Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyivel könnyebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyivel könnyebb a nőknek manapság?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallani és itt is gyakran olvasni, hogy a férfiaknak borzalmasan nehéz a társkeresés manapság. Kis túlzással még egy csúnya nőknek is minden ujjára 10 pasi jut, akik közül válogathat, egy átlagos pasinak viszont szinte alig van esélye, hogy akár szexhez, akár barátnőhöz jusson. Tényleg ennyire kapósak a nők, a férfiaknak pedig ennyire nehéz ismerkedni?

Való igaz, hogy a női válaszolók nagy többségénél saját bevallása szerint rengetegen próbálkoznak, a férfiak pedig itt is inkább panaszkodni szoktak.

Ha tényleg így van, akkor mi az oka?


2021. jún. 15. 21:35
 61/102 anonim ***** válasza:
92%

"akár a nők szabadságának korlátozásával "


Inkább tőletek kéne elvenni az interneten.


Megszólalt egy amúgy "rendes, jó fiú".

2021. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/102 anonim ***** válasza:
20%
Nem a propaganda miatt egyre több a leszbikus nő, hanem miattatok férfiak miatt. Tisztelet a kivételnek, tudom hogy van, nem veszek egy kalap alá minden férfit. Csak magamból indulok ki, mindig is vonzott mindkét nem, a nők főleg, sokkal hamarabb indulok be egy női testtől mint egy férfi testtől. Ettől független mindig férfival voltam csak párkapcsolatban de olyan szinten kiábrándultam belőlük, hogy azt leírni se tudom. Mondom, tudom hogy nem lehet mindenkit egy kalap alá vonni de már meguntam a tűt keresni a szénakazalban, ezért már csak nőkkel ismerkedek.
2021. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/102 anonim ***** válasza:
0%

62: A férfiak viszont azok miatt az okok miatt lettek ilyenek, amiket az elején leírtam. Ha rendbetennénk a párkapcsolati piacot valahogy, a férfiak rendesebbek lennének, ami neked is lehet jó lenne.


Bár igazából azért van egyre több leszbikus nő, mert a nők bárkit megkapnak bármire a férfiak közül. Nőt viszont sokkal nehezebb szerezni, van benne kihívás, így ha a nőnek van affinitása rá, izgalmasabb a kapcsolat.

2021. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/102 anonim ***** válasza:
A férfiaknak lehet nehezebb a nőket megszerezni, de nőként nem érzem nehéznek :) szóval nem, nem amiatt:)
2021. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/102 anonim ***** válasza:
0%

Sok Tinder teszt alapján nagyjából ilyen a piac ma:


Nő keres férfit/Chadet: sandbox mode

Kövér nő keres férfit: sandbox mode

Kövér nő keres Chadet: hard mode

Chad keres férfit: easy mode

Chad keres Chadet: normal mode

Chad keres nőt: normal mode

Nő keres nőt: hard mode

férfi keres nőt: hell on earth

2021. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/102 anonim ***** válasza:
0%

Rosszul írtam:


Férfi keres férfit: easy mode

Férfi keres Chadet: normal mode


Ezeket a következtetéseket a Tinder matchek száma és a rámíró emnerek alapján vontam le. A tesztekben férfi én voltam, a Chad Fabio Teles modell. Lehetséges, hogy leszbikus nőként meg több visszaírásból lesz valami, tehát nem biztos, hogy nehéz.


A lényeg, hogy férfiként nőt keresni exponenciálisan nehezebb a többinél.

2021. jún. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/102 anonim ***** válasza:
0%
A tudományos megközelítés alapján kijött valós eredményeket meg tényleg nem értem, miért pontozzák le.
2021. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/102 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy ember tapasztalata még nem lesz statisztika.
2021. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/102 anonim ***** válasza:
90%
Incel baromságok mint tudományos megközelítés 😒 Édes istenem mivé lett a világunk? 😥
2021. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/102 anonim ***** válasza:
72%
62-es, nem értek a kérdéssel egyet, meg az incelekkel, de amit te írsz, hogy a férfiak miatt vonzanak jobban a nők, az nettó baromság. Te így vagy kódolva, ennyi.
2021. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!