Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nős férfiba. Hogyan érhetném el, hogy elhagyja a feleségét?

Figyelt kérdés
Nem akarom ragozni: rossz, megerősítetten tényleg rossz a házasságuk. Mik azok a dolgok, amik meggyőzhetnék, hogy válasszon engem? Még nem jöttünk össze, de egyértelmű, hogy kölcsönösek az érzelmek. Én viszont addig nem lépek egy tapodtat sem, míg a feleségével van.

2020. dec. 23. 21:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
96%
váljunk el mi is, és hagyjuk el a gyerekeinket, mielőtt válaszolunk neked gyakorin?
2020. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nője már van, aki nem szexel vele. Biztos ő is szereti a maga módján és indoka is van arra, hogy miért nem fekszik le a férjével.

Egy középkorú, komoly családapát érzelmekkel nem veszel le a lábáról. Azt a kört ő már lefutotta, vagyis feltételezem a házassága is szerelmi kapcsolat volt 20 éve, most meg...

És a házasságuk még csak nem is rossz, leginkább középszerű, vagy inkább mondanám átlagosnak. Egy másik nővel pár év után kb ugyanez lenne.

Nehezítésképpen te valószínűleg gyereket is akarnál, ő meg kétszer is lefutotta már azt a kört is.


A legjobb amit tehetsz, hogy kinyitod a szemed, keresel mást, valaki elérhetőbbet, akivel lehet jövőd.

Ha ő akart volna tőled többet, ez a kérdés nem létezne.

2020. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 A kérdező kommentje:
31, hát ha nem szexelsz a pároddal 6 éve 😂 Megértem akkor a frusztrációdat 😂
2020. dec. 23. 22:35
 34/70 anonim ***** válasza:
77%

#28:

Hogy mi? Te azt hiszed, hogy azért mogorva és beszürkült, mert 42? 10 év múlva te is matróna leszel? Ó, te biztos nem, te most se látszol többnek 25-nél. Eltaláltam?

Én meg öregebb vagyok, mint a szeretőd. Hidd el nyugodtan, hogy az a 40+ nő épül le ennyire, aki sokat szenved a férje mellett. Ami mondjuk nem is csoda, ha egy hűtlen disznó. Nem egyszer, nem kétszer láttam, hogy a huszonéves szerető elnyerte apucit, aztán 1 év alatt látszatra 10 évet öregedett. Olyat is, ahol a volt feleséggel próbált haverkodni, mert egy cipőben jártak, mellette is pont ugyanazok voltak a gondok a házasságban. Ami meglepő, hisz ugyanaz a férj ugyanazt nyújtja. (Közben az exfeleség szinte kivirult válás után. Sokat elárul.)


Nézd meg a feleséget. Nézd meg jól, hogy a férfi mellett milyen élete van, mennyire boldog(talan), mire vitte. Azért, mert pontosan ugyanezt fogod kapni, ha te leszel a helyében! Mondjuk azt leszámítva, hogy téged nem tisztel, mint a gyerekei anyját, és nem köt össze 20 év. Apróság...


Azt pedig saját magadban tedd tisztába, hogy szerető vagy. Te írod, hogy szeretitek egymást. Nem ott kezdődik, hogy letolod a bugyit.

A lelkiismereted meg ne legyen tiszta, mert ez a zsarolás sokkal mocskosabb, mintha minden nap ágyba bújtok. Ha szerető vagy, szexeltek, tárt amíg tart, de nem teszel tönkre egy családot. Csak tényleg azt adod meg, ami otthon hiányzik.

De nem, neked ez nem elég. Te zsarolod, hogy rúgjon fel mindent, alázza meg a feleségét, egy életre utáltassa meg magát a gyerekeivel, anyagilag kerüljön padlóra, tűrje a környezete megvetését, mert a te fényességes puncikád másképp nem nedvesedik. Ez mennyivel jobb bárkinek, mint titokban dugni párszor?

2020. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 A kérdező kommentje:

34, figyelj, ha te házas férfiakkal vagy együtt, egészségedre váljék. Én nem. Szerintem a feleségnek az is éppen elég megalázó, ami most van. Sokkal tisztább helyzet lenne, ha leülnének tisztázni, hogy hogyan is röppent el a pár év szex nélkül?

A feleségének egyébként nincsen rossz élete, ezt nem tudom ki és miért hallucinálta bele a történetbe. 42 évesen olyan igazi "mutter" kinézete van és bocs, de ha 10 év múlva így fogok kinézni, megyek inkább a Dunának. Mint írtam, van önbecsülésem.

Szerintem sok itt az olyan feleség, akik éppen az olyan nőktől tartanak, mint én. Akik restek voltak megőrizni az intimitást a házasságukban, aztán meg picsognak, ha jön valaki, aki szíves örömest lefeküdne a férjükkel. Megsúgom: a férjetek is ember, testi vágyakkal.

Arra jutottam, azt kell tennem, amitől a nénémasszonyok a legjobban félnek: nyílt leszek, szerelmet vallok és felkínálom azt, amit adni tudok. Kíváncsi vagyok, mit reagál. Az értelmes válaszolóknak köszönöm!

2020. dec. 23. 22:43
 36/70 anonim ***** válasza:
96%

"Arra jutottam, azt kell tennem, amitől a nénémasszonyok a legjobban félnek: nyílt leszek, szerelmet vallok és felkínálom azt, amit adni tudok. Kíváncsi vagyok, mit reagál."


Hát mit reagálna, vagy leráz, vagy lefekszik veled. És mit érsz el ezzel, nem fogtok előrelépni ahogy te akarod. Neki nem ugyanazt jelented, mint ő neked, hiszen akkor veled lenne, vagy legalábbis adna kettőtöknek esélyt, úgy, hogy mellette nem csinál hülyét a feleségéből. Egy szerető általában nem lép a feleség helyébe. Előbb veszik el a férfiak a takarítónőjüket, mint a szeretőjüket.

2020. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
81%

"Arra jutottam, azt kell tennem, amitől a nénémasszonyok a legjobban félnek: nyílt leszek, szerelmet vallok és felkínálom azt, amit adni tudok."


lol.

várunk szeretettel két hét múlva, amikor majd indítasz egy másik topikot azzal a címmel, hogy:

"odaadtam a becsületem egy házas férfinak, és kihasznált, majd eldobott"

2020. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
72%

35 Annyira ne legyél magadra büszke, hogy egy ócska kis nő vagy.

Elmondom hogy röppennek el az évek szex nélkül(ez se igaz, ezt csak neked mondja).


Apuka ló.aszt nem csinál otthon, gyerekekkel nem vergődik. Anyuka csinál mindent egyedül, neveli a gyerekeket, dolgozik, míg apuka egyetlen feladata bejárni dolgozni. Aztán még este a férj rászól a nejére, hogy kapja be neki egy kicsit és üljön rá.


Na, ez 20 év alatt megeszi az idegeit a nőknek. A férjnek meg csak annyi a dolga, hogy hülye libáknak rinyálgasson a "szar házasságáról", mert hogy túlságosan ráérnek unalmukban.


Azt írod 32 éves vagy, elvileg egyedülálló, gyereked nincs. Te ne okoskodj bele hogy kell jól házasnak lenni, jól szervezni a családi életet. Tapasztalat híjján könnyen ítélkezel.

2020. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőm kb. 7-8 évet pazarolt el a fiatalságából, mert a "rossz" házasságban élő nős pasijának valójában esze ágában nem volt válni, de hitegetni és mártírkodni kiválóan tudott.

A kiszemelted gyerekei pedig csak addig tartanának havernak, míg ki nem derülne, hogy anyu helyére pályázol.

2020. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
100%
#38 azon is érdemes elgondolkodni, hogy egy 32 éves nő úgy értekezik magáról, mintha egy 19 éves brazil bikinimodell lenne XD
2020. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!