Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nős férfiba. Hogyan érhetném el, hogy elhagyja a feleségét?

Figyelt kérdés
Nem akarom ragozni: rossz, megerősítetten tényleg rossz a házasságuk. Mik azok a dolgok, amik meggyőzhetnék, hogy válasszon engem? Még nem jöttünk össze, de egyértelmű, hogy kölcsönösek az érzelmek. Én viszont addig nem lépek egy tapodtat sem, míg a feleségével van.

2020. dec. 23. 21:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
28%

Olyan dolgokról beszélsz, amiben kiemelődik az, hogy veled mennyire jó, és mennyire rossz neki a feleségével. A felesége hibáit kiemeled. "Már MEGINT veszekedtetek? Pedig te szeretetet érdemelsz. Kár, hogy nem ezt adja meg neked."


Állítsd be magad hősnek, szeretőnek, a másikat meg alacsonyítsd le, tedd egyértelművé azt, hogy veled kéne lennie, de NE mondd ki egyenesen.

Ezt rendszeresen is megteheted, hogy amikor a említ valamit a feleségéről, akkor ráirányítod a figyelmét az említettekre. Így amikor eszébe jut a felesége, már arra fog gondolni, h vele nem jó, és veled jobb lehetne.

2020. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
89%
Ha annyira rossz lenne, mint ahogy neked bemeselte, mar nem lenne vele.
2020. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
91%

Nekem egy kissé antagonisztikus ez az egész. Nem lépsz egyet sem, de felteszed a kérdést, mit tegyél, h téged válasszon. Ez nem túl korrekt hozzáállás.


Morálisan az lenne talán az elfogadható, hogy ha bárminemű fondorlattal megvárnád, míg tényleg ki nem lép a házasságból.


Ha valóban kölcsönösek az érzések, úgyis észre fog venni. Szerintem nem célszerű siettetni a dolgot annak árán, hogy morálisan támadhatóvá válsz - vagyis én biztos nem tenném...

2020. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
Nem csak bemesélte, ismerem őket. Nem akartam nagyon elhúzni a dolgot, van két nagy gyerekük. Mindketten nagy kamaszok. Van közös ház, kocsik, ő szereti ezt a felső középosztálybeli életet, ugyanakkor nagyon szenved a szeretetlenségtől, a szexhiánytól. 5-6 éve semmi nincs köztük a feleségével, akit viszont jó anyának tart és tiszteli, amiért a két gyerek mellett is karriert épített. Vannak okok a maradás mellett, ezt én is tudom. De vannak a kilépés mellett is bőven.
2020. dec. 23. 21:36
 5/70 anonim ***** válasza:
68%
Mond meg a feleségének, hogy csalja a férje
2020. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
91%

Röviden? Sehogy. Ő dönt, hogy válni akar, vagy marad vele, te ezt nem döntheted el helyette.

Már épp elég sz.ar a házasságuk, de a pasinak ez nem elég indok. Valami oka van, ha marad. Gyerek? Ingatlan? Hitel?

Hidd el, hogy a közös lakáshitel több házasságot tart egyben, mint a közös gyerek. Nem csak közted és a felesége, hanem az anyagi biztonság, a társadalmi megbecsülés és a megvetett csóró házasságtörő élete közt is választ. _Annyit_ nem ér a friss punci, hogy élete végéig fizesse az árát.

2020. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:
3, én nem tettem semmit, nem jönnék össze házas férfival. De az érzéseink egyértelműek. A mit tegyek arra vonatkozott, hogy ebben a helyzetben mit tegyek. Kikötve, hogy nem lesz szex, mert nekem az elkötelezettel nem fér bele. Nem akarom letámadni, csak valahogy érzékeltetni, hogy szeretem és megkapná azt, amit otthon nem.
2020. dec. 23. 21:38
 8/70 A kérdező kommentje:
5, nem csalja.
2020. dec. 23. 21:38
 9/70 anonim ***** válasza:
84%
Biztos jó buli lesz, főleg, ha majd veled is ezt csinálja. 😂 A megcsalás/másért elhagyás jellemhiba, ami nem múlik el az aktuális kapcsolattal. Majd megöröklöd a nejétől max a féreg formáját, aztán mivel most is egy szaros rongyként viselkedsz, még annyiba sem fog venni, mint őt. Nagyon max az utánatok lévőnél megembereli magát, de általában ott sem.
2020. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
91%

#7:

Mit adsz meg? Semmit. Azt hiszed, hogy felrúg mindent úgy, hogy meg se kóstolta az árut? Ne viccelj.

Anyukám, az ilyen jól szituált csaladapákra szinte vadásznak azok a puncik, akiknek csak szex kell, meg gáláns ajándékok, és nem hisztizik, hogy érte váljon el. Tudod, a punch.hu is erről szól, meg a szerető keresős oldalak többsége.

Te ezt tudod nyújtani, hogy még nincs semmi, de már zsarolni kezdted, hogy akkor kap puncit, ha válik. Kicsit sokat képzelsz arról, hogy mennyit érsz meg. Csak ne felejtsd el, hogy kvázi iparág épült azokra a csajokra, akik válás és bonyodalmak nélkül is adnak puncit, és (színlelt) szerelmet.


Amúgy mérget vehetsz rá, hogy nem te vagy az első szerető.

2020. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!