Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok ambiciózus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok ambiciózus, kommunikatív férfit sehol?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy a legtöbben csak tengenek-lengenek, nincsenek rövid és hosszú távú céljaik, melyek nem maradnak az álmodozás szintjén, hanem effektíve tesznek is azok megvalósulásáért. Másik, amit nagyon hiányolok a férfiakból, az intellektus, lehessen velük beszélgetni hosszasan, legyen szó bármilyen témáról és igényük is legyen a napi szintű tartalmas beszélgetésre, mely nem korlátozódik az adott napon történt eseményekre. A helyes értékrend szintén nagyon fontos, nem kell hitelre vett legújabb iPhone (ide tetszőleges tárgy behelyettesítendő), azért, hogy menőbbnek tűnjenek, teljesen jó a pl. 2 éves telefon is, ha ellátja a funkcióját. A pénzhez való hozzáállása is hagy némi kívánnivalót a legtöbb férfinek, nem jó az sem, ha 2 kézzel szórja a pénzt és nem tud semmit félretenni, de az sem, ha garasoskodik és a túlzott mértekű spórolással minden élvezetet megvon magától. 27-35 közötti férfiak válaszai érdekelnek kizárólagosan.

2020. aug. 26. 19:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
64%

Nekem vannak céljaim meg is tudom őket valósítani. Egyébként meg látva azt hogy a munkatársaimnak milyen a magánélete hát az enyémből meg pont hogy ez nem hiányzik. Nem véletlenül küldtem el minden nálam próbálkozó embert.


Nincs rá se időm se energiám hogy a munka mellet még +1 emberrel foglalkozzak. Hogy kinek mi a célja meg az 1X magánügy 2X én az összes enyémet megtudom valósítani. Folyton jár a futárszolgálat.

2020. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Klassz
2020. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Amugy ez a celom dolog mindenkinel mas.


Nem feltetlen a vallalkozast meg tobb penzt jelenti. Van, akinel egy normalis kapcsolat, tobb szabadido, tobb barat stb.


Akinek nem a penz es uzlet azt nem kell lenezni.

2020. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!