Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit gondoltok egy ilyen srácról?

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista. 180cm magas, átlagos testalkatú (se nem kövér, se nem sovány, se nem kigyúrt, barna szemű, rövid barna hajú. Elég okos és tájékozott sok területen(nem érezteti szándékosan, de beszélgetésből kiderül). Olyan szakra jár az egyetemre, amihez elhivatottság kell, cserébe nem kecsegtet túl magas fizetéssel. Nem túlzottan társasági ember, idegeneknek nehezen nyílik meg, van, hogy nem tudja, hogy mit válaszoljon egy beszélgetésben, a nagyon szűk baráti/ismerősi körében is keveset beszél, inkább csak hallgat és figyel. Ugyanakkor ha valakihez közel kerül, akkor kifejezetten érzelmesen és részletesen is meg tud nyilatkozni, sokkal többet beszél, de ehhez a szinthez idő kell neki egy adott személy mellett. A számára nagyon érdekes témákról is sokat és érdekesen tud beszélni, hallgatni pedig bármilyen témát szívesen hallgat meg. Nem jár bulizni, nagyon ritkán iszik alkoholt (és keveset), nem dohányzik (erősen elítéli), nem drogozik (ezt is), kávét sem iszik, ellenben nagyétkű, szeret sokat enni. A sportolás számára elsősorban kerékpározásban és túrázásban merül ki. Szeret múzeumba, színházba, moziba, kulturális és szabadtéri programokra járni, de koncertekre nem (és nem szokott zenét hallgatni szinte soha). Semmilyen szinten sem vallásos.

22 éves korára még nem volt barátnője, nem szexelt és nem is csókolózott senkivel.


Mi a véleményetek egy ilyen srácról? Mit gondoltok róla ismerkedés során? Túl sok negatív tulajdonsággal rendelkezik ahhoz, hogy legyen esélye? Esetleg az lehet kizáró ok, hogy nem volt még barátnője?



2020. aug. 21. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Normális. Mi a baj vele azontúl, hogy nem értem, hogy egy fiatal, hogy nem szeretheti a zenét-de ez legyen a magánügye..
2020. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Túl átlagos. A legtöbb emberre ez igaz, nem ezen fogsz elhasalni szerintem. Általában akik ide az oldalra kiírják ezt (vannak páran) azoknál nemcsak külsőleg de belsőleg is elég nagy gáz van!
2020. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel semmi gond sincs amit leírtál. Nem kizáró ok szerintem a barátnő hiány, az egyetlen ami nehéz lehet hogy beszélgetés közben nem tudod mit mondj. Voltam olyan randin, ahol a srác alig szól egy pár szót, pedig én se nyílok meg könynen idegeneknek, de így hogy egyedül kellett a beszélgetést életbe tartani egy szenvedés volt az egész.
2020. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

"nem kövér, se nem sovány, se nem kigyúrt";

"Nem túlzottan társasági ember, idegeneknek nehezen nyílik meg"


A fenti kettő nem fér meg egymás mellett egy lánynál. Aki mást ír, hazudik.

2020. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nincs veled semmi baj. Nem egy ilyen fiú ismerősöm van, és nekik is nehezen megy az ismerkedés a másik nemmel, meg úgy alapból.

Zárkózottnak tűnsz. Egyértelmű, hogy félsz megnyílni mások előtt, amit biztos egy régi, mély érzelmi csalódás válthatott ki. De ennek ellenére se keseredj el, ne menekülj az emberek elől,hanem állítsd magad kihívások elé, lépj ki a komfortzónádból. Pont az a baj számos fiatallal, hogy félnek ismerkedni, mert az interneten élik a szociális életüket. Már lassan elfelejtik, hogyan is kell kialakítani egy kapcsolatot egy másik emberrel, legyen az barátság vagy akár párkapcsolat.

Régen én is ilyen voltam (kb 4 éve), de a fejembe vettem, hogy változtatok rajta, és azóta sokkal közvetlenebb és nyíltabb vagyok. Ne félj a változástól.

2020. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Introvertált vagy, mint oly sokan masok. Érdekes amit írsz a zenéről, magamon kívül eddig nemigen hallottam ilyen emberről.
2020. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!