Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keres több férfi párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres több férfi párt mint nő?

Figyelt kérdés

A nőkért sorbanállás megy a férfiak részéről.

Miért nem érvényesül a társadalmi arány, hogy 50-50%körül van a nemek aránya?



#nők #nemek aránya #Hiányzó nők
2021. aug. 12. 21:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/119 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Ja és nincs diplomám, mégis állandóan olyan nőkkel éltem, lehet az baj. Technikumom van. Meg esetleg olyan nőkkel akiknek érettségije sincs. Sajnos olyannal sosem jártam akinek érettségije van mint nekem, pedig lehet akkor lennék boldog...
2021. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/119 anonim ***** válasza:
88%
Nézd, én csak annyit tudok, hogy nem állítottam be diplomát a társkeresőn szűrőnek, és megbántam. Természetesen attól, hogy valaki diplomás, nem lesz feltétlenül jó pár, hiszen egy sereg más dolognak is teljesülnie kell, de teljesen más minőségű volt a levelezés, beszélgetés velük, ez viszont tény. Én belsőre válogatok, épp ezért volt mindig nagyon nehéz társat találnom. Annyira egyszerű dolgom lenne ha magasság meg izmok alapján válogatnék....
2021. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/119 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki diplomák számához köti az intelligencia mértékét mindenre vall, csak pont intelligenciára nem.


Például Donald Trump-nak van diplomája, de Steve Jobs-nak sosem volt. Egyet tippelhetsz, hogy ennek ellenére melyikük intelligensebb.


Ez a "belső számít" pont olyan kamu szöveg, amit annyiszor mondogattak már a nők, hogy a végén már saját magukat is meggyőzték róla: [link]


(Cikk lényege: az intelligencia észlelhető, de nem növeli a vonzalmat)

2021. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/119 anonim ***** válasza:
88%

113 Nem az intelligencia mértékét kötöm hozzá, hanem a műveltség és közös érdeklődés mértékét. A hobbijaim, munkám közben szinte csak diplomás emberekkel találkozom, tehát nem alaptalanul gondolom így. Viszont a legtöbbjük már nős az én koromban, tehát jó lenne találni valakit. A társkeresőn láttam azért a különbséget, szóval hiába próbálod itt lehúzni, fontos infó ez is. Nem kizárólagos, de fontos.

Nálam az intelligencia és a műveltség nagyban növeli a vonzalmat, szóval a kis cikkedet hiába mellékeled ide.

2021. aug. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/119 anonim ***** válasza:
25%

"hanem a műveltség"


Szóval egy Trump műveltebb, mint Jobs. Ok.


"és közös érdeklődés mértékét. A hobbijaim, munkám közben szinte csak diplomás emberekkel találkozom, tehát nem alaptalanul gondolom így."


Szóval akinek nincs diplomája azt nem érdekelheti az, ami téged? Nagyon beszűkült látásmód ez.


"Nálam az intelligencia és a műveltség nagyban növeli a vonzalmat, szóval a kis cikkedet hiába mellékeled ide."


Mindjárt gondoltam, hogy egy belinkelt tudományos felmérésre ez lesz a válasz. TE annyival más vagy mint minden más nő. TE igazi egyediség vagy. Hagyjuk már xd. Végeredményben úgysem az fogja eldönteni, hogy rágerjedsz e valakire, hogy van e egy papírja, vagy mennyire okos. Nem ez dönti el a vonzalmat, bár belátom hosszútávú kapcsolat esetén segíthet az intelligencia, de a kis hormonjaid a kis testedben elsősorban nem az fogja beindítani.

2021. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/119 anonim ***** válasza:
85%

Na látod, te például bámulatosan ostoba vagy. Írtam is, hogy a diploma nem garancia, hanem szűrő. Nyilván Trump egy mocsok szexista alak, és bár okos, de nem művelt. Jobs pedig egy kivétel, elég durva a magyar munkás Józsival összehasonlítani. Ne Amerikával példálózz, ahol a diploma valóban nem sokat jelent, hanem maradj kis hazánkban. Itt nem az a jellemző, hogy Steve Jobsok álldogálnak a szalag mellett. (Mondjuk ő sem ott álldogáll)

"Szóval akinek nincs diplomája azt nem érdekelheti az, ami téged? Nagyon beszűkült látásmód ez."

Nem beszűkült, hanem tapasztalaton alapszik.

"TE annyival más vagy mint minden más nő. TE igazi egyediség vagy. Hagyjuk már xd."

Hol állítottam én ilyet? Azt mondtam, hogy sok nőnek a belső fontosabb és könnyebb lenne, ha nem így lenne. Egy szóval sem mondtam, hogy másabb vagyok, mint a többi nő, ezt döntse el más. Remélem, hogy több nő is ilyen, mint én és túl tud látni magasságon vagy kopaszságon és mást is néz.

Mivel idegen emberekre nem gerjedek rá (nem tudom, miért gondoljátok, hogy a nők úgy működnek, mint ti)hanem csak olyanra, aki már megfogott a stílusával, hangjával, illatával, viselkedésével, ezért eleve csak a művelt emberek vonzanak. Könnyen lehet, hogy az illetőnek nincs papírja, sosem állítottam hogy a papíron múlik ez. Viszont megint csak tényszerű az, hogy vagy nyolcvan százalékkal nagyobb az esélye az általam elvárt viselkedésnek, mentalitásnak a diplomások között.


Vicces az, hogy engem nem zavar a magasság (exem 165 magas)nem zavar a kopaszság vagy a pocak, de amikor rám ír a sok munkás józsi aki nem olvas és nem jár színházba és ezért inkább beállítom szűrőnek a diplomát, megkapom, hogy felszínes vagyok. Mert ti csak sírni meg picsogni tudtok mindenért IS.

2021. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/119 anonim ***** válasza:
25%

"Na látod, te például bámulatosan ostoba vagy."


Egy "diplomás" ember "művelt" hosszászólását láthattuk. Ezek után nem is érdekel ami alatta van, de nyugodtan ringasd magad téveszmékbe.

2021. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/119 anonim ***** válasza:
85%

Oh, a kedves 115 azzal bizonyítja a munkás emberek kulturáltságát, hogy üziben édesanyámra k betűs jelzőket ragaszt és arra is tanácsokat ad, mint csináljak a spermával.

Ami a vitakultúrámat illeti, a felsorolt érveimen átsiklottál, innentől az ostoba jelző jogos. Leírtam, hogy tudom, hogy a diploma önmagában nem jelent semmit, csak egy szűrő, te mégis ezen lovagolsz. Nem velem vitázol, hanem egy elképzelt nővel, aki szerinted egy buta sznob pitcha és ezért nem veszel tudomást érvekről, mert nem is tudnál rá reagálni. Szánalmas ez valahol. További szép napot.

2021. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/119 anonim ***** válasza:
0%

"Ami a vitakultúrámat illeti, a felsorolt érveimen átsiklottál, innentől az ostoba jelző jogos."


Nem fogok leállni egy olyan emberrel vitatkozni, akinek az első mondata személyeskedés. Szerintem ez nem ostoba, hanem megkímélem magam egy rosszindulatú embertől, ami pont hogy okos cselekedet. Ha te is az lennél elhagynád a Gyakorit, mert úgy látom a pulzusodnak nem tesz jót, hogy itt próbálod bizonygatni magad.

2021. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!