Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valami igazság alapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami igazság alapja amiket itt lehet olvasni néha?

Figyelt kérdés
Belefutottam már párszor olyan férfi kommentelőbe akik azt írják a a nőknek a pénz a fontos egy férfiban meg hogy legyen saját ház saját lakása saját autója a férfinak, na meg a férfi munkája, minél magasabb pozíció annál jobb a nők szemében. Vagy akik ezt írják azok trollok?
2021. febr. 5. 21:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinek nemtől függetlenül jobb a több pénz, mint a kevesebb. De én úgy érzem ez keveseknek fő szempont a saját tapasztalataim szerint. Én nem aggódnék ezen.
2021. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Néhány incel senki fossa ide a férfihangról összeolvasott baromságait. Vannak pénzéhes nők, ez tény, de amikről ezek beszélnek, az már túlmegy a realitáson. Egyes férfiak pedig szeretnek minden elutasítást a pénzre fogni. Volt egy srác, aki lek..vázott, amiért nem csaltam meg vele a barátomat, mert szerinte ennek csak a pénz az oka. Most ha már ettől is ribi vagyok, akkor hogy lehet jót tenni? :D
2021. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
Nincs olyan, hogy "a nők" meg "a férfiak", kezdjük ott.
2021. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
63%
Nekem van sajat lakasom, szoval nem izgat. Multkor hallottam a telefonban egy beszelgetest, ismeros mellettem beszelt egy ferfival, aki ecsetelte a telefonban, hogy az uj noje sajat lakasban lakik, bar hozzatette, hogy neki mindegy lenne ha alberlet is, de azert mennyire joooo mar, hogy sajat lakasa van. (Az emlitett ferfi mamahoteles.)
2021. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
13%
Orbán Viktor az igazság!
2021. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
36%

Röviden és tömören nagyon sok alapja van, jóval több annál, amit a nők többsége szeret elismerni.

Tök jól leírják maguknak, hogy "vannak pénzéhes nők, de én nem vagyok az" de ezt a valóban pénzéhes nők sem mondják magukra, hogy ők pénzéhesek.

Továbbá nagyon sokan a nők közül úgy értelmezik, hogy te ezt szó szerint érted, és úgy valóban nem igaz, egy nő nem amiatt jön össze egy gazdagabb palival mert van egy rakás nulla a bankszámláján az összeg végén, hanem egy ilyen férfinek sokkal jobbak a lehetőségei annál, akinek nincsen, ennyi a lényege.

Eleve sokkal jobb eséllyel is szed föl nőket, aki pénzes, mint aki nem csak gondolj bele mennyivel egyszerűbb összehozni a kapcsolatot, ha van saját lakásod, meg saját kocsid vagy megengedheted magadnak, hogy elmenjetek nyaralni ide-oda stb.

A nők nem a pénzre mennek, hanem arra amit egy pénzes férfi nyújtani tud egy pénztelenhez képest, és ez egy hatalmas előny.

2021. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Nem a pénz a lényeg. Azok a tulajdonságok vonzóak, amikkel valaki el tudott jutni egy ilyen vagyoni állapotba.
2021. febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%
Egyesek mindig mindent feketen es feheren latnak. Ennel komlexebb dolgokra alkalmatlanok. Nem penzes es penztelen letezik csak. Ket atlagkeresettel rendelkezo ember, kvazi mindent el tud erni az eletben, a helikopterezesen es az adriai hajokazason kivul. Ezek is jo dolgok, de ezekert nem eri meg eldobni a hetkoznapi boldogsagot ado dolgokat. Magyarul azok fontosabbak a penznel. A sok penznel. Leginkabb azok szoktak a nok penzehsegere panaszkodni, akik minimalberert huzzak az igat, mamahotelben laknak es veletlenul sem azt latjak, hogy ok mennyire ludasak a sajat sorsukat illetoen. Roviden osszefoglalva, par kimondottan gazdag pasasra, tehat nem ilyen kozepvetoi szint, hanem attol sokkal feljebb, specializalodott non kivul, egy bizonyos osszeg felett mar nem szamit a penz. Mindenkinek egyeni preferenciaja hatarozza meg, hogy hol az a szint, de egy jo partner keves penzzel jobb valasztas, mint egy rossz partner sok penzzel. Kimerito volt?
2021. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
4%

Azoknak üzenem, akik sérelmezik a nők pénzéhségét:


Én enyhén szólva szegény vagyok: Düledező kis viskó, pottyantós wc, dézsában fürdés stb...


De! Én ezt a helyzetemet egyfajta előnyként/fegyverként fogom fel, mert így legalább lemorzsolódnak az érdekemberek. Hiszen ki akarna randizni, barátkozni egy olyannal akit épp csak egy hajszál választ el attól, hogy az utcán kolduló csöves legyen? Így tuti nem fognak a ténylegesen pénzéhesek megtalálni.


Szóval akik úgy érzik, kevés a pénzük a nőkhöz, fogjátok fel előnyként a dolgot.


Amúgy sokkalta ramatyabb érzés lenne a tudat, hogy csak a vagyonod miatt bújik hozzád valaki. A pénz engem sokkal jobban tönkretenne már csak azért is, mert akkor folyton azon kattognék, vajon csakugyan engem szeret a másik, vagy csupán a millióimat? Szóval jobb inkább a mélyszegénység, úgy senkinek nem áll érdekében a közelembe férkőznie.

2021. febr. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
45%

6os "A nők nem a pénzre mennek, hanem arra amit egy pénzes férfi nyújtani tud egy pénztelenhez képest, és ez egy hatalmas előny."


ezt milyen szépen megfogalmaztad, le is szavaztak miatta..

2021. febr. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!