Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keres több férfi párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres több férfi párt mint nő?

Figyelt kérdés

A nőkért sorbanállás megy a férfiak részéről.

Miért nem érvényesül a társadalmi arány, hogy 50-50%körül van a nemek aránya?



#nők #nemek aránya #Hiányzó nők
2021. aug. 12. 21:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/119 anonim ***** válasza:
92%
Én sem válogathatok, de gyomrom nincs olyannal összejönni, aki taszít, és nem is becsületes dolog valakit itthonra tartani, akit hatoskának tartok, mikor másnak lehetne a mindene.
2021. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/119 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem tökéleteses attól miért ne lehetne szeretni? Attól hogy ő csak 6os nekem bőven lehet a mindenem. Miért kel automatikusan úgy tekinteni hogy nem lehet szeretni a másikat, attól hogy látom a hibáit. Ilyen alapon mikor a terhes anyuka meghízik akkor ott kell hagyni mert ő akkor már nem 10es hanem csak 8as.
2021. aug. 13. 20:24
 93/119 anonim ***** válasza:
88%
Fordítva vagyunk bekötve. Nálam azért lesz 10-es valaki, mert beleszerettem. Csak külsőre nem jár pont.
2021. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/119 A kérdező kommentje:
Hát ez nem meglepő, a nők furán működnek.
2021. aug. 13. 20:33
 95/119 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ez nem a nők, ez a demiszexuálisok. De ha a nők lennének, miért lenne fura? Miért a férfi a default? Miért normális, hogy a terhes feleségem pontokat veszít, mikor a gyerekünket hordja?
2021. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/119 anonim ***** válasza:
80%
Nagyrészt sztereotípiák és előítéletek mennek. Pl "csak dugni akar a férfi". "minden nőnek ezt mondja" és hasonlók. Én kb. 20 éve keresek sikertelenül komoly kapcsolatot férfiként, egyáltalán nem vagyok a "krumplit is, mert mindegy" típus. De amikor évente 4 nőnek írok és az sem ír vissza, akkor a kedvem is elmegy az egésztől.
2021. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/119 A kérdező kommentje:

Az én nézőpontomból a nők furák, azért ez a default.


Ha értékelsz egy nőt nem csak úgy hogy ok vagy nok, hanem végigméred hogy mi jó és mi rossz benne akkor az hogy elhízik az rossz pont. Evvel együtt is lehet szeretni persze, meg soványan is lehet nem szeretni valakit. Ez csak egy paraméter.


Próbáld úgy megérteni mint egy auto vásárlást. Hiába tetszik a Porsche 911 ha csak egy swiftre van pénzem. De a swiftböl is olyat fogok nézni amin van klíma, és ha utána az elromlik akkor attól kevésbé lessz jó az autó.

2021. aug. 13. 20:48
 98/119 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom megérteni, mert az emberek nem tárgyak. És pont emiatt nem jó akárki. Komolyan, sírva fakadnék, ha így gondolna rám valaki, hogy autó vagyok, ami elromlik... a végére mindig kiderül, hogy a belsővel nem stimmel valami, azért nincs senkid. Ez qrva megalázó.
2021. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/119 A kérdező kommentje:
Tehát ha úgy is tudok szeretni valakit hogy, külsőre nem annyira vonz, belsőre meg mondjuk 80%ban passzolunk csak, akkor rossz ember vagyok?
2021. aug. 13. 20:56
 100/119 A kérdező kommentje:
Az miért megalázó hogy akkor is szeretnek ha nem vagy tökéletes?
2021. aug. 13. 20:58
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!