Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon tényleg tömeges kiégés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg tömeges kiégés lesz a következménye a női szexuális "forradalom"-nak?

Figyelt kérdés

Szabad szexualitás, ennek hála a férfiak nem veszik komolyan a nőket, majd sokan egyedül maradnak az életük csaknem felére.

Azt akarom hinni, hogy ez csak szélsőség.



2021. máj. 18. 15:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:
91%

"jutnak nőkhöz"


Úgy fogalmazol, mintja a nő legalábbis közjószág lenne, nem pedig saját akarattal és döntési joggal rendelkező, a férfival egyenjogú emberi lény.

2021. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 anonim ***** válasza:
30%

91: A nők magukból csinálnak közjószágot azzal, hogy nem olyan férfival jönnek össze, akivel személyiség és gondolkodás szempontjából összeillenek, hanem helyette a kinézet alapján szelektálnak Tinderen.


Mielőtt mondanád, hogy nem így van, sokan még be is ismerik itt is:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


A jogtanácsos nő azért írta ezt ki (ha nem kamu a kérdés), mert ő is pontosan tudja, hogy személyiségben nem illenek össze.

2021. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 anonim ***** válasza:
91%
Én sosem használtam egyetlen online társkeresőt sem nekem pedálózhatsz nyugodtan azzal.
2021. máj. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 anonim ***** válasza:
96%
#92 az a kérdés egy tipikus incel férfi által írt kamu volt, amivel két legyet is ütött egy csapásra: nemcsak a jó pasikat állította be butának és értéktelennek, hanem hozott egy buta diplomás nő karaktert is. Ócska provokáció.
2021. máj. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/96 anonim ***** válasza:
96%
Sosem fogom tudni elfogadni hogy a férfiak számon kérnek a nőkön egy teljesen ártalmatlan dolgot (közös beleegyezéssel történő szex) míg dühösek lesznek, ha a nők számon kérnek a férfiakon egy ártalmas dolgot (hogy ők felelősek minden fajta erőszak majdnem teljes egészéért).
2021. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 anonim ***** válasza:
91%

Ja én erre gondoltam, kattintás nélkül is biztos voltam benne, de a 92-esé egy másik, bár tuti ugyanaz a pasi vergődik nőnek kiadva magát.



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. máj. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!