Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállók, hogyan szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, hogyan szoktátok leszerelni azokat az emberek, akik számon akarnak kérni titeket, hogy miért nincs párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Mik a legjobb szövegek erre szerintetek?
2021. máj. 29. 22:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
"Közöd?"
2021. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kicsit más a helyzet, nem egyszerűen egyedülálló vagyok, hanem sose volt senkim az elmúlt 41 évben. Én egyszerűen nem beszélek erről senkinek, nem rinyálok stb. Mások meg nem gondolják, hogy ez engem zavar vagy hasonló és így emiatt nem is gondolják, hogy erről beszélni kéne. Szüleim/testvéreim esetén régen 1 szavas egyszerű válasszal elintéztem. Sok éve nem kérdeztek már efelől ők sem. Ha te nem rinyálsz, hogy de jó lenne már valaki stb. előbb-utóbb mások se fognak kérdezni erről. Ha meg igen, esetleg válaszold azt, hogy "semmi komoly".
2021. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
2-es vagyok, pardon lemaradt 1-2 szó, azt válaszold, hogy "most nincs semmi komoly". Abba nehéz belekötni :).
2021. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Velem még ilyen nem történt, pedig nem vagyok fiatal. Legfeljebb olyan volt, hogy valaki deklarálta, hogy szerinte hülyék a pasik, ha én még mindig egyedül vagyok, és nagyjából ugyanez a felütés más-más szövegkörnyezetben.

Olyan, hogy emiatt bárki "számonkért" volna, nem fordult elő.

2021. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
En udvariasan idosebb rokont, szomszedot, barkit elkuldtem a pcsaba annak idejen.
2021. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
5-ös, hogyan küldöd el őket udvariasan?
2021. máj. 29. 22:58
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Semmit. Nem nagyon mernek tőlem ilyet kérdezni😂Ha van, akkor se tudják, annyira nincs közük hozzá. Vagy kinek kéne beszámolni?
2021. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer kérdezett tőlem egy kb. 10 éve nem látott osztálytársam ilyet, így elsőre. Annyit mondtam, nemrég lett vége egy kapcsolatomnak (közben nem is volt soha). Mivel felmértem, hogy egy elég egyszerű gyerek (akkor is a munkanélküliért ment) és neki ez számít menőnek, így belementem a játékába-én addigra meg már rég egyetemre jártam.
2021. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
Úgy h azt mondom, karrier fontosabb mint a csajozás most. Nincs ebben semmi bonyolult. Nem értem hogy nem lehet ezeket leszerelni, egy mondattal megcsinálom, és bármit kérdeznek higgadtan válaszolok rá, és 5 perc múlva el is felejtik a témát. Sokszor látom gyakorin hogy ilyesmit kérdeznek. Nem merik megmondani a másiknak? Nem mernek beszélni?
2021. máj. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%

"Ha találok olyat aki hozzám való, akkor összejövök vele. De csak azért hogy legyen valakim, nem jövök össze gáz alakokkal."


Erre még senki nem mondta, hogy márpedig össze kéne jönnöm olyannal, aki nem illik hozzám :)

2021. máj. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!