Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keres több férfi párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres több férfi párt mint nő?

Figyelt kérdés

A nőkért sorbanállás megy a férfiak részéről.

Miért nem érvényesül a társadalmi arány, hogy 50-50%körül van a nemek aránya?



#nők #nemek aránya #Hiányzó nők
2021. aug. 12. 21:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/119 anonim ***** válasza:
91%
De nem szereted. Mert azzal, hogy szereted, elmúlik ez, hogy százalékok, meg számok. Szerelmes emberek nem azt mondják, hogy "külsőre nem annyira vonz". Tárgyilagosan, undorítóan beszélsz a kapcsolatokról, a nőkről. Senki nem akarja azt hallani, hogy "külsőre nem annyira tartalak vonzónak, belsőre jobb vagy, azé' szeretlek". Ebből soha nem lesz boldogság.
2021. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/119 A kérdező kommentje:

Oké akkor selejtes vagyok.

Most így jó?

Akit igazán tudnék így szeretni az meg le se köp. Most akkor előrébb vagyok ha nem is próbálkozok. Vagy mi?

2021. aug. 13. 21:06
 103/119 anonim ***** válasza:
89%

Becsületes lennél. De az ma már nem dívik.


Engem az ilyen eszmefuttatások magukat csúnyának/átlagosnak valló férfiakkal mindig ugyanarra a következtetésre juttatnak: tényleg csak eszméletlen jó külsejű pasikkal éri meg kezdeni, mert ők válogathatnak, és nem kell beérniük senkivel.


Itt abbahagyom, mert tényleg nagyon sírhatnékom lett ettől az egésztől.

2021. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/119 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy megírattalak.

Köszönöm hogy ennyi választ írtál.

Szép estét neked.

2021. aug. 13. 21:16
 105/119 Barnabas333 ***** válasza:
20%
Kérdező valahol örülj, hogy egyedül vagy. A kapcsolatok 98%a 3-5év vagy 2-3 gyerek után kihűl, ellaposodik. Akkor meg abban szenvednél. Persze szerintem az még akkor is jobb mint a magány. A nőket meg hiába győzködöd nem fogják fel mivel lehetne boldogabb a világ. Egyszer írta itt egy nő, hogy neki csak az a fontos, hogy egy fokkal szebb legyen a férfi az ördögnél. És írta mennyire boldog, mert nagyon sok jó férfiből tud meríteni. Az átlag nők, meg kergetik az álmokat, futnak és verekszenek a pár álom férfi után és inkább élnek egyedül. Sajnos ez van. 44f
2021. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/119 Barnabas333 ***** válasza:
20%
Az átlag alatt a logikát és gondolkodás módjukat értem...
2021. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/119 anonim ***** válasza:
79%
Az a gond, hogy azt nem értitek meg, hogy van aki belsőre és nem külsőre válogat. Csak hajtogatjátok a hülyeséget, hogy akinek nem kelletek, az biztos 10/10-es pasira vágyik. Francokat.
2021. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/119 anonim ***** válasza:
80%
107: Eddig (legalábbis akiket volt szerencsém ismerni) a "belső" értékek mindig valamiféle virágnyelv megfogalmazás volt más dolgokra amit nem tudott a nő megmagyarázni. Pl egyszer ismerkedtem egy csajjal aki "érett és okos" belső értékeket emlegetett egy férfiról, később persze kiderült, hogy a környék leggazdagabb földesgazdája. Szerintem pedig nem feltétlenül korrelál az "okosság" azzal, hogy mit tud valaki összemutyizni. Például.
2021. aug. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/119 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sem, de ha egy nő diploma alapján válogat, azt már leszóljátok, pedig egy több diplomás, művelt nőnek jogos elvárása, hogy ne valami buta suttyóval jöjjön össze. De nem akarok belemenni egy újabb diploma-melós vitába. Azt veszem észre, hogy ha egy nőnek bármi elvárása van, amit éppen nem ugrotok meg, az máris baj.
2021. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/119 Barnabas333 ***** válasza:
7%
107es azért van családom. De aki a belsőre válogat pár év múlva az is hanyagolja otthon a másikat. És tudod, hogy mondjuk 5000 nőből, főleg akik társkeresőznek is, 4-5 aki csak a belsőt nézi? És rájuk jut a rengeteg ,"átlagos" férfi. Nem csoda ha kiégnek meg sírnak itt...
2021. aug. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!