Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keres több férfi párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres több férfi párt mint nő?

Figyelt kérdés

A nőkért sorbanállás megy a férfiak részéről.

Miért nem érvényesül a társadalmi arány, hogy 50-50%körül van a nemek aránya?



#nők #nemek aránya #Hiányzó nők
2021. aug. 12. 21:03
 81/119 anonim ***** válasza:
83%
Akkor sem lesz. Nekünk nem kell béna. Akinek meg igen... Neked az élet, hogy valaki megelégedik veled?
2021. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/119 A kérdező kommentje:

81. Nem de a szintén béna nőket legalább nem szédíti szexért a sok kanos férfi. Igy a bénábbak legalább találkoznának.

Persze hogy élet jobb mint egyedül lenni.

Vagy te inkább leélnéd az életed egyedül mint egy langyi kapcsolatban ami el működget.

2021. aug. 13. 18:54
 83/119 anonim ***** válasza:
91%

Egyedül.


Inkább, mint egy kapcsolatban, ahol azért vannak velem, mert ha ronda vagyok, legalább másnak nem kellek.


Nem tudok kapcsolatot olyannal, aki nem kell. Költözzek össze egy langyos emberrel, és? Biztos nem leszek közös kasszán valakivel, akit nem szeretek. Kellene két háló is, mert szexelni sem fogunk. A kajámat se egye meg. Kínos csendben üljünk életünk végéig? Mi abban a jó?

2021. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/119 A kérdező kommentje:

De az hogy nem a legszebb legvonzóbb ember miért egyenlő avval hogy egyértelműen taszít.

Ha én nem csak a nekem 10/10es csajokat vagyok hajlandó elfogadni hanem megfelel a 6/10 is az miért fáj neked ennyire?

2021. aug. 13. 19:09
 85/119 anonim ***** válasza:
92%

Miért nem érted meg, hogy nekem nem fáj, ahogy éled az életed? Engem az zavar, hogy nem érted, én miért nem élem úgy, ahogy te.


Tudod, a 6-os nő is 10-es akar lenni a párja szemében. Elég rossz, hogy nem tudod, a férfinak te vagy a mindene, vagy csak egy kis hatoska, akivel beéri.


Mellesleg nálam nincs ilyen, hogy hanyas, tetszik vagy nem.

2021. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/119 A kérdező kommentje:

De az hogy nem tökéletes az miért jelenti azt hogy nem is lehet szeretni a másikat?

Ha ő pop zenét hallgat én meg metált attól mg bőven együtt tudunk élni.

2021. aug. 13. 19:56
 87/119 anonim ***** válasza:
92%

Persze. De itt nem a popzenéről van szó, hanem hogy nem tetszik az ember.


Én nem tudom azt szeretni, aki NEKEM nem tökéletes. És ugyanezt szeretném, hogy valaki engem keressen. Hogy valakinek én legyek a tökéletes.


Ha ilyen nincs, akkor meg maradok továbbra is egyedül.

2021. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/119 A kérdező kommentje:

Ok te tudod.

Ha ennyire számit a külső akkor élj így, nekem nem számit ennyire.

2021. aug. 13. 20:04
 89/119 anonim ***** válasza:
92%
Itt nem csak a külsőről van szó, de ha te csak ennyit értettél meg, az a te bajod.
2021. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/119 A kérdező kommentje:

Aki megteheti az válogat, aki nem az meg béri avval ami jut.

Mit kéne megérteni nálam alacsonyan van a léc nálad meg magasan. Ennyi a dolog.

2021. aug. 13. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!