Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valami igazság alapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami igazság alapja amiket itt lehet olvasni néha?

Figyelt kérdés
Belefutottam már párszor olyan férfi kommentelőbe akik azt írják a a nőknek a pénz a fontos egy férfiban meg hogy legyen saját ház saját lakása saját autója a férfinak, na meg a férfi munkája, minél magasabb pozíció annál jobb a nők szemében. Vagy akik ezt írják azok trollok?
2021. febr. 5. 21:24
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
29%

"Én nem ismerek olyat, aki nem önszántából csinálta tanulta volna azt, amit. "


Hányt embert ismersz tulajdonképpen? Mert én aki nem vagyok egy nagy társasági arc kapásból tudok mondani jó néhány ismerősömet, aki nem azt tanulta/nem azt csinálja, ami akart volna lenni. Fun fact: Én vagyok az egyik ilyen, ugyanis mikor odakerül a sor, nem tehettem meg azt, hogy más városba költözzek, így csak annyi választékom volt továbbtanulás szempontjából, ami a környező busszal/vonattal egy nap oda-vissza megjárható intézmények jelentettek, és ha azt hiszed, hogy én vagyok egyedül ez valami rendkívüli eset, akkor nagyon tévedsz, rengeteg de rengeteg ember van, aki a körülmények, anyagi lehetőségek, családi ösztökélés miatt megy el valami szakmába dolgozni.

2021. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
20%
Fáradt vagyok ehhez, gondolj azt amit akarsz..
2021. febr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
27%

A kérdés eléggé elkanyarodott az eredeti témától, és arra nem is írnék most, de arra igen, hogy itt sokan elég naivan azt gondolják, hogy mindenki azt tanulja és csinálja, amit szeret.

NAGYON NEM ÍGY VAN! Teszem hozzá sajnos.

Az egykori középsulis osztályomból az emberek kétharmada nem azt csinálja, amit tanulni akart vagy akár tanult is. Köztük én sem, én történész, szociológus, néprajzos, nyelv szakos akartam lenni. Csakhogy pontosan tudom, hogy ezekkel csak munkanélküli lehetsz nem lettem és még hányan de hányan vannak így!

Nőjetek már fel, ez a való élet nem az Én pici pónim.

2021. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!