Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nőknek mi okuk lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nőknek mi okuk lehet a panaszra társkeresésben, amikor a Tinder tele van csúcs pasikkal?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból ránéztem a konkurenciára. És azt láttam, hogy a Tinder férfi oldalról príma felhozatalú. Tele van még férfi szemmel is jóképű orvosokkal, mérnökökkel akik ráadásul sportosak és divatosak is.

De ha még ilyen férfiak is társkeresőre szorulnak Magyarországon, akkor a nőknek hogy lehet egyáltalán bármilyen társkeresési problémája?



2021. aug. 20. 21:33
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
90%
Ezeknek a pasiknak átlagos nő csak egy dugásra kéne, én viszont átlagos nőként komoly kapcsolatot keresek. Hát ennyi a bajom vele, ezért is nem vagyok fönn.
2021. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
91%
Tudod, hogy a tinder nem a valóság ugye? Azt sok ember csak ego növelésre használja vagy szexpartner keresésre..igazi kapcsolatok ritkán alakulnak ki ott.
2021. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
11%
A nők nem is azért panaszkodnak, mert nehéz dolguk van, hanem mert egyszerűen nem lehet elég könnyű dolguk ahhoz, hogy befejezzék a panaszkodást.
2021. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
96%
A külsőből nem derül ki, passzolunk-e.
2021. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:

Vannak bunkónak kinéző jóképű kigyúrtak is akik lehet csak szexet akarnak, de nem ezekről beszélek.

Mondom, jobbnál jobban szituált orvosok, mérnökök, közgazdászok mindenből van választék bőven.

A női felhozatallal nem ez a helyzet.

2021. aug. 20. 21:43
 6/60 anonim ***** válasza:
8%

Én szeretek ott ismerkedni.Már volt 30 randin, elég sok nálam vagy nála végződött.fiatal vagyok, miért ne?Most kell kiélnem magam.Az ilyen szűzpasikat meg nem értem 30 éves,otthon lakik, anyukával beszélget max, azt várja hogy jobb nők,pl a tinderen szóba álljanak vele.

Hát fura világ lenne, ha ez így is lenne.

26N

2021. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
46%
Mivel ezek a férfiak többnyire nem illenek hozzám, teljesen mindegy, hogy néznek ki.
2021. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
90%

#5 A jól szituált mérnökök és orvosok sem akarnak semmit egy átlagos nőtől, nem bírod megérteni? Normál társkeresőn is ilyen bejelöl, tuti szexre megy, ki is bukik hamar. Attól hogy intelligens módon csinálja, még ugyanazt akarja mint a bunkók.

Ez a kérdés olyan butaság, mint ha azt mondanám, tele van az insta meg a tinder cicákkal, mi bajotok fiúk? Ugyanaz a helyzet, nem kelletek nekik, ahogy mi sem nekik. Csak nem hisztizünk erről itt oldalakat.

2021. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
12%

Szia 8-as!

Te vagy az a 120kg, nemrég szült nő, aki állandóan a férfiakat szidja a válaszokban?

Múltkor jót dumcsiztunk itt, megértem ha ilyen paraméterekkel kicsi fenntartásuk van a fiúknak, ismerkedésnél.

2021. aug. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen pasik mellett mindig luxusfeleségek vannak, az meg nagyon nem az én világom. Ránézésre meg lehet mondani, hogy olyan barátnőt keresnek, aki magas, póthaja van, elképesztően sovány, és affektálva beszél.
2021. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!