Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valami igazság alapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami igazság alapja amiket itt lehet olvasni néha?

Figyelt kérdés
Belefutottam már párszor olyan férfi kommentelőbe akik azt írják a a nőknek a pénz a fontos egy férfiban meg hogy legyen saját ház saját lakása saját autója a férfinak, na meg a férfi munkája, minél magasabb pozíció annál jobb a nők szemében. Vagy akik ezt írják azok trollok?
2021. febr. 5. 21:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
9-es neked van barátnőd?
2021. febr. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
23%

Társkeresőkön vagy akár itt is, a nők 90%-nak a második, harmadik kérdése az, hogy "mivel foglalkozol?", sokszor úgy, még a nevét sem tudom.

Vonja le mindenki a következtetéseit.

F.

2021. febr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
51%

Nem konkrétan az érdekli a nőket, mennyi van a bankszámládon, hanem abból mennyit szernél elkölteni, ne adj Isten rákölteni.


Ha mindenhol azt sugallod, te rengeteg pénzt költesz, akkor jön az a társadalmilag sokszor helytelen feltételezés, h te gazdag vagy, holott nem, csak a hó végén az átlag vagy az alatti keresetedet kinullázod.



Én jól keresek, de reménykedem abban, egyszer találok egy rendes lányt, akivel lehet családot alapítani, arra pedig kelleni fog a megtakarítás, így nem szórom a pénzt. pl inkább megyek el nyaralni, mint veszek drága telefont. És inkább tesztek félre x összeget és megyek fapadossal / akár a Balatonra, mint helyette Balira. Számomra mind a kettő új és izgalmas.

2021. febr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
73%

#12

Én is meg szoktam kérdezni a nőktől. Az igazat megvallva nem jönnék össze egy nagyon alacsony keresetűvel, ne azért éljen velem, mert rá(m)szorul. +a nagy anyagi különbség feszültségeket tud okozni a kapcsolatban

2021. febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
80%
Már azt se szabad megkérdezni, mivel foglalkozik. 😂 szerintem randira is ruha nélkül menj, nehogy kitalálja, mennyibe került!
2021. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
51%

#12

Szerintem egy felnőtt embert a munkája (ha jól választott) nagyon nagy mértékben jellemez. Ha engem pl nem érdekel a festészet, akkor ha hazaér, lehet nem fogom élvezettel hallgatni, mit csinált a munkájában, míg pl egy orvost akármilyen furcsa is, de igen.

2021. febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
30%
16 nem mindenkinek volt választása, és most nem magamra célzok hanem ez elmondható az emberek többségére..
2021. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
83%

És akkor titok lesz a foglalkozás, vagy hogy gondolod ezt?

Te szívesen járnál olyan nővel, akiről fogalmad sincs, mit csinál?

2021. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
20%

#17

Én nem ismerek olyat, aki nem önszántából csinálta tanulta volna azt, amit. Olyat ismerek, akinek fogalma nem volt mit akar 18-19 évesen és ezért ikszelt valamit. Olyat is ismerek, aki orvos szeretett volna lenni, de mivel fontosabb volt neki a bulizás meg a pasik diplomás ápolónő lett. Most a libsik meg fognak dobálni, de olyat is ismerek, aki holt csórón, 16 évesen azért dolgozott a földeken, hogy utána abból a pénzből Pestre jöhessen tanulni. És temérdek olyat is ismerek, aki nem volt elég tudatos 18 évesen, nem tanult semmi használható szakmát és most ezt nyögi. Nyilván van kivétel, de a többségnek a késő gyerekkori személyisége meghatározta a szakmáját, későbbi életét, uh igenis egy jó kérdés.


Vagy legfeljebb leírja, most ezzel foglalkozik, de az az álma, hogy egyszer y lehessen.

2021. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
77%
Erősen korlátozott az ismerettségi köröd. Nagyon sokan tudják, mit akarnak és meg is hozzák érte az áldozatot. Lehet kifogásokat keresni, hogy csak a szerencsének és a szüleik pénzének köszönhetik, de az élet nem ezt igazolja.
2021. febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!