Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon tényleg tömeges kiégés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg tömeges kiégés lesz a következménye a női szexuális "forradalom"-nak?

Figyelt kérdés

Szabad szexualitás, ennek hála a férfiak nem veszik komolyan a nőket, majd sokan egyedül maradnak az életük csaknem felére.

Azt akarom hinni, hogy ez csak szélsőség.



2021. máj. 18. 15:39
 41/96 anonim ***** válasza:
93%

Ti férfiak folyton találtok valami olyan fantáziát, ahol a férfiak tömegesen elfordulnak a nőktől, akik a "bűneik" miatt egyedül maradnak, szégyenben. Ugye ha sokat szexelsz, egyedül maradsz. Ha nem vagy házias, egyedül maradsz. Ha nem vagy mindig kedves és udvarias, egyedül maradsz.


A valóságban ez sosem fog megtörténni. A férfiakban sosem lesz annyi tartás, hogy ténylegesen be is tartsák a fenyegetéseiket, hiszen ők inkább választanak egy olyan társat akit nem tartanak sokra, vagy akihez nem vonzódnak annyira, mint hogy egyedül maradjanak.


Nem tudom, hogy mi a jó ezekben a fantáziákban. Csak arra tudok gondolni hogy görcsösen akarjátok hogy a nők is megtudják, hogy milyen az, amikor nem kellenek senkinek, mert jelenleg a férfiak azok, akiket kiselejteznek.

2021. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet. Ha nem lennének hibás életutak, akkor azt sem tudnám megallápítani, hogy a "helyes"-nek milyen lehetőségei vannak.
2021. máj. 18. 16:33
 43/96 anonim ***** válasza:
89%

#39

Ezt arra vezetem vissza, hogy az ilyen embereknek pocsék életük van, ezért másokéval törődnek, addig sem a saját nyomorukkal kell foglalkozni, plusz akár a másikat is lehet hibáztatni.

26/N

2021. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/96 anonim ***** válasza:
89%

Mi a kérdés? Mert én csak már megint egy harmincas szűz prédikálását látom, abbéli frusztráltságában hogy ő sose szexelt és nem is fog, és bölcs prédikátorként másokat is meg akar óvni a testiség okozta rettenetes következményektől, úgy mint kiégés pl.😂

Hogy nem lehet ezt évek óta megunni?! 😂😂 Komolyan azt hiszed bárki életére hatással lesznek ezek a téveszméid? Majd valaki megvilágosodik ettől a sok bugyutaságtól és holnaptól ő se szexel 😂😂

2021. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, hány éves vagy?
2021. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 A kérdező kommentje:
#43. Véletlenül se jusson eszedbe az ellenkezője... Itt senkinek a személyes hibáztatásáról nem volt szó egyébként, csak szerintem sok a hamis kapcsolati struktúráktól szenvedő fél mind női, mind férfi részről. Bár azt is lehet pozitívumnak tekinteni, hogy emiatt kell szenvedi és nem mondjuk az éhínség vagy háborúk miatt.
2021. máj. 18. 16:37
 47/96 A kérdező kommentje:

#44-45.

21 éves vagyok. Volt már dolgom sok lánnyal és nagyjából küzdenem sem kell érte, hogy ezentúl is legyen. A kérdést magamnak is feltettem és én szeretnék megvilágosodni.

2021. máj. 18. 16:39
 48/96 anonim ***** válasza:
46%
Ezek a hibas neveles kovetkezmenyei. A sok kiralylany meg kiralyfi, aki elteved az eletben es sosem lesznek felnottek, meg 40 eves korukra sem. Az elkenyeztett utodok, nem tanulnak meg kuzdeni, nincs motivaciojuk, az egesz vilag mukodeset tagadjak. Ez nem a szexrol szol, vagy a szabadsagrol, ez csak okozat. Ez a gyermeki viselkedes, ez mindennek az oka. A sok kis naiv kikeri maganak, hogy o mar nem gyerek, de kozben meg ugyanazt csinalja, mint a gyerekek. Hisztiznek, kovetelezonek, menekulnek a felolsseg elol. Egyik nem sem jobb a masiknal, csak a ferfiaknal szembetunobb, mert a noknel ez meghatarozo a parvalasztas szempontjabol. De a noket sem kell felteni, rengetegen valasztanak a leheto legrosszabb mintakat kovetve alkalmatlan part. Naluk ebben csucsosodik ki, hogy onimeret es onbizalomhiannyal ugrottak fejest a felnott eletbe. Tobbet kene pszichologushoz jarni azoknak, akik vegigszenvedik a felnott eletuket. Mert ez nem normalis. Megis sokan inkabb panaszkodnak, meg masok szanalmabol taplalkozva vegetalnak. Mindenki a maga sorsanak a pogacsa.
2021. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 A kérdező kommentje:

#48. Azta. Egy válasz, ami nem ítélkezik rögtön.

Elgondolkodtató, amit írsz és a sorskovácsolással én is egyetértek. Erre maximum azok jöhetnek, akik a régen minden jobb volt frázist fogják rávágni, mert nem értik meg, hogy minden kornak megvoltak, vannak a maga problémái és ezekkel foglalkozni kell.

2021. máj. 18. 16:49
 50/96 anonim ***** válasza:
91%
Persze, 21 éves kanos fiú aki sikeres a csajozásban, ilyen baromságokon lamentál 😂 Ez az idősebb incelek vesszőparipája, nem azoké akik a haszonélvezői a "női szexuális forradalomnak" 😂
2021. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!