Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyivel könnyebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyivel könnyebb a nőknek manapság?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallani és itt is gyakran olvasni, hogy a férfiaknak borzalmasan nehéz a társkeresés manapság. Kis túlzással még egy csúnya nőknek is minden ujjára 10 pasi jut, akik közül válogathat, egy átlagos pasinak viszont szinte alig van esélye, hogy akár szexhez, akár barátnőhöz jusson. Tényleg ennyire kapósak a nők, a férfiaknak pedig ennyire nehéz ismerkedni?

Való igaz, hogy a női válaszolók nagy többségénél saját bevallása szerint rengetegen próbálkoznak, a férfiak pedig itt is inkább panaszkodni szoktak.

Ha tényleg így van, akkor mi az oka?


2021. jún. 15. 21:35
 81/102 anonim ***** válasza:
10%

#78


Tehát úgy kapom a lepontozást, hogy el se olvassák a hozzászólást? F.sza. Legközelebb majd írom azt, ami az oldalon "elfogadott" vélemény, azt majd felpontoznak.


#79

Azért gondolsz incelnek, mert leírtam azt, hogy "Chad", illetve "bétahím"? Szerinted ezerszer írjam le, hogy "a macsó, "falu bikája", akinek megvolt a fél falu", és a "magának való, kisebb szexuális vonzerővel rendelkező unalmasabb férfi"?


1000 agysejted meg nehezen pusztulhatott, mert nem állítottam valótlanságot. Megváltozott a társkeresés? Meg.


Leírtam, hogy szerintem miben, hogyan.


Persze kellett nekem beleszólni ebbe, ez az egész társkeresősdi egy szubjektív dolog, mindenki csak a maga élethelyzetét képes átlátni (vagy azt sem), illetve mindenféle objektivitást mellőzve, ezen az oldalon minden topikban van egy "elfogadott" vélemény, amivel ha te nem értesz egyet, rögtön jön a lepontozó kommandó.


Én pl. szintén néha marhaságnak tartom az itt (nem pont ennél a kérdésnél) hozzászóló nők hozzászólásait, de igyekszem megérteni az álláspontjukat, mert az eszetlen lepontozás, és az egymás oltogatása nem vezet sehová.

2021. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/102 anonim ***** válasza:
76%

"Hiszen ők is azt jutalmazzák, amikor a nő a szexualitásával akar érvényesülni. "


Nem. Egyes nők csak kihasználják a farok vezérelt agyatlanokat.

2021. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 anonim ***** válasza:
15%
Na igen, azt már meg sem merem kérdezni, hogy mivel kapcsolatban nem ért velem egyet az az (eddig) kb. 7 lepontozó kolléga.
2021. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 anonim ***** válasza:
0%

#82


És ez mégis miben különbözik attól, amikor egy férfi használ ki egy nőt?


Vagy a nőnek szabad...?

2021. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/102 anonim ***** válasza:
72%

Nem, azért gondollak incelnek, mert látszik, hogy elmebeteg vagy. Kedvencem, mikor leírjátok a f*szságaitokat, majd veritek a melletek, hogy ezek tények.

Ez olyan, mintha én azt írnám, hogy Joszif Visszarionovics Sztálin az artisták védőszentje. EZ TÉNY, NE MERJÉTEK LEPONTOZNI!!!! TÉNY, MERT ÉN IDE LEÍRTAM!

2021. jún. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 anonim ***** válasza:
18%

Baromira nem ugyanaz. A kommentelő kifejtett egy álláspontot, érvelt, levezette a folyamatot, ami alapján véleményt alkotott.

Te meg a személyeskedő dedós köpködésen kívül hoztál egy olyan példát, aminek semmi értelme. Emeljetek már ki legalább egy szövegrészt, hogy miért nem értetek vele egyet - mert így csak óvodások szintjén viselkedtek, akik mennek a hangosabbik oldal irányába.

2021. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/102 anonim ***** válasza:
13%
a nők 80%-a adja körbe egymás között a férfiak 20%-át
2021. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 anonim ***** válasza:
68%

Önkritikás, örülök hogy így megvéded incel-társadat, ez becsülendő!


Az egész ideböfögött irományának nincs értelme, úgy ahogy van. Semmit nem tud bizonyítékokkal alátámasztani, és értelmes ember, akinek van élete, jár emberek között, vannak szociális kapcsolatai (tehát már meg is van, hogy te miért értesz vele egyet) tudja, hogy nettó hülyeségeket beszél.

2021. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/102 anonim ***** válasza:
32%

G. I. Jane, már megint frusztrált vagy? Nem ízlett a koszt a mamahotelben?


Már ne is haragudj, de a kommentelő legalább normálisan fogalmazott, érvelt, és levezetett egy gondolatmenetet. Na ez az, ami a hozzátok hasonló véresszájú feminácik számára elérhetetlen képesség.


Ismétlem: emelj ki egyetlen mondatrészt, és írj normális érveket, hogy miért nem értesz vele egyet.

2021. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/102 anonim ***** válasza:
65%

Önkritikás, gyakorolj ékrlek egy kis ÖNKRITIKÁT! Én nem vagyok frusztrált, mert szombaton utazom, szóval kifejezetten jó kedvem van:D Ellenben rajtad nagyon látszik, hogy gondok vannak a képzelt barátnőddel (vagy feleségeddel, ugye ez mindig változik)


Mivel ő sem támasztotta alá semmivel a mondandóját, nem fogom azzal fárasztani magam, hogy leírjam a normális embereknek egyértelműt, azért, hogy te és az incel barátaid (de leginkább te), beírják, hogy EZ NEM ÉRV!!! (azért mert nem te írtátok le, ugye ez nálad visszatérő jelenség)

2021. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!