Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem szánalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem szánalmas, amikor egy nő nem akarja beismerni, hogy számít neki a pénz, ezért eufémizmust használ?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor egy nő azt a látszatot akarja kelteni, hogy ő a nőknek abba a csoportjába tartozik, akiknek nem számít a pénz, ezért úgy fogalmaz, hogy "legyen a férfi ambíciózus, törekedjen a jobbra"? Ne de miért legyen a férfi ambíciózus, miért törekedjen a jobbra? Azért, mert ha ilyen, akkor nagyobb eséllyel fog több pénzt keresni a jövőben.

2019. márc. 21. 03:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%

Minden eufémizmus szánalmas, de attól még egy teljesen valid vágyat közöl, akár tetszik ez a férfiaknak, akár nem.


Ha nem tudsz anyagi biztonságot nyújtani a nőnek és a gyerekeiteknek (akkor is, ha nincsenek és nem is lesznek), a nők nem fognak annyira vonzónak találni, mivel úgy fogják látni, hogy vesztes vagy.


Akkor is, ha nem vagy az, csak éppen ebbe a társadalomba nem tudsz, vagy nem akarsz beilleszkedni, főleg nem olyan szinten, hogy a "ranglétra" közepe-teteje felé helyezkedj el.


A nők részéről ez nagyon is érthető és értelmes elvárás.



A férfiak részéről meg más érthető elvárások vannak, amik ugyanúgy nem tetszenek a nőknek, mint ez a férfiaknak...

2019. márc. 21. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem azért, jó nagy korlátolt egy ember vagy. Ezek a személyiség jegyek nagyon fontosak, érett emberhez tartoznak, nem pedig nyámnyila kisfiúkhoz. Egy nő nem pelenkázni akarja a társát, hanem felnézni rá, tisztelni.
2019. márc. 21. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nincs sok pénze a férfinak=/=pelenkázni kell.
2019. márc. 21. 04:57
 4/23 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy: nem ambíciózus=/=pelenkázni kell
2019. márc. 21. 05:49
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Ezt nem csak munkahelyi előmenetelre kell érteni.

Sokkal inkább utal az önfejlesztésre.

Tehát ha nincs nője évek óta, de ahelyett, hogy fejlesztené magát, és kilép a komfort zónájából, ne az legyen a napi elfoglaltsága, hogy en bloc a nőket hibáztatva siránkozik a gyakorin. Hosszú, hosszú évek óta, a fejlődés minimális jelei nélkül, ugyanazt az egy fasságot mantrázva. Millió hasznos és segítő szándékú válasz ellenére, amiből nem fog fel semmit, de semmit az égvilágon.

2019. márc. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Igen, az ilyen kérdést is csak a kisfiúk írják ki, akik nem képesek önállóak lenni, képtelenek egyedül is helyt állni, inkább megy a sírás. Taszító
2019. márc. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy vagyok vele, hogy számít a pénz, de nem azért, mert azt akarom, hogy a férfi tartson el, hanem azért, mert én sem akarom, hogy velem akarja egy férfi eltartatni magát. Legyen annyi, amiből ő el tudja tartani magát segítség nélkül, ugyanis ez nekem is megvan. Illetve számít a pénzhez való hozzáállás, mert sem a mértéktelen pénzszórás, sem a túlzott fukarság nem szimpatikus, pénzből élünk, semmi nincs ingyen, én spórolok is. Még egy dolog, ha valaki családot szeretne, gyereket, azt én nem pártolom, ha valaki üres popsira, nincstelenségre vállal, aztán tartja a markát a segélyért, egy párnak kettőjüknek együtt legyen elég anyagi bevétele, hogy ha jön a gyerek, akkor is meg tudjanak élni, egy gyerek kiadásokkal is jár.
2019. márc. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%
Ezt a kijelentést nem csak financiálisan lehet értelmezni..arra gondolnsk a nők h legyen talprarsett és ha családja lesz akkor törekedjen a család biztonságára minden módon..ez érthető..énpl. egy rosszul keresővel is összejönnék pmonfjuk egy halászal ha olyan lenne a természete(gerinces,védelmező,eszes,hűséges,nem anyagias és megvásárolható) és vonzódnék hozzá..
2019. márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a kijelentést nem csak financiálisan lehet értelmezni..arra gondolnak a nők h legyen talpraesett és ha családja lesz akkor törekedjen a család biztonságára minden módon..ez érthető..én pl. egy rosszul keresővel is összejönnék mondjuk egy halászal ha olyan lenne a természete (gerinces,védelmező,eszes,hűséges,nem anyagias és megvásárolható) és vonzódnék hozzá..
2019. márc. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Ezek teljesen reális és érthető vágyak, hogy legyen valaki ambíciózus és legyen igénye a fejlődésre. És nem csak a férfiakra vonatkozóan.
2019. márc. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!