Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért használja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért használja a "pénz" helyett az "ambíció" kifejezést?

Figyelt kérdés

Ha pl. egy pasi nem egy Krőzus, akkor nem azt mondják, hogy "nem jönnék össze veled, mert nincs pénzed", hanem hogy "nincs benned ambíció!" Pedig a kettő ugyanaz, hiszen az ambíció azt jelenti, hogy legyen jobb munkahelyed ergo több pénzed.

Érdekes módon az újgazdag kölykök, akik csak beleülnek apuci cégébe, sose kapják meg, hogy "nincs bennük ambíció, inkább szerezz egy diplomát".



2020. nov. 28. 08:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
78%

17. Nem azt mondom, hogy minden itt lévő ember egyedüálló, boldogtalan, senkinek nem kell, stb.


De aki állandóan erről panaszkodik, negatívkodik, összeesküvés-elméleteket terjeszt annak igen, valószínűleg vannak gondjai a magánéletében. És ilyeneken agyal, ahelyett hogy a saját életét próbálná rendbe tenni.

2020. nov. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
86%

Nem olvastam a válaszokat.


Aki ambíciózus, annak később is lesz pénze, hajlandó megmozdulni, tenni dolgokért, ha intelligens is, akkor pedig a helyes módszerrel teszi, garantál a közepes vagy a feletti életvitel.


Akinek pénze van, az mehet börtönbe(ki tudja, honnan van neki), vagy elfogyhat(hisz nem biztos, hogy saját érdemből van)

2020. nov. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
65%
A gyj szerint csak a lúzer, tanulatlan, ronda és csóro pasikkal szabadna összejönni, mint az itt sírók.
2020. nov. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
79%
Mert az a pénz, amit az ember magának szerez meg és nem a családja tolja alá, bizony nem létezik ambíció nélkül. Az ambíció és az általad összekeresett pénz is annak a mutatója, hogy életképes vagy, nem egy kalap szar. Én pl leszarom más pénzét, nem kérek belőle, mert van nekem is és úgy gondolom, ép elméjű ember vigyáz a pénzére egy párkapcsolatban is... De megfontolom, hogy tényleg kell-e nekem egy dülleszkedő motiválatlan lusta tetű az életembe vagy sem.
2020. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
2%
Így álcázzák, hogy ribizlik.
2020. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes, hogy a te felelősséged firtató kérdésekre nem reagáltál, ez is válasz csak mondom.
2020. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!