Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden utolsó férfi megkeresi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden utolsó férfi megkeresi a csajozáshoz szükséges beugró alap nettó 300 ezer ft-ot (sokszor olvastam itt, ha tudsz írni, olvasni, akkor ez alap összeg)? Ma is olvastam egyedülálló anyát, aki nettó 340 et keres érettségivel, és mindenki más többet

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 15:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem! De ez a Zinternet, ahol a 20centi az alap és ő az átlagos nő: [link]
2021. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Sem én sem a férjem nem keressünk ennyit diplomával sem. Mégis kijövünk a pénzünkből és még tellik olyan luxusra is kutyatartás, étterem, nyaralás.
2021. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én (vidéken) csak nettó 190 ezret keresek pályakezdőként irodai munkával és van barátnőm, tudtam ismerkedni a csajokkal.
2021. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%

Ez nem a párkapcsolathoz, hanem az élethez alap. Hát nézd meg, hogy egyb darab alma 200ft, és lehetne sorolni a mindennapi kiadásokat. Persze meg lehet élni kevesebből is, de egy minimum életszínvonal és anyagi biztonság azért szükséges.

Hogy legyen annyi megtakarítás, hogyha egyszerre romlik el a mosógép, a hűtő és az autó, akkor ne kelljen rögtön hitelt felvenni, hogyha elszakad a cipellő lehessen újat venni, hogy normális időközönként meg lehessen csinálni a karbantartási munkálatokat pl. elvinni a kocsit szerelőhöz, amikor még semmi baja vagy kihívni a gázszerelőt stb.

Nem beszélve arról, hogyha gyereket és családot szeretnél, akkor a kiadások elég komolyan meg fognak szaporodni.

(És kérdés az is, hogy van-e lakásod, házad (gyerekeknek is jó) vagy albérletet, hitelt kell fizetned)

Szóval szerintem nem a kapcsolathoz beugró, jó lenne, ha legalább ennyit mindenki tudna keresni.

2021. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%

Jól mondja a 4es.

Ez az élethez alap! De inkabb a dupplaja...

Egy Nőtöl elmegy ez a fizetés esetleg...de egy pasitól elég karcsu

2021. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
22%

1.-nek.


Mert ez egy átlag zsidó csaj. 12 1 tucat.

2021. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

,, A fizetésem nettó 340 ezer erre jön a CSP, ez minden bevételünk. Egy gyerekem van.



10, Több barátom, ismerősöm is Budapesten él, dolgozik, mind sokkal jobban keresnek (igaz jobb területeken is vannak, ill. nekem nincs diplomám)."

2021. jún. 7. 15:51
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi is vidékiek vagyunk, 250-et keresünk fejenként, de ez itt már jó pénz. Sok férfi örül a 200 ezernek.
2021. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
20%

Havi 300000ft? csak viccelsz ugye az semmire se elég.

Még hogy költseg a nőre aztán megharagszik ha k*rvának gondolom.

Akkor fizetek k*rvának és nincs a nyakamon.

2021. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Ha érdekel, akkor én közel nettó 600-at keresek, a randin egy új audiba ültetem a lányt, saját lakásom van, mégsem érdekel senkit. De ezt nehéz lesz elfogadni azoknak, akik szerint a pénz az akadály a csajozásban. Majd megkapom, hogy én vagyok szerencsétlen. Lehet, de akkor is jó példa, hogy hiába keres valaki jól...
2021. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!