Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon tényleg tömeges kiégés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg tömeges kiégés lesz a következménye a női szexuális "forradalom"-nak?

Figyelt kérdés

Szabad szexualitás, ennek hála a férfiak nem veszik komolyan a nőket, majd sokan egyedül maradnak az életük csaknem felére.

Azt akarom hinni, hogy ez csak szélsőség.



2021. máj. 18. 15:39
 81/96 anonim ***** válasza:
19%
Lényeg, hogy szerintem a szexuális forradalom az internet világában azt eredményezi, hogy a nők értéke irreálisan megnő, míg a férfiaké lecsökken. Ilyen körülmények között akkor sem lehet felépíteni egy jól működő szimetrikus kapcsolatot, ha amúgy férfiként van matche az embernek. Ha az internet meg a mobiltelefon nem lenne, akkor viszont a szexuális forradalom nem jelentene ilyen problémát.
2021. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 A kérdező kommentje:
#80 azért nem mindenki, komoly szándékkal meg annál kevesebben.
2021. máj. 18. 21:57
 83/96 anonim ***** válasza:
73%

"Semmi, nem is mentem be senki hálószobájába."


Jó vicc, te is tudod, hogy akkor rendőrök vinnének el.

2021. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 anonim ***** válasza:
95%

"Téged valaki csak egy lyuknak nézett, te ezt büszkén vállalod, mert te nem csak egy lyuk vagy. Hol van itt ellentmondás?"


Abba lehet hagyni a nők fikazasat.

Írd le úgy, hogy a pasik büszkén vállalják, hogy csak egy faroknak nézték őket, mert ők nem is csak azok.

2021. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 anonim ***** válasza:
12%
A pasik többsége tényleg csak egy farok, de ennek oka, hogy a többségük ha nincs stabil párkapcsolatban, nem jut elegendő szexhez. Közben a felső 5 -20% meg korlátlan szexhez jut, így úgy érzi, ráér a komoly kapcsolatra később.
2021. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 A kérdező kommentje:

#84

Én mindegy minek nézem a férfiakat. Írd le te.

2021. máj. 18. 22:05
 87/96 anonim ***** válasza:
75%

#86:


"Én mindegy minek nézem a férfiakat."


Mármint hogy KINEK mindegy?

Mert hogy általánosságban mi mindegy és mi nem, azt nem te egyszemélyben döntöd el.

2021. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim ***** válasza:
72%

85


Hát mivel a felső 10%-ba a nagyon gazdagok tartoznak a világon, akik 90 évesen is megtudják venni pár 20 éves csaj társaságát ilyen téren létezik a jelenség, de ne nevezzük őket chadek-nek simán gazdag üzletemberek vagy azok gyerekei... középkorban a királyok is számos szeretőt tartottak a feleségük mellett és egyik se volt egy adonisz..

2021. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:
100%

"középkorban a királyok is számos szeretőt tartottak a feleségük mellett és egyik se volt egy adonisz"


Csakhogy nagyon sok esetben azt a hatalom és törvények révén, ERŐSZAKKAL szerezték meg. Nem pusztán a pénzükkel. Fegyveresekkel raboltattak, elhurcoltattak nőket és erőszakolgatták őket.

2021. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:
0%
Én arra a felső 10% -ra gondoltam, akik korlátlanul jutnak nőkhöz most is. Ők jelenleg a Chad -ek, nem a gazdagok, ha a prostitúciót nem számítjuk bele.
2021. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!