Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyivel könnyebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyivel könnyebb a nőknek manapság?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallani és itt is gyakran olvasni, hogy a férfiaknak borzalmasan nehéz a társkeresés manapság. Kis túlzással még egy csúnya nőknek is minden ujjára 10 pasi jut, akik közül válogathat, egy átlagos pasinak viszont szinte alig van esélye, hogy akár szexhez, akár barátnőhöz jusson. Tényleg ennyire kapósak a nők, a férfiaknak pedig ennyire nehéz ismerkedni?

Való igaz, hogy a női válaszolók nagy többségénél saját bevallása szerint rengetegen próbálkoznak, a férfiak pedig itt is inkább panaszkodni szoktak.

Ha tényleg így van, akkor mi az oka?


2021. jún. 15. 21:35
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim ***** válasza:
71%

*Kérlek,

*azért, mert nem ti írtátok le


Pardon

2021. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 anonim ***** válasza:
29%

G. I. Jane, menj, edzd egy kicsit a löttyedt testedet! A szokottnál is ingerlékenyebb vagy, vezesd le egy kicsit a feszültséget. (Hátha akkor legközelebb nem csicskulsz be :))


Akkor elmagyarázom, hogy zajlik egy vita:

Valaki állít, valamit, például azt, hogy:

A párkapcsolatok kialakulására és fennmaradására jelentősen negatív hatást gyakorolt az internet és a globalizáció.


Ehhez mond érvet:

Az internet kinyitotta a világot, iszonyatos mennyiségű ingert zúdítva az emberekre, súlyosan feltornázva az ingerküszöbüket. Az elvárások emiatt durván megnőttek, aminek egyenes következménye az általános nehézségek kialakulása a párkapcsolatok életében.


Erre a másik fél reagál valamit. A te esetedben ez a reakció a következő érdemi ellenérveket tartalmazza:

-

-

-

-

-


Mivel azonban frusztrált nőként nem tudod elengedni a dolgokat, ezért ezt reagálod:

- Milyen ostobák vagytok, elmebetegek, lúzerek :D :D :D Tuti, hogy csak incelek lehettek xd xd xd


Amivel nem csak azt árulod el, hogy idióta vagy, hanem azt is, hogy egy óvodás szintjén van a kommunikációs képességed.


Ja és tedd hozzá azt is, hogy te csak röhögsz, és nem érdekelnek az "incelek dumái"! Azért kommentelsz este tízkor, aztán éjfélkor is, amikor már válaszra sem méltatlak :D

2021. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 anonim ***** válasza:
58%

Önkritikás, már megbeszéltük hogy szoktam edzeni, és nem löttyedt a testem :) Biztos azért írkál egy csomó jóképű férfi (nem olyanok mint ti), privát üzeneteket (amiket szépen megköszönök, de nem bocsátkozom beszélgetésbe, ugyanis nem vagyok egyedülálló) instagrammon, mert ronda vagyok:D

Régebben mindig normálisan megérveltem a neked, vagy valamelyik incel fajtársadnak címzett kommentjeimet, kivétel nélkül azt reagáltad, hogy "az nem érv" Mint tudjuk ezen az oldalon csak az számít érvnek, ami a te igazadat támasztja alá.

Frusztrált sem vagyok:D Van barátom, többször fogok utazni a nyáron, ráadásul direkt úgy váltok most munkahelyet, hogy a július-augusztusom szabad legyen.


"Ja és tedd hozzá azt is, hogy te csak röhögsz, és nem érdekelnek az "incelek dumái"! Azért kommentelsz este tízkor"


Este tízkor, meg éjfélkor lefekvés előtt nem röhöghetek rajtatok? Kérjek tőled majd privátban engedélyt, hogy mikor léphetek fel az oldalra? :O


"amikor már válaszra sem méltatlak :D"


Nem méltat válaszra egy élettelen nyomorult, ÚRISTEN. Sírhatnékom lett most:D Önkritikás, te akkora bully vagy, hogy az már hihetetlen.

2021. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/102 anonim ***** válasza:
63%
Önkritikás barátunk egy cseppet idegbeteg és frusztrált, na sebaj. Biztos nem kap elég szexet a képzelt feleségetől.
2021. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 anonim ***** válasza:
38%
#94, hagyjuk is szegényt, nem csak ő a szokottnál is idegbajosabb, hanem a többi is. Legyünk belátóbbak, most valami pokoli lehet nekik, itt a nyár meg a sok jó csaj lengén 😂 Mondanám menjenek strandra de inkább ne 😅
2021. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 anonim ***** válasza:
35%

Olya kis cuki vagy, hogy itt próbálsz bizonyítani nekem; erőlteted, hogy márpedig neked milyen jó életed van - ahhoz képest már lassan élni sem tudsz nélkülem :)

Jól van G. I. Jane, nyugodj meg, ne terheld meg a kis idegrendszeredet :* Szólj anyucinak, hogy főzzön neked egy pohár kakaót :)

Minden nő téged irigyel, minden férfi téged akar, csak nehogy itt rohamot kapj :)

2021. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 anonim ***** válasza:
30%

#88


De te sem tudod alátámasztani, vagy legalábbis nem tetted, hogy nincs igazság abban, amit írtam.


Innentől kezdve az egymás lepontozása tárgytalan, mert úgyis szubjektív vélemények alapján pontozgatnak az itteni fórumtársak.


Szociális életem meg nekem is van (persze, természetesen erre az lesz a reakció, hogy hazudok stb), és tudod mit, példát is láttam az általam leírt folyamatokra.


Sok öntelt lányt ismerek, sok visszahúzódó, párkapcsolati téren elmaradott fiút (jellemzően a műszaki vonalról kerülnek ki, sőt, a tipikus "Chad"-re is ismerek példát, mindegyik nő ledobja a bugyit tőle (kis túlzással), a munkahelyén egy tucat kollegináját már biztosan megfektette.


De nem is értem egyébként, hogy miről szól már ez a beszélgetés, azon kívül, hogy még egy hozzászólást írok, amit megint szétpontoznak. Cáfolni nem cáfoltál semmit, csak ideböfögitek, hogy én (is) elmebeteg vagyok. Milyen alapon?

2021. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 anonim ***** válasza:
69%

"Olya kis cuki vagy, hogy itt próbálsz bizonyítani nekem; erőlteted, hogy márpedig neked milyen jó életed van - ahhoz képest már lassan élni sem tudsz nélkülem :)"


Tehát ha érvelek, az erőltetés. Örülök, hogy neked ennyi érved maradt csak ellenem :/ (Jó, tudom, hogy neked semmilyen életed nincs, és fáj ha másnak viszont van.) Tanulj meg érvelni Önkritikás kérlek!

Nem hullajtanék egy könnycseppet sem, ha nem hallanék felőled többet :S.

2021. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 anonim ***** válasza:
79%

"Innentől kezdve az egymás lepontozása tárgytalan,"


"amit megint szétpontoznak"


Nektek ez a lepontozás a fixa ideátok? AZ határozza meg az életeteket, hogy milyen érétkelést kapnak a válaszaitok?

2021. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 anonim ***** válasza:
80%

"Ha megint kezded az óvodás fröcsögést, megint belédrúgok."


Belémrúgsz? Egy adag röhögő emojival? Mert hogy érvelni nem tudsz kicsit sem. Viszont az elmebaj és a frusztráltság egyre inkább eluralkodik rajtad.


Úgy fenyítesz Önkritikás, hogy mindjárt be is pisilek. Na te viszont te egy egyéniség vagy. Te vagy az egyik legbolondabb incel ezen az oldalon :D

2021. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!