Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valami igazság alapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami igazság alapja amiket itt lehet olvasni néha?

Figyelt kérdés
Belefutottam már párszor olyan férfi kommentelőbe akik azt írják a a nőknek a pénz a fontos egy férfiban meg hogy legyen saját ház saját lakása saját autója a férfinak, na meg a férfi munkája, minél magasabb pozíció annál jobb a nők szemében. Vagy akik ezt írják azok trollok?
2021. febr. 5. 21:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
10%
Neked is erősen korlátozott az ismerettségi köröd, ha nem ismersz ilyet.. mi van ha családi hagyomásból vagy bele kényszítve? -_-
2021. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
73%
De ismerek, de nem CSAK ilyet. És még mindig nem válaszoltál, te szívesen járnál e olyannal, akiről nem tzdod, mivel foglalkozik? És elfogadnád e a titkolózás okául, hogy a családja kényszerítette?
2021. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
39%

Ja, bocs, egy ilyet ismerek, most vált arra amire szeretne. (És tökre elfogadom és megértem)


Egyébként az gyenge jellem akit a családja bele tud kényszeríteni ilyenbe (vagy erőszakos a családja, de a lényeg, egyikből sem kérek...)

2021. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
19%

Én azt írtam, "második, harmadik kérdése", körülbelül. Nem, nem kell titok legyen, de sokszor még a nevét sem tudom, de ők már egyből ki akarnak ismerni a foglalkozásomból, mi..., szerintem csak belövik ezzel az egzisztenciát. Nem azt mondtam, hogy nem számít, vagy van akinek fontos is, de a legelején szerintem az anyagiakra hajaz...Ez az én következtetésem, azt is írtam vonja le mindenki a magáét, ne pedig az enyémet véleményezze, de gondolom nehéz értelmezni egy egyszerű választ.

Tisztelet a kivételnek.

2021. febr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
24%
Gyenge jellem? inkább tisztelettudó. #24-nek igaza van.
2021. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
45%
Az nem tisztelettudás, hogy nincs saját akaratod.
2021. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
45%
Az eszem megáll, milyen paranoid emberek vannak. Egy ilyen tök alap kérdésre is összeszarja magát, hogy a nő a pénzét akarja. :D
2021. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
16%
Mi nincs akaratom? te tudd már kivel beszélsz :D
2021. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
Azt se tudod ki vagyok csak tényként kezeled a spekulált hülyeségeidet :D
2021. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
53%
Annyit tudok, amennyit leírsz és ez kölcsönös. Ha szerinted felnőtt emberként még mindig a szülőknek kell szótfogadni, akkor vannak bajok. De persze lehet, hogy csak trollkodsz.
2021. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!