Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg baj, hogy hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg baj, hogy hiányzik belőlem az ambíció?

Figyelt kérdés

Lassan középkorú leszek, és nem egyszer megkaptam már (hol finomabban hol direktben), hogy vonzóbb lenne, ha volna bennem ambíció. Mondjuk karrier terén.

Csak ezzel nem tudok mit kezdeni. Van egy melóm, ami elég különleges, kb. féltucatnyian csináljuk az egész országban, nem fizet különösebben jól, de így is minden hónapban félre tudok tenni egy kisebb összeget, nem máról-holnapra élek. Autóm, jogsim nincs, viszont jól érzem magam a bőrömben, van egy hobbim, aminek a szubkultúrájában viszonylag ismertnek számítok, és amit imádok csinálni. A kollégáimmal jól kijövök, van néhány barátom, és még a csajozás terén sem panaszkodhatom: sosem voltam Don Juan, de bizonyos lányoknak bejövök, mint külsőre mind belsőre.


Ezek után tényleg annyira lelombozó dolog, hogy semmi kedvem törtetni, idegeskedni, olyan melókért küzdeni, amelyeket végezve nem érezném jól magam? Gáz, hogy ahelyett, hogy kocsira gyűjtenék, inkább "csak" egy lakáskasszát fizetek, és a hülye motivációs tréningek helyett inkább otthon olvasok egy könyvet egy pohár bor mellett, vagy a barátaimmal töltöm az időt?



2017. okt. 17. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehogy baj ez! Én is ilyen vagyok. Szard már le tesó, hogy mások mit gondolnak, vagy mondanak... Az a lényeg, hogy érezd magad jól a bőrödben. Jelenleg én is egy kellemes melót végzek nem túl nagy fizetésért. Mehetnék olyan céghez, ahol a dupláját kapnám, de szörnyen érezném ott magam és sokkal több időmet és energiámat elvenné. A csajozás nekem is megy így is. A nők mindig arra buknak, akin érzik, hogy elégedett az életével. Ha többet keresnél de közben szarul éreznéd magad, akkor sokkal kevésbé lenné vonzó, hidd el nekem.

Egyébként egyszer olvastam egy cikket, ahol a halálos ágyukon kérdeztek meg embereket, hogy mit bántak meg legjobban életük során és amit mindenki egyöntetűen megbánt, hogy túl sokat dolgoztak és olyan munkát, amit nem szerettek, közben pedig alig élvezték ki az életet, hiába volt rá anyagi keretük.

2017. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van családod ?
2017. okt. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Nem baj, csak hozzád ilyen hasonló "tedd ki hadd hűljön" típusú ember illik.
2017. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, nem is terveztem, hogy egy mindennel elégedetlen, telhetetlen nővel jöjjek össze... :D
2017. okt. 21. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, az emberek többségének normális hobbija sincs. Nem még, hogy ismertek is legyenek benne. Ráadásul még a munkád sem az átlagot hozzá. Szerintem egyáltalán nem vagy szürke kisegér. A világot az ilyen törtető, „hajtsunk mintha nem lenne holnap” típusú emberek kergetik az őrületbe. Szó szerint. Sunshinedoll válaszaiból pedig egy bicskanyitogató személy képe rajzolódik ki:D Nem kell tőle felvenni ezt a tedd ki had hűljön dolgot.
2017. okt. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!