Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállók, hogyan szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, hogyan szoktátok leszerelni azokat az emberek, akik számon akarnak kérni titeket, hogy miért nincs párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Mik a legjobb szövegek erre szerintetek?
2021. máj. 29. 22:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
94%
Én annyit mondok ilyenkor: engem ez nem érdekel. És tényleg. :-)
2021. máj. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
88%

Eleg lett a pasikbol most egy idore.

Most lett vege es keresem onmagam

Alakul valami

Most eppen a karrierem a fontos

2021. máj. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
13%
Legfeljebb az elhízott többgyerekes nőknek kellenék.
2021. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a volt főnököm mondta, hogy biztos b***zi vagyok azért nincsen nőm. Leszereltem a munkatársak előtt a következő szöveggel: "Mikor felajánlottad, hogy leszopsz még nem gondoltam, hogy az elutasítástól ennyire felzavarodik majd a lelki világod. Elismerem lehettem volna kíméletesebb veled, elnézésedet kérem!"


Még a sz***r is belefagyott 30 ember előtt :)

2021. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

"Csúnya vagyok"


21F

2021. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
10-esnél a labda.
2021. jún. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy semmi közük hozzá, nem tartozik senki senkinek számadással, hogy van-e párkapcsolata vagy sincs. 16-os vagyok.
2021. jún. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kell nekem párkapcsolat, elvagyok azzal, hogy kúrogatok jobbra-balra, ingyenpunci/ingyenfarok mindig akad, höhö, kapcsolat az idiótáknak való". Erre tutira nem fognak tovább erősködni.


De ha kevésbé radikális megoldást szeretnénk, akkor a kitérő, semmitmondó válaszok működnek a legjobban. Pl. "egyelőre nincs semmi, de ami késik, nem múlik". "Lehet, hogy lesz valami, de majd meglátjuk, egyelőre semmi komoly".

2021. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igencsak udvariatlan ilyet kérdezni. Tehát egy bunkó kérdésre simán válaszolnék bunkón. Pl. megmondanám neki, hogy a saját dolgával foglalkozzon.

Amúgy sem értem az ilyen kérdéseket. Mégis mit lehet erre válaszolni?

-Annyira ronda és elviselhetetlen vagyok, hogy nem kellettem senkinek?

Vagy:

-Annyira tökéletes vagyok, hogy még nem találtam olyat, aki felér hozzám?

Nem tudom milyen választ várnak erre, de komolyan.

2021. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Jobb egyedül lenni, mint egy rossz kapcsolatban : ) Majd eljön az ideje, amikor el kell jönnie.
2021. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!