Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden utolsó férfi megkeresi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden utolsó férfi megkeresi a csajozáshoz szükséges beugró alap nettó 300 ezer ft-ot (sokszor olvastam itt, ha tudsz írni, olvasni, akkor ez alap összeg)? Ma is olvastam egyedülálló anyát, aki nettó 340 et keres érettségivel, és mindenki más többet

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 15:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk a jól keres és a nettó 600 (oké, átlagtól sokkal jobb, de a milliós politikusi, influenceri, színészi, énekesi, cégfejesi bérekhez képest karcsú) köszönő viszonyban sincs, ezt tudjuk. Aki már annyira csinos csaj, hogy tényleg 10/9 vagy 10 es instrás nő, az csak multimilliomosokkal hajlandó bármire is. A nettó 300 csak beugró, hogy nem vagy semmirekellő tanulatlan alak (bár az sem igaz, mert tudok sok szakit, kamionost, aki kettőig bír elszámolni, de 7-800 at hazavisz).
2021. jún. 7. 17:32
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Alap 300 netto? Melyik orszagban elsz muci?
2021. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
11: Hát mondjuk azért a "kettőig bír elszámolni a szaki" elég túlzás. Gondolj bele mi enne, ha nem tudna számoni a villanyszerelő, centikkel nagyolna az asztalos, stb.
2021. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
13. Értsd úgy, hogy nem sakál részeg munka közben, és nem totál hülye. Erre értettem. Amúgy nézd meg a kőműves álláshirdetéseket, minden 2. arról szól, hogy elvárás csak, hogy józan legyen.
2021. jún. 7. 19:20
 15/24 A kérdező kommentje:
Van pár roma kőműves ismerősöm, szinte mind jól él, saját lakás. Beszélni alig tudnak-két mondatot összerakni már komoly fejtörés nekik, kilóg a kapa a szájukból, végig bukdácsoltak minden sulit.
2021. jún. 7. 19:23
 16/24 anonim ***** válasza:
Párom nem nettó 300 alatt keresett mindig. Én is nettó 250-et keresek, köszönjük szépen, teljesen jól megélünk belőle. Oké, én nem vagyok egy influencer, ellenben lehet, hogy pár értelmes mondatnál többet tudok kinyögni náluk, de kinek mi a preferencia.
2021. jún. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Egyedülálló anyaként 160 ezret kerestem + 40 a gyerektartás + a CSP 13 ezer. Érettségivel, 18 év munkaviszonnyal a hátam mögött. Sajnos itt (vidéki megyeszékhely) ez az átlakos fizetés közszférában egy adminisztrátornak.

Ebből kellett fizetnem a 35 ezer lakáshitelt + 50-60 ezer rezsit és meg kellett élnem belőle. De megoldottam a lányommal.

2021. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Borsodban v Szabolcsban mas, ahol 160-180 az atlag netto (ksh szerint 210, de a median az ott 175 koruli). Pesten mas sajnos, itt kevesen vannak, akik 300 alatt keresnek, vagy ha igen, akkor 2. Od, 3 ad allasban dolgoznak mellette.
2021. jún. 8. 10:21
 19/24 anonim ***** válasza:

Ez Somogy megye és sajnos itt is ez van. Gyerek miatt nem tudtam lépni, hozni-vinni kell suliba, ott vannak a szünetek.

Ha elmentem volna pénztárosnak Aldiba, Lidlbe akkor biztos meglett volna a 250 nettó, de ezt egyedülállóként nehéz.

2021. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én 650et keresek
2021. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!