Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nős férfiba. Hogyan érhetném el, hogy elhagyja a feleségét?

Figyelt kérdés
Nem akarom ragozni: rossz, megerősítetten tényleg rossz a házasságuk. Mik azok a dolgok, amik meggyőzhetnék, hogy válasszon engem? Még nem jöttünk össze, de egyértelmű, hogy kölcsönösek az érzelmek. Én viszont addig nem lépek egy tapodtat sem, míg a feleségével van.

2020. dec. 23. 21:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 A kérdező kommentje:
9, semmit nem tettünk. Tehettünk volna, de még egy csók sem csattant el, tekintettel a házasságára. Szerintem nyugodt lehet a lelkiismeretem, Nem tartozik a kérdéshez, de ahol 5-6 éve nincs szex, ott azért a nő is tisztában lehet a helyzettel. A stílusodhoz gratulálok!
2020. dec. 23. 21:45
 12/70 A kérdező kommentje:

10, azt hiszem valamit félreértettél. Középosztálybeliek, de nem az a gazdag, gáláns amorózó, akiről te beszélsz. A középosztálybeliségükhöz van 2 gyerekük is, mint írtam. Ő a puncson labdába sem rúghatna.


NEM vagyunk szeretők. Még csak meg sem csókolt soha.

2020. dec. 23. 21:53
 13/70 anonim ***** válasza:
71%
Semmit és ne is akarj az lenni, aki miatt elhagyja! Gondolj csak bele milyen lelkiismeret furdalásod lenne, amikor tudatosul, hogy a gyerekei miattad nőnek fel apa nélkül!
2020. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
98%
Hát nekem ezzel a típussal az a tapasztalatom, hogy sosem lép le a nőtől. Folyton panaszkodik erre arra, hogy rossz a feleséggel, sárkány, nincs szex, általában meg is csalja komolytalan nőkkel, de mégis kitart mellette. A kényelem, megszokás, anyagiak, ki tudja mi, gyerekek mellette tartják, amig meg nem hal egyikük. Valójában nekik nem olyan rossz otthon az az igaz,hiszen akinak olyan rossz, az lép.
2020. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
98%
Egy kisebb összegbe fogadok veled, hogy ha ezt előadnád a feleségének, ő nem tudná, hogy "rossz a házasságuk". Annál is inkább igazam van, hogy még mindig vele van. Hülyének vagy nézve, senkije nem vagy ennek az ismerősödnek. Szokásos hazug kamu szövegekkel van etetve a fejed. Majd ha eljutsz oda, hogy kellenél valakinek feleségnek és családot alapítanak veled, majd te biztos jobban csinálod. Csak ne ilyen legyen a férjed.
2020. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:

13, gyakorlatilag felnőttek, az egyik 16, a másik 19 éves.

15, fogadhatsz, mert elég jól ismerem őket és a baráti körükben is jó nagy átfedés van. Tényleg csak egymás mellett élnek, tényleg nincs szex. Viszont vita sincsen, ez igaz. A feleségének jó állása van, ez imponál neki (neki is jó állása van, sőt jobb is). Már eljutottam odáig, köszi!

2020. dec. 23. 22:02
 17/70 anonim ***** válasza:
97%
14-es vagyok, hozzátenném a mondandómhoz, hogy egy régi, bejáratott házasság, amiben elvannak az emberek egy magasabban funkcionáló szövetség, még ha vannak is repedések, és kevésbé jó dolgok. Minden kapcsolatban egy idő után abbamarad a szex, vagy kis mennyiségre csökken. Hiába unatkozol egy kapcsolatban, az életedben, az mégis csak biztonságot jelent neked, és főleg ha idősebb vagy, nem ugrálsz és nem rugod fel egy kósza szenvedélyért.
2020. dec. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
35%

"Én viszont addig nem lépek egy tapodtat sem, míg a feleségével van."


ha te valóban szerelmes lennél, akkor réges-rég lefeküdtél volna vele, és szavak nélkül meggyőzted volna, hogy te kellesz neki.

ehelyett elvárod, hogy mielőtt letolná a gatyáját a hálószobádban, tegye tönkre a házasságát, és a családi életét is.


tankönyvi esetbe illő női szemétség.

2020. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
94%

#12.

Mit nem értesz? Egy-egy vacsora, kisebb ajándék, kis anyagi támogatás. Bőven több a semminél. Nem beszélve azokról, akiknek tényleg csak szex kell, mert mondjuk ő se kapja meg otthon.

Semmi bonyodalom.


Az, hogy nem gazdag, pont oka annak, hogy nem válik. Szerinted elő tud rántani egy lakást? Nem hiányzik neki az a havi 70-80-100 ezer, amit gyerektartásra fizet? Te a puncin kívül mit nyújtasz? Odaköltözhet, támogatod anyagilag, ott lesznek nálad a kamaszai minden hétvégén? Vállalod, hogy te is hozol anyagi áldozatot, amíg a gyerekek lediplomáznak, lakáshoz jutnak? (A nagy lófas2t, azon ki fogsz borulni, hogy léteznek, és pénzbe kerülnek.)


Azt pedig te se hiszed el, hogy a pasi évek óta nem szexelt? Max a feleségével, ja.

Amúgy ne izgulj, rohadtul szét fog dugni, aztán szépen eldob. Te kicsit hisztizel, felnyomod a feleségénél, aki elhord mindennek. Utána sírva nézed a családi fotókat a facebookon.

2020. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 A kérdező kommentje:
18, valóban szerelmes vagyok, de egyrészt soha nem hoznám olyan helyzetbe, hogy miattam legyen házasságtörő, másrészt van önbecsülésem.
2020. dec. 23. 22:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!