Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok ambiciózus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok ambiciózus, kommunikatív férfit sehol?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy a legtöbben csak tengenek-lengenek, nincsenek rövid és hosszú távú céljaik, melyek nem maradnak az álmodozás szintjén, hanem effektíve tesznek is azok megvalósulásáért. Másik, amit nagyon hiányolok a férfiakból, az intellektus, lehessen velük beszélgetni hosszasan, legyen szó bármilyen témáról és igényük is legyen a napi szintű tartalmas beszélgetésre, mely nem korlátozódik az adott napon történt eseményekre. A helyes értékrend szintén nagyon fontos, nem kell hitelre vett legújabb iPhone (ide tetszőleges tárgy behelyettesítendő), azért, hogy menőbbnek tűnjenek, teljesen jó a pl. 2 éves telefon is, ha ellátja a funkcióját. A pénzhez való hozzáállása is hagy némi kívánnivalót a legtöbb férfinek, nem jó az sem, ha 2 kézzel szórja a pénzt és nem tud semmit félretenni, de az sem, ha garasoskodik és a túlzott mértekű spórolással minden élvezetet megvon magától. 27-35 közötti férfiak válaszai érdekelnek kizárólagosan.

2020. aug. 26. 19:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"Szándékosan nem írtam külsőségekről, nyilvánvalóan egy külsőleg nem vonzó emberrel nem kerülök olyan viszonyba, hogy a fenti tulajdonságairól meggyőződhessek."

Ehhez természetesen jogod van és nincs is vele semmi baj. Csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy azokat a "követelményeket", amiket a kérdésedben megfogalmaztál, nagyon sok férfi lazán megugorja, tehát valami más oka lehet, ha nem találsz megfelelőt.

2020. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#11 Nem ugorja meg nagyon sok, ha így lenne, akkor a kérdésem sem született volna meg. Több férfivel randevúztam az elmúlt 1 évben, külsőleg mind vonzó volt, viszont az értékrendjük nem volt helyénvaló. Az nem életcèl, hogy haverokkal bulizni akar menni a hétvégén. Persze, szükség van kikapcsolódásra is, de egy rövid távú célokra vonatkozó kérdésre nem ilyesmit kellene mondani szerintem. Azt tapasztalom a legtöbb embet elfogadja a jelenlegi helyzetét és semmilyen erőfeszítést nem tesz azért, hogy több legyen.
2020. aug. 27. 08:47
 13/23 anonim ***** válasza:
58%

Belőlem az évek kiölték az ambíciót. Régebben még volt tudás szomjam, szerettem volna dolgokat megvalósítani, de nem igazán volt semmilyen sikerélményem és belefásultam a munkába és az életbe.

Ráadásul már érzem is magamon hogy nem tudok újat tanulni, elkezdtem butulni.


A kommunikáció meg sosem ment igazából. Sokmindenről nincs semmi gondolatom, amiről meg lenne, azt sokszor nem tudom szavakba rakni.


Ezek persze rám igazak, nem minden férfira akikről a kérdés szól.

31F

2020. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

De igen, ennek nagyon sokan megfelelnek. Csak ebben a korosztályban már kevésbé aktívak a társkeresésben. Ugye a 27-35-öt jelölted meg? Itt durván 3 csoport van:

1.: a leírásodnak megfelelnek, sőt jó a marketingjük, könnyen ismerkednek és mellette még vonzóak is a nők többségének: az ilyen pasik már kiestek a társkeresésből, rég megtalálták a párjukat, akivel már talán családot is alapítottak.

2.: a leírásodnak megfelelnek, viszont nem jó a marketingjük, talán esetlenek az ismerkedésben, vagy csak nem azok a kimondott férfi isten típusok. Ilyenből rengeteg van.

3.: a leírásodnak nem felelnek meg, viszont jó a marketingjük, könnyen ismerkednek, férfiként vonzóak. A leírásod szerint te rendszerint ilyenekbe futsz bele.


Neked a 2. csoport tagjai lennének a megoldás (mivel az 1. már kilőve, a 3. meg nem jön be), náluk viszont a korábbi passzív társkeresés helyett aktívra kell váltanod. 25-30 felett ez már így működik.

2020. aug. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#14

Azokkal egy baj van, nem néznek ki elég jól, szóval kvázi láthatatlanok.

2020. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
#14 Nem, az esetlen, halkszavú, teszetosza férfiakból nem kérek, bizonyos fokú magabiztosságnak kell lennie (nem keverendő össze a nagyképűséggel). Nem tudom kit tartasz férfiisten típusnak, nem ragaszkodom olyan dolgokhoz, hogy mindenképp barna szeme, barna haja vagy meghatározott magassága legyen. Olyan embernek viszont felesleges adni esélyt, aki az első perctől kezdve nem vonz, mondván hátha lesz belőle valami.
2020. aug. 27. 10:51
 17/23 anonim ***** válasza:

"Másik, amit nagyon hiányolok a férfiakból, az intellektus, lehessen velük beszélgetni hosszasan, legyen szó bármilyen témáról és igényük is legyen a napi szintű tartalmas beszélgetésre, mely nem korlátozódik az adott napon történt eseményekre."


Szia, itt vagyok. Soha nem tudtam normálisan beszélni 1 nővel sem, mert 2 szónál többet nem tud mondani.

2020. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
#17 Amennyiben nemcsak kommunikatív vagy, hanem a többi tulajdonság is illik rád, akkor írj magadról privát üzenetben egy nem 2 mondatos, korábban mindenkinek elküldött bemutatkozó levelet. Megnyugtatlak, hogy szimpátia esetén velem sokkal hosszabban fogsz tudni beszélni 2 szónál.
2020. aug. 27. 12:58
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
ne haragudj, de nem
2020. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
#19 Nem haragszom egyáltalán, a te döntésed, viszont így nem igazán értem, hogy a #17 kommented milyen céllal írtad.
2020. aug. 27. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!