Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nős férfiba. Hogyan érhetném el, hogy elhagyja a feleségét?

Figyelt kérdés
Nem akarom ragozni: rossz, megerősítetten tényleg rossz a házasságuk. Mik azok a dolgok, amik meggyőzhetnék, hogy válasszon engem? Még nem jöttünk össze, de egyértelmű, hogy kölcsönösek az érzelmek. Én viszont addig nem lépek egy tapodtat sem, míg a feleségével van.

2020. dec. 23. 21:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
90%

jah, tehát mégsem vagy annyira szexike, csak a 42 éves, megfáradt-lelakott feleséghez képest érzed magad túl jónak. ajajj. kezdem érteni.


az írásképemen?

mindig nagyon kínos, amikor egy butácska ember olyan szavakkal dobálózik, amiknek a jelentésével sincs tisztában.

vagy grafológus vagy talán? nem lehet egyszerű dolgod, ha 12-es arial betűtípusból akarsz következtetni bármire is, mert itt bizony az "írásképe" mindenkinek ugyanolyan.


szövegértés? feltűnt, hogy itt ötven hozzászólás óta mindenki- és gyakorlatilag ugyanazt mondta neked, csak másfajta megközelítésekben?


különlegesnek tartod magad, mert azt hiszed, hogy hatalmadban áll szétcseszni egy házasságot/családot, és ezen fetreng az egod egész nap?

van róla fogalmad, hogy miközben valami egzotikumnak érzed magad, a valóság az, hogy egy borzasztóan tipikus halmazába tartozol azon nőknek, akiknek kielégülést okoz a romboló energia? nem beszélve arról, hogy az egésznek a tartópillére károlybá' fütyije?

2020. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
95%

#47, itt ülök a 49 évvel fiatalabb lányommal, és jót derülünk a macilacin.

De ez egy vihogós este, amúgy is.

2020. dec. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
88%

32 éves vagyok, pont mint te. Se gyerekem, se kutyám, se macskám. Viszont van itt néhány dolog, amit jó lenne, ha megértenél, hátha tőlem jobban elfogadod.


1. Ha igazán válni akarna, nélküled is megtenné. Ha nem akar válni, tök mindegy mit csinálsz, akkor sem fog elválni. Veszett ügy.

2. Ha kényelmes neki, hogy vagy az asszony mellett vagy te is, akkor szépen elénekli neked, hogy persze, majd elválik csak még időt kér, te vársz, mint a pincsikutya, miközben telnek az évek és nem történik semmi. Illetve telnek az évek és te közben folyamatosan sérülsz és képtelen vagy továbblépni, mert ő azt mondta...

És nem, nem mindegyik csak a szexre hajt. Valamelyiknek elég az izgalom, a tilosban járás, az, hogy a szeretője kezét fogja, vagy pusztán az érzelmi intimitás. Férfitól hallottam egyszer egy olyan mondást, hogy a legjobb szex az, ami még nem történt meg. Tudod, akkor még tud dolgozni a fantázia. Szóval lehet ezt a végtelenségig húzni.

3. "Míg engem a gyerekeik inkább haverként kezelnek, jobban tudunk beszélgetni, mert engem látnak olyan mogorva, beszürkült "felnőttnek"." Te külsős vagy. Teljesen más veled a kapcsolatuk, mint a szülőknek, elvégre nem neked kell a társadalom hasznos tagjává nevelned őket, nem kellett veszekedned velük, hogy írják meg a matekleckét, nem neked kell rávenni őket, hogy legalább szombatonként másztassák ki a koszos ruhákat a szennytartóba stb.

4. 22:43-as hozzászólásodra reagálva: Neked nincsenek kisgyermekes barátaid? Irgalmatlan kemény meló gyermeket nevelni, 24/7, szabadság nélkül. Természetes, hogy az asszonyka nem olyan zsenge és harmatos, mint egy 32 éves gyermektelen nő. Akkor sem, ha igyekszik karban tartani magát. Viszont a szexuális élet nem csak a megjelenésen tud elcsúszni. Szóval kérlek, hagyd ezt abba, rémesen gyerekes hozzáállás és abszolút nem vagy előbbre vele.



A személyes véleményem az, hogy nem lenne pofám megkérni, hogy hagyja adja fel miattam azt, amit 20+ éve épít. A szerelem nem old meg mindent. Ha fél év múlva szétmentek, mert mégsem tudtok együtt élni akkor mi van? Te nem vesztettél sokat, ő viszont mindent, mellette sérült a 2 gyerek és felesége is. Ilyet nem kívánnék olyannak, akit szeretek.


Ettől függetlenül támogatom azt, hogy nyíltam beszélj vele, hátha nyíltan megmondja, hogy hány az óra és nem hiteget.

2020. dec. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
81%
Tele van az ország nőtlen faszikkal, és te pont egy nősbe bírtál beleszeretni?
2020. dec. 24. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
90%

Ha még gyakorlatilag egymáshoz sem értetek, szex sem volt, nem éltetek együtt egy hetet sem, elég valószinûtlen, hogy felrúgja miattad a házasságát. Ô mindent feladna, aztán összeköltöztök, és kiderül, hogy máshogy képzelitek a házimunka elosztását, nem tudja elviselni egyik a másik horkolását, nem egyezik az igényetek szexben, vagy akármi? Túl sok az ismeretlen tényezô, túl sok a buktató ahhoz, hogy egy családapa felrúgja a megszokott életét egy "ígéretre".

Bár erkölcsileg nyilván elítélendô, azt jobban elhiszem, ha valaki a szeretôért hagyja el a családját. Ott legalább tudják, hogy a szexben összepasszolnak. Nálatok még ez is kérdôjeles.

Úgyhogy szerintem ne fûzz nagy reményeket hozzá, hogy a férfi a vallomásod hatására fejest ugrik az ismetetlenbe. Bár ez csak az én véleményem.

2020. dec. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
96%
A baj ott kezdődik, hogy rá kell venni és nem jut magától az eszébe.De!ha eszébe is jutna ës meglépné, nem biztos, hogy főnyeremény lenne számodra. Azért az ún. szar házasságához ő is kellett, nemcsak az asszony.Pár év múlva veled is esélyes, hogy itt tartana. Szép szavak, hogy te nem válnál olyanná mint a felesége, de erre sincs garancia, és a pasas valószínűleg tisztában van ezzel. Az sem kizárt, hogy amit most te szerelemnek gondolsz a részéről, az nem több egy nemi vonzalomnál. Emiatt meg már nem érné meg neki dobbantani a kényelmes biztos szarból. A jelek szerint nem te leszel az a nő, aki miatt érdemes lehet kilépnie a házasságból. Már kilépett volna, ha te lennél a megfelelő. Ez van kérdező. Próbálj a rózsaszín köd nélkül gondolkozni. Nehéz, de nem lehetetlen. A saját idődet húzod egy olyan faszi miatt, aki nem tűnik egy jó vàlasztásnak. Sok szerető belebukott már a mesék világa miatti reménykedésbe. Ha meg is kapták idővel a hőn áhított farkat, rájöttek, hogy ugyanazt adta nekik is, mint a volt feleségnek. Tehát, a nagy vödör szart. Egyik élő példa erre az exem meg a szeretőjének az esete is. Nem is maradtak sokáig együtt a válásunk után.
2020. dec. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
97%
Várom a fejleményeket.
2020. dec. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
87%

Semmilyen fejlemény nem lesz. Vagy ideírja, hogy a pasi épp most ül a valóperes ügyvédnél, tegnap át is költözött.

Mondjuk nem hiszem, hogy van az az elvetemült férj, aki szenteste lép le a családtól, hogy a szeretőjét abajgassa.

Szóval most jön az a tanulság, hogy a kérdező pitizik, mert fontosat akar mondani, most és azonnal, a pasas meg az orrára koppint, hogy nyuszi, karácsony van, az a családé, majd két ünnep között szakítok rád egy fél órát. 😂


Gondolom, Miss Tisztaalelkiismeretem nem véletlenül karácsonyra időzített. Most esett le neki, hogy a "matróna" a pasijával tölti a szeretet ünnepét, ő meg egyedül.

2020. dec. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
68%
Nekem egy kérdésem van csak. A kérdező írta, hogy a feleség olyan "matrona" meg "igazi mutter" kinézetű. Valaki mondja már meg, hogy az milyen? XD
2020. dec. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
97%
Ha a pasi nem teper utánad, csak gondolod, hogy kölcsönös érzelmek vannak, akkor szerintem hagyjad. Ne legyél szánalmas, hogy győzködöd, hogy hagyja ott a feleségét. A másik, szerinted a gyerekei meddig haverkodnának veled, ha kiderülne, hogy miattad válnak. Ráadásul fölényeskedsz itt a feleség kinézetére, mégis ő tölti családban a Karácsonyt egy felépített élettel és nem ő próbál Szenteste szerelmet vallani valakibek, hátha lép valamit. Nem vagy már fiatal 32 évesen, hogy ennyire buta legyél. Ha szeretnél családot, ez a pasi felejtős.
2020. dec. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!