Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nős férfiba. Hogyan érhetném el, hogy elhagyja a feleségét?

Figyelt kérdés
Nem akarom ragozni: rossz, megerősítetten tényleg rossz a házasságuk. Mik azok a dolgok, amik meggyőzhetnék, hogy válasszon engem? Még nem jöttünk össze, de egyértelmű, hogy kölcsönösek az érzelmek. Én viszont addig nem lépek egy tapodtat sem, míg a feleségével van.

2020. dec. 23. 21:27
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 A kérdező kommentje:
60, nem tudom a tepert értelmezni. Megbeszéltük, hogy szeretjük egymást. Nagyon furcsa, mert én idén karácsonyra a legszebb ajándékot kaptam. Együtt vagyok azzal a férfival, akit szeretek és ez a sok kötekedő anyóka nélkül nem lett volna így, csak főttem volna a levemben. Remélem más hasonló helyzetben lévő nő is olvassa ezt, legyetek bátrak, az igaz szerelem utat tör magának. Csak azt sajnálom, hogy ilyen sokáig voltam bátortalan az érzelmeim kimutatásában. Önazonosságot és igaz szerelmet kívánok, boldog karácsonyt!
2020. dec. 24. 16:51
 62/70 anonim ***** válasza:
98%
58 Elkezdhetsz lottózni. :D Igazi troll a kérdező.
2020. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
89%

Biztos így érzik a gyerekei is, és a felesége is. Sok boldogságot! Gondolom, már be is adta a válást. Netán el is vált.

Mondjuk más tészta, hogy nekem olyan nem kéne, aki így a dzsingölbellsz mellé odadobja a karácsonyi ebédnél, hogy a szeretőt választja, és lelépett. De te megérdemled, összeilletek.

2020. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 A kérdező kommentje:
63, te nem vagyok nagyon okos, ugye? Nem írtam egy szóval sem, hogy elvált és azt sem, hogy karácsonykor hagyja faképnél a családját. Írhatsz amit akarsz, csak az irigység és gyanítom a tehetetlenség beszél belőled. Lehet, hogy nincs igazam, de olyan tipikus magyar feleségnek képzellek el, kráteres bőrrel, szatyorseggel és mindig keserű, penge szájjal. Süt belőled a boldogtalanság és a bizonytalanság. Az meg pszichiátriai kérdés ha olyasmiket vélsz olvasni, amik nincsenek leírva :D Az a helyzet, hogy akárhogy is, én csak hálás lehetek ennek a beszélgetésfolyamnak, hogy nem szerencsétlenkedtem tovább. Nem nagyon akartam a feleségről beszélni, mert szerintem pontos jellemzést nem nagyon lehet adni néhány sorban, de ha tényleg nő, ha tényleg olyan fontos a család és tényleg annyira odavan a férjéért, ahogyan itt sokan vélik, már rég felvette volna a kesztyűt. nem velem szemben, hanem a kapcsolatáért, a megszokás, a lustaság, a fásultság, a nőietlenség ellen. Szóval igyekszem magam tovább erősíteni a hála érzését, hiszen kimozdulta a komfortzónámból. Én itt most teszek egy pontot, mert én is ismétlem magam, ti meg főleg! Legyen olyan szuper a karácsonyotok, amilyen az enyém :)
2020. dec. 24. 17:31
 65/70 anonim ***** válasza:
87%

Na, fejlemény van? 😀

Az, hogy megbeszéltetek, hogy ő is szeret(ne jól megdugni) nem azt jelenti, hogy együtt vagytok. Az csak azt jelenti, hogy te meg leszel dugva, és egyelőre te vagy az 32 éves mammer, akinek csak egy 42 éves foglalt apuka jutott. Lefőtt a kávé.

Sok boldogságot! Ez lesz életed legszebb karácsonya, és majd rájössz, hogy ez mit jelent. 😂😂😂



Amúgy kamu az egész, azt tényleg nem tudom elképzelni senkiről, hogy szenteste borítja a bilit. Ennyire szemétláda pasi nem létezik.

Maradjunk annyiban, hogy elhajtott a vérbe.

2020. dec. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
79%

#64:

Mi van, betalált?

Nekem szuper a karácsonyom, most próbáljuk ki az új sütőt, amit az új konyhába vettünk, a fiúk elmentek kiszellőztetni a borgőzt, a gyerekek játszanak, én meg gyakorizok, mert addig se szemezek a töltött káposztával.

Mondjuk nem vagyunk egyformák, ha neked családok szétdúlása a boldogság, egészségedre.

2020. dec. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
92%
Mondtam. Tipikus szerető, akit nem a pasi izgat, hanem a tény, hogy foglalt. De ez már túlhaladott állapot, nem csak egy feleség ellen küzd, hanem az összes ellen. 😂😂😂
2020. dec. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
100%

Kamu-e vagy sem, mindenesetre nálam a "szuper" karácsony nem itt kezdődik, mint a kérdezőnek, de hát ugye igények és ízlések...

Bár ha igaz is, akkor a kérdező beszélhet itt össze-vissza.


Most azt írja, hogy ugyan ő nem írta, hogy a "pasija" válik és karácsonykor hagyja faképnél a családot, holott pont a kérdező korábban arról papolt, hogy ő bizony nem tesz semmit, amíg házas az embere.

Na most ez azt jelenti, hogy a kérdező vagy kamu és nem tudja már mit hazudott korábban, vagy eddig tartott a nagy "onazonossaga", raadas az is ketsegeket vet fel bennem az, ahogy írta hogy


"Együtt vagyok azzal a férfival, akit szeretek"


Most az hogy megbeszélem valakivel hogy szeretjük egymást nem feltétlen jelenti azt, hogy együtt is vagyunk, szerintem, főleg ilyen körülmények között.

Továbbá még mindig nem tudtam meg, milyen az a "mutter" kinézetű feleség, vagyis altapanossagban a nő.


Nem tudom, én már belezavarodtam a sztoriba rendesen😵

2020. dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
97%
68 Szerintem ő nem is nő, csak egy unatkozó férfi troll. Szomorú, ha ilyen buta nők léteznek.
2020. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
87%

69.

Pedig hidd el vannak ilyen nők. Nézd meg, itt áll 32 évesen egyedül, egy 42 éves családos pasiról álmodozik, aki feldobja a magányos Karácsonyát egy szerelmes mondattal. Apuka pedig megy és kényelmesen pöffeszkedik a családja körében, eljátszva a boldog családapát. Ez meg gubbaszt egyedül otthon és el van telve, hogy jobban nézz ki, mint a 2 gyereket szült, mikozben karriert épített, 10 évvel idősebb feleség. Szerintem nagyon sajnálatra méltó.

2020. dec. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!