Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok ambiciózus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok ambiciózus, kommunikatív férfit sehol?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy a legtöbben csak tengenek-lengenek, nincsenek rövid és hosszú távú céljaik, melyek nem maradnak az álmodozás szintjén, hanem effektíve tesznek is azok megvalósulásáért. Másik, amit nagyon hiányolok a férfiakból, az intellektus, lehessen velük beszélgetni hosszasan, legyen szó bármilyen témáról és igényük is legyen a napi szintű tartalmas beszélgetésre, mely nem korlátozódik az adott napon történt eseményekre. A helyes értékrend szintén nagyon fontos, nem kell hitelre vett legújabb iPhone (ide tetszőleges tárgy behelyettesítendő), azért, hogy menőbbnek tűnjenek, teljesen jó a pl. 2 éves telefon is, ha ellátja a funkcióját. A pénzhez való hozzáállása is hagy némi kívánnivalót a legtöbb férfinek, nem jó az sem, ha 2 kézzel szórja a pénzt és nem tud semmit félretenni, de az sem, ha garasoskodik és a túlzott mértekű spórolással minden élvezetet megvon magától. 27-35 közötti férfiak válaszai érdekelnek kizárólagosan.

2020. aug. 26. 19:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
Mert aki normális az már foglalt. A nyomik maradnak ebben a korban szinglik.
2020. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

És te milyen vagy? Hozod azt a szintet emberileg, amit elvársz? Ezt azért kérdem, mert sok ilyen ember van, akit leírtál, viszont ahhoz, hogy megtaláld őket neked is ilyennek kell lenni, ilyen társaságban mozogni.

Akárki akármit mond, az ember minősíti, hogy kikkel van körülvéve.

2020. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Pontosan ilyen vagyok én is, ugyanezeket a tulajdonságokat keresem a másikban is. Abban hiszek, hogy a hasonló a hasonlót vonzza.
2020. aug. 26. 19:41
 4/23 anonim ***** válasza:
53%

A te tapasztaltod egy dolog.Nem univerzális mérték semmire.

Az csak a te szubjektív meglátásod.

Nem intelektusnélküliek,hanem szerinted azok.

Keress a te szempontjai alapján,aztán megtapasztalod,hogy mit érhetsz el,és mit nem.Nem a világ igazodik hozzád,hanem neked kell megtalálnod a helyed benne.

2020. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
46%

Hm. Hasonló a hasonlót. És mi van akkor, ha a gyerek vállalás terén baleset történik, esetleg a nő a férfi tudta, beleegyezése nélkül esik teherbe. (természetesen véletlenül).

Egy férfi ismerősöm így járt. Lelkiismeretességből elvette a nőt. A gyerek fogyatékos. A nő családjában ez gyakori, valami genetikai problémájuk van. Közben az asszony is "becsavarodott". Tehát ez az érettségizett, jó szakmával rendelkező, külsőre átlagos férfi két értelmi fogyatékossal él együtt. Azért az élet néha produkál érdekes sorsokat. Kérdező, erre is azt mondod, hogy hasonló a hasonlóval?

2020. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
#5 Nem akarok kötekedni, de szerintem ez egy szomorú, de baromira nem ideillő sztori.
2020. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
36%

Ilyen vagyok, bár néha nehéz ilyennek lenni. :) Egy nő sem értékeli...

29/F

2020. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A hasonló nem minden esetben vonz hasonlót, mint pl.: az esetedben. Egy csendes egyén jobban megállná a helyét melletted.
2020. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A felsorolt tulajdonságok rengeteg férfira igazak, tehát nem ezek hiánya miatt nem találsz neked megfelelő férfit. De ha ezekhez még hozzáteszed, hogy legyen sportos, divatos, jóképű és extrovertált, na meg az említett korosztályban még egyedülálló is, na így már tényleg nehezebb dolgod van.
2020. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#5 Ha akaratom ellenére sikerülne (védekezés mellett) teherbe esni, akkor biztosan nem tartanám meg a magzatot. Egyébként ma már annyira fejlett genetikai vizsgálagok vannak, hogy ki tudják mutatni a rendellenességet. Ha élettel összeegyeztethetetlen betegséget tárnak fel, akkor bármikor megszakítható a terhesség, nem vonatkozik rá az általános 12. hét. Én is úgy vélem egyébként, hogy ez nem tartozik a kérdésemhez.

#8 A hasonlót természetesen nem ilyesmire értettem, hanem arra, hogy hasonló legyen a gondolkodásunk, főbb kérdésekben az álláspontunk, legyenek közös céljaink (itt nem feltétlenül csak a klasszikus házasságra, gyerekvállalásra gondolok). A gyökeres ellentétek konfliktusokat szülnek, az állandó viták megmérgezik a viszonyt. Csendes ember mellett nem érezném jól magam, hozzám hasonló beszédes, magabiztos, extrovertált társa van szükségem.

#9 Szándékosan nem írtam külsőségekről, nyilvánvalóan egy külsőleg nem vonzó emberrel nem kerülök olyan viszonyba, hogy a fenti tulajdonságairól meggyőződhessek. Nincs kifejezett esetem, nincs listám a külsőségekre vonatkozóan. Egy a lényeg, hogy fogjon meg a külsejében valami.

2020. aug. 27. 07:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!