Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keres több férfi párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres több férfi párt mint nő?

Figyelt kérdés

A nőkért sorbanállás megy a férfiak részéről.

Miért nem érvényesül a társadalmi arány, hogy 50-50%körül van a nemek aránya?



#nők #nemek aránya #Hiányzó nők
2021. aug. 12. 21:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/119 anonim ***** válasza:
92%
19 Ők ezt nem értik meg, mert kompromisszum kapcsolat után loholnak, ha már modell csajok nem állnak le velük. Lásd a 14-es választ. A szüleid még kompromisszumot kötöttek volna, de te ugye nem. A fene egyen meg, jól elvagy egyedül, inkább mint hogy olyannal legyél, akit nem szeretsz, hát hogy képzeled ezt?
2021. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/119 A kérdező kommentje:
21. Nem értem miért jobb egyedül mint némi kompromicsszúmmal egy kapcsolatban. Ti tényleg egyedül szeretnétek leélni az életeteket mert nem jön össze az álom pasi?
2021. aug. 12. 22:28
 23/119 anonim ***** válasza:
13%
22: Nem, majd 30-40 évesen, amikor kezd kifogyni az idő keresnek egy ellátó férfit. Tudod azt a fajtát, aki mindent megad a nőnek, van egy normális fizetése, nem iszik, gyereket lehet vállalni vele, kedves, rendes. Az a fajta, akit 20-on évesen a nők leköptek, megaláztak, kikosaraztak, de utána már azért csak jó lenne megállapodni valakivel, főleg ha kezd kifogyni az idő gyerek szempontból is.
2021. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/119 anonim ***** válasza:
89%

Azért nem érted, mert azt hiszed, a nők valami modell csávóra vágynak. Közben meg mi nők valami átlagos szomszéd pasasba, edzőtársba, kollégába vagyunk szerelmesek éveken át. És/vagy hozzánk illő párt keresünk. Nem jönnék össze buta, műveletlen alakokkal, nem kellene olyan, akivel nem hasonló az ízlésünk, a humorérzékünk, akivel a beszélgetés nem tüzel fel. Ha elunom magam mellette, nem érdekel, jól néz-e ki, nem kell.


Én házas voltam, elváltam. 7 éve vagyok egyedül. Valószínűleg már így is maradok, mert kicsi az esélye, hogy egy hozzám illő férfi, akivel kölcsönös vonzalom kialakulhat szingli legyen negyven pluszosan. Nem kell kompromisszum kapcsolat, ugyanis jól elvagyok egyedül, a becses magányomat csak egy igazán értékes kapcsolatért áldoznám fel. De fiatalon sem rohantam a dologgal, 25 éves koromig voltam szűz, mert vártam az, akivel érdemes lesz.

2021. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/119 A kérdező kommentje:
24. Hátam közepére nem hiányzik egy modell csaj, égig érő elvárás hegyekkel. Egy őszinte ölelést szeretnék csak igazából az se érdekel ha szex se lenne.
2021. aug. 12. 22:42
 26/119 anonim ***** válasza:
94%

"Valószínűleg már így is maradok, mert kicsi az esélye, hogy egy hozzám illő férfi, akivel kölcsönös vonzalom kialakulhat szingli legyen negyven pluszosan."


Férfiak már 20-on évesen így éreznek.


A normális nők vagy hamar elkelnek, vagy bujkálnak valahol, a selejt meg marad a tinderen, akiknek 99%-ban valami kötődési problémájuk van.


Amúgy 40 évesen lehet már jobban is becsüli az ember az egyedüllétet, nem? Jim Carrey mondta, hogy: [link]


És valóban úgy lehet a legnyugodtabban aludni, hogy nincs aki játszadozhatna az érzelmeiddel. Nincs aki elhagyhat bármelyik pillanatban, megcsalhat, meghalhat.

2021. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/119 anonim ***** válasza:
81%

Azert van ez igy, mert rengeteg ferfinak edes mindegy kivel all ossze, csak legyen hova bedugni a farkat. Ezzel a mentalitassal rendelkezo emberek pedig el sem tudjak kepzelni, hogy a nok tulnyomo tobbsege nem igy mukodik. Nem nedvesedunk be attol, hogy valami kiehezett szerencsetlen sorra probalkozik be mindenkinel, akinek punci van a labai kozott. Tudod hanyszor voltam ennek szemtanuja? Haveri tarsasaggal logunk, valaki behoz egy uj tagot aki azon nyomban kikezd a hozza legkozelebb allo lannyal, majd mikor az elhajtja maris repul a kovetkezore, majd az azt kovetore.

Online pedig ugyanezt csinaljatok. Meg uzeneten keresztul is atjon a kiehezettsegetek. Hat kosz, nem, nem kerunk ebbol.

2021. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/119 anonim ***** válasza:
10%

"Azert van ez igy, mert rengeteg ferfinak edes mindegy kivel all ossze, csak legyen hova bedugni a farkat. Ezzel a mentalitassal rendelkezo emberek pedig el sem tudjak kepzelni, hogy a nok tulnyomo tobbsege nem igy mukodik."


Vagy inkább az a baj, hogy sok nő azt képzeli, hogy aki próbálkozik nála "annak már mindegy, csak legyen hova bedugni". Bezzeg ha valaki közönnyel áll hozzá, le se szrja, annak biztos nem mindegy! Woody Allen: Sosem tartoznék olyan klubba, amelyik elfogadna tagnak.

2021. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/119 anonim ***** válasza:
20%
Erről az interneten több órás beszélgetések és dokumentumfilmek vannak. Ami biztos, hogy a nemek közti egyenlőséget a párkapcsolati piacra is ki kéne terjeszteni, hogy működjön a dolog.
2021. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/119 anonim ***** válasza:
93%

"Legalább látod hogy van aki akar téged."


De pont ez az. Nem ENGEM akar. Hanem kapcsolatot, kompromisszumot, pinát.


"Nem értem miért jobb egyedül mint némi kompromicsszúmmal egy kapcsolatban. Ti tényleg egyedül szeretnétek leélni az életeteket mert nem jön össze az álom pasi?"


Igen. Mert megalázó, lealacsonyító, koszos érzés olyannal lenni, akit nem szeretsz. Én nem tudnék ilyen emberrel nemhogy szexelni, de sokáig egy szobában sem maradni.


"Egy őszinte ölelést szeretnék csak igazából az se érdekel ha szex se lenne."


Őszinte ölelést nálam pont a kompromisszum ellentettje. Akit őszintén ölelek, ahhoz nem kellett megalkudnom.

2021. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!