Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gazdag egyedülálló férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag egyedülálló férfiak, megfordult már a fejetekben, hogy elmenjetek egy prostihoz?

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Bár gazdag nem vagyok, csak az átlagosnál kicsit jobban szituált. De szociálisan nagyon éretlen, ezért nincs nőm.
2021. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
nem. inkább hokizok, mintsem hozzáérjek egy olyan nőhöz, akibe mindenki volt már.
2021. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Akkor sosem lesz nők, 2-es.
2021. jún. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
ha itt nyafogsz, akkor biztos nem. Köszi, de én elvagyok
2021. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Szerinted még nem járt prostituàlthoz vagy luxusprostihoz egyedülálló férfi pénzzel a zsebében? Mégis szerinted kik veszik igénybe a szolgáltatást? Nevetséges a kérdés,nem tudom hàny éves lehetsz,de en ennyire még egy tini se buta,hogy ne talàlja ki a vàlaszt.
2021. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem igen, de akkor ázsiait szeretnék, akinek valóban tetszem, mondjuk indokínában.
2021. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, de inkább csak jólszituált vagyok.

Nem mentem el, mert valójában elpazarolt pénznek tartom és abból az összegből valami más örömforrást is tudok szerezni, ami az erkölcsi rendszeremmel nincs ellentétben.


Ha egyszer ráveszem magamat, inkább azért mennék, kipróbáljak valami újat, ami egy normális párkapcsolatba pl nálam nem fér bele, vagy egyáltalán nem evidens.

2021. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
én átlagos vagyok pénz terén de szintén el gondolkodom rajta túl sok elvárása van a mai nőknek,én ráadásul még nem is voltam nővel szóval naná hogy megfordult.
2021. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze. És voltam is, többször.

Az alkalmi szexek közül a prosti volt a kisebbik rész, de azért voltak.

Bár szerintem legalább annyi házas, párkapcsolatban élő jár prostihoz, mint egyedülálló, de ilyenből is sok

2021. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekik nem csak megfordul, hanem rendszeresen járnak is. Minél idősebbek annál inkább.
2021. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!