Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyivel könnyebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyivel könnyebb a nőknek manapság?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallani és itt is gyakran olvasni, hogy a férfiaknak borzalmasan nehéz a társkeresés manapság. Kis túlzással még egy csúnya nőknek is minden ujjára 10 pasi jut, akik közül válogathat, egy átlagos pasinak viszont szinte alig van esélye, hogy akár szexhez, akár barátnőhöz jusson. Tényleg ennyire kapósak a nők, a férfiaknak pedig ennyire nehéz ismerkedni?

Való igaz, hogy a női válaszolók nagy többségénél saját bevallása szerint rengetegen próbálkoznak, a férfiak pedig itt is inkább panaszkodni szoktak.

Ha tényleg így van, akkor mi az oka?


2021. jún. 15. 21:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 anonim ***** válasza:
95%
Elkéne már ide egy dili doki :D Lenne bőven dolga itt a #28 és társaival :D
2021. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/102 anonim ***** válasza:
93%
Akkor te különb vagy egy nyafogó kölyöknél?
2021. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/102 anonim ***** válasza:
82%
Dühítő, hogy az ilyet nem lehet kényszer gyógykezelésre fogni, de az vígasztal, hogy p*ncit ingyen max a képernyőn keresztül fog látni míg él.
2021. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/102 anonim ***** válasza:
81%
Nahát, eddig úgy volt, a pénzt nézzük és annak szülünk aki pénzes. Most már elég a jó külső? Egyébként bocsi, hogy olyannak szülök, aki szexuálisan is vonz.
2021. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/102 anonim ***** válasza:
40%
Esküszöm, nem értem, miért lett lepontozva a "tapasztald meg a valóságot" válaszom. Hát honnan a viharból lehetne a kérdésre választ kapni, ha nem onnan?!
2021. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/102 anonim ***** válasza:
71%
35 azért mert a szánalmas társkeresős kamu virtuális világ NEM a valóság!
2021. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/102 anonim ***** válasza:
98%
Szexre valóban könnyebb szerintem nőként találni, akár sokkal jobb pasit is, mint amilyenek vagyunk, saját tapasztalatból mondom. Kapcsolatra viszont olyat aki megbízható baromi nehéz szerintem.
2021. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/102 anonim ***** válasza:
93%

12 vagyok.

Igen, köszönöm, ki tudom fizetni a villanyszámlát, ugyanis 20 éves korom óta nagylány vagyok és egyedül élek. Sőt, kapaszkodj meg, hiába voltam évekig kapcsolatban, ott is én intéztem ezeket.

Nem gondolom, hogy nagy egom lenne azért, mert nem érem be olyan emberrel, aki nem fog meg. De nyilván a magadfajták ammyit értenek igények alatt, hogy a gazdag és kockahasú 190+-os férfi kell. Hát nem. Az exem is egy mackós, átlagos férfi volt, az évek alatt sokszor munkanélkülivé is vált, mégis szerettem. Akkor ő volt a szememben A férfi, mind külsőre, mind belsőre.

De lehet is ezt aztán magyarázni olyannak, akinek életében nem volt párja.

Szóval én és az egom is köszönjük az aggodalmat, de nem adunk le az igényeinkből. Olyan társat szeretnék, akit ismétlem, tudok szeretni. Azt meg befolyásolni nem tudom. És nem, ennél az érzésnél nem adom lejjebb, inkább fizetem továbbra is egyedül a számláimat. ;)

2021. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/102 anonim ***** válasza:
22%

34: A pénz mítosz viszont tényleg azoktól az incelektől származik, akik otthon ülnek anyukájuknál és nem tettek semmit, azért, hogy jobb legyen. Csak azt látják, hogy ők nem kapnak semmit, így nincs motivációjuk semmire, miközben más pasik meg mindent megkapnak.


A valóság inkább az, hogy onnantól, hogy egy férfi megkapja a másik nemet, egyrészt a többi férfi vele akar barátkozni (mivel azt hiszik, így közelebb jutnak a nőkhöz), tehát a szociális problémái megoldódnak, másrészt mentálisan is egy jobb állapotban lesznek, ami produktívabbá teszi őket.

Ezután már a pénz is könnyebben jön.


Egy incelnek sokkal nehezebb. Ha ő gazdag akar lenni, folyamatosan egy ellenszélben kell eveznie úgy, hogy közben folyamatosan negatív megerősítéseket kap a társadalomtól.

2021. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/102 anonim ***** válasza:
18%

"Az exem is egy mackós, átlagos férfi volt, az évek alatt sokszor munkanélkülivé is vált, mégis szerettem.":


Egy Chad még ezt is megteheti, mégis lesz nője. Ezzel szemben egy incel dolgozhat egész életében, de soha nem fog kapni semmit, kivéve ha extrém szinteken játszik (plasztikai sebészet, szteroidok stb).

2021. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!