Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon tényleg tömeges kiégés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg tömeges kiégés lesz a következménye a női szexuális "forradalom"-nak?

Figyelt kérdés

Szabad szexualitás, ennek hála a férfiak nem veszik komolyan a nőket, majd sokan egyedül maradnak az életük csaknem felére.

Azt akarom hinni, hogy ez csak szélsőség.



2021. máj. 18. 15:39
 31/96 anonim ***** válasza:
88%

#29

Hogy néz ki számodra, aki helyesen kezeli? Ugye tisztában vagy vele, hogy mindenki a saját igényeit és vágyait teszi előtérbe, amik eltérőek a legtöbb esetben?

26/N

2021. máj. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 anonim ***** válasza:
88%

Ez tényleg érdekes kérdés, aminek sok következménye van.

Azért ne legyenek illuzióink afelől, hogy a szexuális piac mindig is egyenlőtlen volt. Régen is a királyoknak a feleségük mellett hány ágyas jutott vagy a nemesek sem voltak gátlásosak kihasználni a náluk szolgáló cselédlányokat. Az egyszerű ember meg örült, ha megtudott nősülni, mert bizonyos egzisztenciát ahhoz fel kellett mutatni.

Most is egyenlőtlen, mert a jó külsővel, anyagi háttérrel, humorral, vonzó személyiséggel rendelkező férfiak tudnak elsőként a nők közül választani, csak most nem kell házasságot kötni, ahhoz hogy testiségre sor kerüljön.

A szexuális forradalom leginkább szerintem abban hozott változást, hogy régen a szex-házasság-gyermekvállalás leginkább egy csomagban valósult meg, azóta meg ezek teljesen szétváltak és egymástól függetlenül is műkődnek.

2021. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 A kérdező kommentje:

#29

Úgy, hogy nem a világ sodrása miatt éli a szexuálisan szabad életét és közben érzi, hogy sosem lesz igazán boldog, sőt a boldogság reményét is egyre inkább elveszti, aztán kiég. Ahogy lefestettem a kérdésben.

2021. máj. 18. 16:24
 34/96 anonim ***** válasza:
89%

#33

Miért ne tehetne úgy, ahogy ő jónak látja? Az ő magánügye, hogyan kezeli a szexuális életét.

26/N

2021. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 A kérdező kommentje:

#34

Ha tudatos és tisztában van az összes lehetséges következménnyel és azt elfogadja, akkor nem baj, hogy úgy tesz, ahogy akar. Ellenkező esetben, nem feltétlenül tudja, hogy épp jónak látja-e azt, amit tesz.

2021. máj. 18. 16:27
 36/96 anonim ***** válasza:
89%

#35

Majd kitapasztalja, majd fejlődik. Továbbra sem értem, hogy neked miért nem mindegy, hogy más hogyan éli az életét.

26/N

2021. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 A kérdező kommentje:
Huh, ez bonyolult lett. Mindegy. 21/F vagyok és elég jellemző, hogy nyitnak felém a lányok/nők. Nem látom sokukban a tudatosság magasabb lépcsőfokait.
2021. máj. 18. 16:29
 38/96 anonim ***** válasza:
90%
Mert te olyan zseni vagy, hogy mindent tudsz. Istenem, látom itt is csak a prédikálás megy.
2021. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem mindegy neki, mert sokan imádnak mások életével foglalkozni és elhinni, hogy ők mindent jobban tudnak, még azt is, hogy másnak hogyan kéne élnie az életét.
2021. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 A kérdező kommentje:
#37 Én sem, de a saját életemmel már eleget foglalkoztam. :D
2021. máj. 18. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!