Pedig így van. Haverom itt nem tudott össze szedni nőt. Külföldi nőkkel próbálkozott és összejött neki. Ennyit erről.
2019. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%

Lehet itt röhögni, de sok országban nincsenek akkora elvárásai egy csomó átlagos nőnek, mint itthon. Az összes ismerősöm, aki kiköltözött vagy sokat utazgatott, ezt mondja. Nő ismerőseim is arról beszélnek, hogy a magyar lányok nagyon elszálltak maguktól.

(Na, jöhetnek a szokásos férfiszidások és lepontozások.)

2019. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

"Na, jöhetnek a szokásos férfiszidások"


Ja, mennyivel kellemesebb a nőket szidni, nem?

2019. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
#7 "Ja mennyivel kellemesebb a nőket szidni,nem?" Aki itt szid az egyedül te vagy és te szídod a férfiakat. Senki sem szidja a nőket. Hanem csak tényeket közlünk.
2019. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

#7: Nem, de az itteni szintről mit mondjon az ember? Egy csomószor odaírom, hogy "egy részük" vagy hasonló, de ugyanúgy elszidnak utána minden férfit és engem is beállítanak egy csomó dolognak, ami rám nem is igaz.

Ja, és miközben a nők szidásáért megy a kiakadás rendszeresen, már rengeteg férfiakat szidó felpontozott hozzászólást láttam. És te is pont ezt szoktad csinálni. Pár havonta feljövök és szinte mindig látni a hozzászólásaid: Ugyanaz a százalék, ugyanaz a fogalmazás, ugyanaz a szövegkép. És nálad szinte mindig a férfi a rossz, akármiről is szól a kérdés.

2019. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
#9 Mert itt ha megmondod a frankót és van egy véleményed a nőkről ami nem jelent szidást akkor kapod a pirosat. De ha egy nő rendszeresen szidja a férfiakat akkor kap zöldeket. 70%-osan hasznos meg 80%-os hasznos. 😂
2019. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!