Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nős férfiba. Hogyan érhetném el, hogy elhagyja a feleségét?

Figyelt kérdés
Nem akarom ragozni: rossz, megerősítetten tényleg rossz a házasságuk. Mik azok a dolgok, amik meggyőzhetnék, hogy válasszon engem? Még nem jöttünk össze, de egyértelmű, hogy kölcsönösek az érzelmek. Én viszont addig nem lépek egy tapodtat sem, míg a feleségével van.

2020. dec. 23. 21:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:

38, te viszont épp ilyen " kapja be neki egy kicsit és üljön rá" nőnek tűnsz. Hiszen ha ilyen nagy mellénnyel osztod azt észt és a tapasztalatra hivatkozol, neked nyilván van. Nőiességedhez, önbecsülésedhez és szexuális életedhez ezúton gratulálok :D


Nem írok új kérdést, van bennem annyi gerinc, hogy akkor is megírom a történteket, ha elküld a fenébe. Mert ez is benne van a pakliban. Szép estét!

2020. dec. 23. 23:01
 42/70 anonim ***** válasza:
81%

41 Hát hogyne, nyilván csak ilyen lehetek, hisz én panaszkodok, hogy egy nős férfinek még csak cafkának sem kellek.

Maradjunk annyiban, láttam már pár ilyen "arany embert" csajozni, mint a kis szerelmed. És nem, nem szörnyű ember a feleségük, nem rossz a házasságuk. Egyáltalán nem. A fentebb említett okok húzódnak meg az ilyen házasságok mögött. Persze, én vagyok a hülye nyilván, mert én visszautasítottam mindig a házas férfiakat és nem nyaltam be ezeket a hülyeségeket, mint például te. Biztos velem van a baj, mert nem egyedül vagyok mint te, és nem arról ábrándozom, hogy majd egy nős férfi lábtörlője lehetek. Igazán eszes nő vagy.

2020. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
75%

Én voltam a pasi helyzetében, egyszer úgy döntöttem maradok.

De pár évvel később mégis elváltunk, szóval tán rossz döntés volt.


Ezen "okulva" másodszorra úgy döntöttem, hogy most az igazi, mindent elsöprő szerelem, szóval belevágtam a válásba.


De, mire vége lett, a kisasszony talált egy még elsöprőbb szerelmet, szóval ez se volt valami jó döntés.


Én elvagyok jól, a gyerekekkel nagyon frankó a viszony, stb..


De azzal a döntéseddel egyetértek, hogy mondd el neki, hogy választania kell, ennek így semmi értelme.

Azt se tudom mit kívánjak.

2020. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 A kérdező kommentje:
Éppen te írtad, hogy ne ítélkezzek, hiszen nincsen tapasztalatom. Ennyi erővel én is mondhatok akármit :D Te meg nyilván a nagy tapasztalatod alapján írsz leegyszerűsítő ostobaságokat. Süt belőled a frusztráció, a gyűlölet, a komplexus. Easy, easy, add át a helyet a fiataloknak :D Köszi!
2020. dec. 23. 23:15
 45/70 A kérdező kommentje:
43, éppen most írtam neki, hogy mielőbb beszélni szeretnék vele. Tisztázok mindent, ez így senkinek sem jó. Köszi a választ!
2020. dec. 23. 23:16
 46/70 anonim ***** válasza:
75%
44 Nem kell ostobaságnak nevezni azt, amit nem fogsz fel. Nevezheted a józan észt frusztrációnak, úgyis te fogod megenni amit főztél. Nekem mindegy mivel sanyargatod magad.
2020. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
77%

"és szexuális életedhez ezúton gratulálok :D"


a te szexuális életed aztán tényleg frenetikus lehet, hogy egy ötvenes macilacira ácsingózol - állítólag - "bombanőként"...

2020. dec. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
89%

#35:

Tudod, hogy ki gondolkodik így?

A tipikus szerető, akinek véletlenül pont mindig egy foglalt pasiba sikerül belezúgnia. Ugyanis őt nem a férfi izgatja. Hanem a nő! A másik nő, akivel rivalizálhat, akihez képest el tudja magát helyezni a rendszerben.

Téged nem a pasi izgat, hanem az, hogy azt hiszed, többet érsz, mint a felesége, mert fiatalabb vagy, szerinted szebb vagy, stb.

Az ilyen kapcsolati lufi durran ki egyből, amint megkapod a pasit. Onnantól te leszel a kis cafka, aki egy 42 éves vén papiért szállt ringbe, mert jobbat nem kapott. (Teszem azt, a pasid felesége ennyi idősen házas volt, két gyerekkel.) De ez neked kevés, te ennél többnek érzed magad.

Aztán jön az újabb foglalt pasi a baráti körből, aki neked szerenádozik, hogy mennyivel jobb vagy, mint a felesége, feltéve, hogy lenyeled.

2020. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 A kérdező kommentje:
Nem írtam semmit a külsőmről, a férfi külsejéről sem. Nem 50-es. Mondjuk ha szövegértésben ezen a szinten vagy, az írásképeden egy percig sem csodálkozom :D Várjuk ki szerintem a végét. Nem eszik olyan forrón a kását :)
2020. dec. 23. 23:28
 50/70 anonim ***** válasza:
89%

Okos nő nem lesz szerető, ez itt is kiderült. Mindenki azt írta, hogy ne csináld, de te csak azért is megmutatod. Mit is? Kinek?

Azt írod, hogy te meg tudod adni, ami a házasságából hiányzik. Tulajdonképp igazad van. Te viszel bele izgalmat, érzelmi töltetet, te legyezgeted a férfiúi hiúságát, rajtad éli ki a vadászat izgalmát, te tudsz újat nyújtani. Egy 20 éves házasságban ezt nem tudja a felesége megadni.

Miért válna el? Onnantól te leszel a megszokott fix punci.

De 20 éve eszi úgy a levest, ahogy a felesége főzi. Az otthon melegét, a családi békét te nem tudod nyújtani. Azt a biztonságot, amihez az kell, hogy x éve ugyanaz a leves, ugyanúgy ülnek le enni vasárnap, ugyanazok a meghitt szertartások, amik az otthont jelentik.

Lehet, hogy te azt hiszed, hogy ez egy borzalmas házasság. De nézz körül: hányat tudsz konkrétan mondani, ahol 20 éve béke van, nem veszekednek, és tisztelik egymást?

Valószínűleg tényleg nem te vagy az első szerető. Aki 42 évesen újra szerelmes két évtized után, az fejjel rohan a falnak, önként szalad válni.

Ők nem fognak. Őket egy kósza numera, az újdonság kedvéért, nem fogja szétválasztani.

2020. dec. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!