Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden utolsó férfi megkeresi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden utolsó férfi megkeresi a csajozáshoz szükséges beugró alap nettó 300 ezer ft-ot (sokszor olvastam itt, ha tudsz írni, olvasni, akkor ez alap összeg)? Ma is olvastam egyedülálló anyát, aki nettó 340 et keres érettségivel, és mindenki más többet

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 15:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20: Én meg pörköltöt ettem ebédre. (senkit sem érdekel)
2021. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
ÉN NETTÓ 60 AT KERESEK .ez teljesen komoly. de van csajjom.
2021. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

17-es vagyok. Privát üzenetekre nem válaszolok, tiltottam is az illetőt.

De azért, hogy képbe legyen a kedves üzenő, nincs szükségem anyagi támogatásra. Hogy ez mennyire degradáló és szánalmas, hogy valaki 0 ismeretség nélkül ilyent mer ajánlani egy nőnek... Engem nagyon felháborít az ilyen.

Ja, és csak úgy mellesleg, ha figyelmesen olvasta volna el a történetet, akkor talán feltűnt volna a múlt idő. És az, hogy akkor sem szorultam anyagi segítségre, mert nem vagyok olyan nő. Ha olyan lennék, akkor együtt maradtam volna az exemmel, hogy az anyagi biztonság meglegyen, aztán járhatott volna félre ahogy akar.

Ennyi.

2021. jún. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
23. Tele van ez az oldak beteg, perverz alakokkal.
2021. jún. 16. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!