Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon tényleg tömeges kiégés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg tömeges kiégés lesz a következménye a női szexuális "forradalom"-nak?

Figyelt kérdés

Szabad szexualitás, ennek hála a férfiak nem veszik komolyan a nőket, majd sokan egyedül maradnak az életük csaknem felére.

Azt akarom hinni, hogy ez csak szélsőség.



2021. máj. 18. 15:39
 51/96 anonim ***** válasza:
71%
A masik valaszban mar 35 eves volt, kamuzik osszevissza.
2021. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 A kérdező kommentje:
#50. Nem értem, hogy miért ne gondolkozhatnék ilyeneken? :D Ja, hogy fiatal vagyok, csak buliznom és dugnom kell. Szabad nyár jön, ha minden igaz, nem fogok a szobában ülni, nyugi.
2021. máj. 18. 16:53
 53/96 A kérdező kommentje:
#51-es. Az első oldalon volt aki megvádolt azzal, hogy 35 éves szűz vagyok, azt arra reakcióként írtam, ha nem olvastad volna el az elejétől a dolgokat. :D De nem akarom rád erőltetni, nagy része csak hasonló ítélkezés.
2021. máj. 18. 16:54
 54/96 anonim ***** válasza:
96%
Gondolkozhatsz ilyenen, csak ha tényleg 20 éves vagy, akkor ne hidd azt, hogy annyi tapasztalatod van, hogy mások felett ítélkezz. Látom nagyon szereted ezt a szót, de te is ugyanezt csinálod.
2021. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 A kérdező kommentje:

#54 ""Vajon tényleg tömeges kiégés lesz a következménye a női szexuális "forradalom"-nak?

Szabad szexualitás, ennek hála a férfiak nem veszik komolyan a nőket, majd sokan egyedül maradnak az életük csaknem felére.


Azt akarom hinni, hogy ez csak szélsőség.""


Ez volt a kérdés, szerintem nem itélkeztem senki és semmi felett. Azt, hogy miképp reagálok a felém érkező alaptalan ítélkezésekre, az más kérdés. :D

Na -> de amit remélek, hogy egyensúlyba rendeződik minden, a férfiak újra akarnak majd felelősséget vállalni, a nők meg nem akarnak a "szabadság"-uknak köszönhetően egyre nagyobb öngólokat lőni és kiszolgáltatott helyzetbe kerülni.

2021. máj. 18. 17:06
 56/96 A kérdező kommentje:
#50 Ha a "női szexuális forradalom" haszonélvezőjének lenni azt jelenti, hogy kedvemre dughatok nőket, akkor az nálam a dugás jelentőségét csökkenti. Bár ehhez lehetséges a valószínűsíthető demiszexualitásom is hozzájárul.
2021. máj. 18. 17:11
 57/96 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj, a "férfiak" meg a "nők" nem egy közös massza, hanem azon belül is különböző egyéniségek, különböző vágyakkal, igényekkel. Lehet neked nem fér bele ha egy nő szexuálisan szabad, semmi gond nincs ezzel, akkor válassz olyan nőt aki nem az, ennyire egyszerű. Nem kell mindenkinek ugyanolyannak lennie.


"Szabad szexualitás, ennek hála a férfiak nem veszik komolyan a nőket"


Ez mi ha nem burkolt ítélkezés? Hogy ha nőként szexelni mersz, kevesebb vagy és nem vesznek komolyan a férfiak? Amúgy, hogy megnyugodj, ez nincs így, saját tapasztalat. A kisfiúkat érdekli csak, hogy mit csinált a nő előtte, azokat a férfiakat akiknek a helyén van az önbecsülése, kicsit sem érdekli.

2021. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 anonim ***** válasza:
22%
41: Én szélsőséges "nőgyűlölő" incel vagyok, de ezzel az állítással most nagyon egyetértek.
2021. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 A kérdező kommentje:

#57. Akkor jó, mert én még viszonylag kisfiúnak számítok. :D


Na, de ne mondd azt, hogy nem létezik az a jelenség pl. hogy egy nő a nagy szexuális szabadságával csak méginkább kompenzálni akar, miután valaki ejtette. Aztán ez meg egyre csak mélyebbre sodorja, végül max kiköt egy rossz kapcsolatban. Vagy, hogy valaki idővel jön rá arra, hogy valójában nem is úgy akarta, ahogyan megélte a dolgokat, viszont változtatni már nem tud rajta. Nekem az ilyen beismerés mondjuk elég pozitív, saját magamról is tudok ilyen példát mondani. Vagy ott a sok 40-es kiégett nő, akit elhagyott a férjük. Ez sem annak köszönhető, hogy a nők szabad szexualitása, ami folyik mindenhonnan, arra ösztönzi ezeket a későnérő embereket, hogy mennyi minden ki sem próbáltak még.

2021. máj. 18. 17:21
 60/96 A kérdező kommentje:
Szerintem az, hogy az önbecsülés a helyén van inkább azt jelenti, hogy a féltékenységnek nyoma sincs. Ettől még érdekelheti a másik múltja, azonban ez annyiban nem fogja meghatározni az életét, hogy tartja magát legalább annyira, mint az exek, korábbi partnerek.
2021. máj. 18. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!