Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyivel könnyebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyivel könnyebb a nőknek manapság?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallani és itt is gyakran olvasni, hogy a férfiaknak borzalmasan nehéz a társkeresés manapság. Kis túlzással még egy csúnya nőknek is minden ujjára 10 pasi jut, akik közül válogathat, egy átlagos pasinak viszont szinte alig van esélye, hogy akár szexhez, akár barátnőhöz jusson. Tényleg ennyire kapósak a nők, a férfiaknak pedig ennyire nehéz ismerkedni?

Való igaz, hogy a női válaszolók nagy többségénél saját bevallása szerint rengetegen próbálkoznak, a férfiak pedig itt is inkább panaszkodni szoktak.

Ha tényleg így van, akkor mi az oka?


2021. jún. 15. 21:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/102 anonim ***** válasza:
97%

"lgbt propaganda, nők leszbikus hajlamai" Az, az lgbt propaganda miatt nincs nőtök.. :D Mondjuk ha nő lennék, én is inkább leszbikus lennék, minthsem hogy hozzátok kelljen nyúlni.


"Ha a feminizmus célja a nők és férfiak közötti egyenlőtlenségek megszüntetése lenne, komolyan foglalkoznának a problémával és nem pontoznák le ezt a választ."


nők és FÉRFIAK. Nem nők és pondrók.

2021. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/102 anonim ***** válasza:
92%
Köszi, de én inkább nem adok lejjebb az igényeimből, hogy hosszútávon olyan ember mellett szenvedjek, akit képtelen vagyok szeretni.
2021. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/102 anonim ***** válasza:
13%
12.-nek. De a villanyszámlát ki tudod fizetni, a nagy egoddal?
2021. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/102 anonim ***** válasza:
89%
13 Nem én vagyok a 12, de miért lenne nehezebb egy nőnek villanyszámlát fizetni, mint egy férfinek?
2021. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/102 anonim ***** válasza:
96%

#13: nem a #12-nek van nagy egója, hanem te vagy egy nagy paraszt. És ezek csodálkoznak, hogy nem kellenek a nőknek. Ahogy itt megnyilvánultok, az alapján minden egészséges nő nagy ívben kerülni fog benneteket.

Ezt az igényleadást meg nem értem. nem kötelező kapcsolatban lenni. Főleg nem a ti fajtátokkal.

2021. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/102 anonim ***** válasza:
15%
13: Bad cope. Elég regisztrálnia onlyfans -re és holnap kifizeti a számlát.
2021. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/102 anonim ***** válasza:
85%
Alfás, te miért vagy ennyire rápörögve az onlyfansra? Ja, hogy nőt meztelenül csak ott látsz? Elnézést!
2021. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/102 anonim ***** válasza:
89%

Vagy csak elég ha bejár egy gyárba/irodába/mekibe dolgozni.

Továbbra sem minden nő qrva

2021. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/102 anonim ***** válasza:
0%

17: Az alfa kifejezést olyan emberek használják, akik azt hiszik, a kinézetükön kívül bármi mással belekerülhetnek a kategóriába.


A Chad kifejezést használom, mert jobban leírja a valóságot.

2021. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/102 anonim ***** válasza:
98%
Ezeknek minden nő qrva, és minden nő minimál béres munkát végez és éhenhalna magától. Egy csésze kávé már az aranyásás.
2021. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!