Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keres több férfi párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres több férfi párt mint nő?

Figyelt kérdés

A nőkért sorbanállás megy a férfiak részéről.

Miért nem érvényesül a társadalmi arány, hogy 50-50%körül van a nemek aránya?



#nők #nemek aránya #Hiányzó nők
2021. aug. 12. 21:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/119 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy könnyen le lehet venni, hogy a másik valóban vonzódik hozzánk, vagy csak bárki jó neki.
2021. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/119 anonim ***** válasza:
100%
Hogy?
2021. aug. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/119 A kérdező kommentje:

40. Mert az ember társas lény?

Ha te magányosan szeretnél élni és meghalni az oké, de miért kell ezt másokra ráerőltetni?

Más meg vágyik a társas kapcsolatra.

A férfiak se 10/10 bombázó két diplomás nőt szeretnének.

Mitől lenne az minőségibb hosszú távon ha csak a legjobban tetszővel jönne össze az ember vagy senkivel?

2021. aug. 13. 00:00
 44/119 A kérdező kommentje:
Egyáltalán hogy tudod meg hogy a másiknak egy kapcsolatban, milyen a személyisége ha nem próbálkozol?
2021. aug. 13. 00:03
 45/119 anonim ***** válasza:
92%

"Mert az ember társas lény?"


De ez nem azt jelenti, hogy ha bárkivel összetesznek, akkor boldog leszek. Azt jelenti, hogy kell család, barátok. Nem párkapcsolat.


"Ha te magányosan szeretnél élni és meghalni az oké, de miért kell ezt másokra ráerőltetni?"


Linkeld már be, hol erőltettem.


"Mitől lenne az minőségibb hosszú távon ha csak a legjobban tetszővel jönne össze az ember vagy senkivel?"


Lehet, hogy neked mindegy, hogy a nő, akivel vagy, kelletlenül beterpeszt, és várja, hogy vége legyen az aktusnak; vagy a nyakadba ugrik, ha hazaérsz, és tépi le a ruhád, nekem nem mindegy, hogy kívánnak-e, vagy épp én is megteszem.

2021. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/119 anonim ***** válasza:
93%

"Egyáltalán hogy tudod meg hogy a másiknak egy kapcsolatban, milyen a személyisége ha nem próbálkozol?"


Barátkozom.

2021. aug. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/119 A kérdező kommentje:

46,47 Folyamatosan arról papolsz hogy a férfiaknak mindegy csak luk legyen. Én erre értettem az erőltetése.


Ha nem érezteted a nővel hogy többet akarsz barátságnál, akkor betesz friendzoneba és onnantól csak lelki szemetesládának vagy jó, a párja már nem leszel. Majd lessz az aki nyomul, én meg hallgathatom hogy nem mondja eleget hogy szeretlek.

2021. aug. 13. 00:13
 48/119 anonim ***** válasza:
79%
A friendzone nem létezik, szóval innentől nincs értelme ennek. Aki velem érezteti, hogy többet akar anélkül, hogy ismerne, azt a kukába teszem, nem képzeletbeli zónákba.
2021. aug. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/119 A kérdező kommentje:

48. Nem létezik ?

Persze neked nem létezik hisz nő vagy nem téged raknak oda.

A férfit teszik oda a nők, pont azért mert sehogy nem nyomulsz hanem kedves vagy és meghallgatod.

Aztán lehet hallgatni hogy aki közben rányomult az milyen bunkó, hogy horgászni megy a haverokkal, meg nem dicsér eleget.

2021. aug. 13. 00:28
 50/119 anonim ***** válasza:
82%

Nem létezik. Azt jelenti a friendzone, hogy azt hiszed, a kedvességedért cserébe kapcsolat jár.


Elmondod a nőnek, hogy kapcsolatot akarsz. Elutasít, de lehetsz a barátja. Vagy elfogadod, mert érett felnőtt vagy, vagy kósza szex reményében eljátszod, hogy a barátja vagy. Nincs barátzóna, "eljátszom, hogy a barátja vagyok, hátha kapok puncit" van.

2021. aug. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!