Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem szánalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem szánalmas, amikor egy nő nem akarja beismerni, hogy számít neki a pénz, ezért eufémizmust használ?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor egy nő azt a látszatot akarja kelteni, hogy ő a nőknek abba a csoportjába tartozik, akiknek nem számít a pénz, ezért úgy fogalmaz, hogy "legyen a férfi ambíciózus, törekedjen a jobbra"? Ne de miért legyen a férfi ambíciózus, miért törekedjen a jobbra? Azért, mert ha ilyen, akkor nagyobb eséllyel fog több pénzt keresni a jövőben.

2019. márc. 21. 03:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ezek fontos vonások voltak ismerkedésnél. Ugyanis nem azt néztem, hogy most mennyi pénze van, mellesleg nem is tudtam. Pár beszélgetésből ez nem derül ki. Hanem, hogy együtt, közösen fel tudjunk építeni magunknak egy kényelmes középosztálybeli életet. Nem értem mi ezzel a probléma. Nyomorra nem lehet családot alapítani. A társamtól annyit vártam el, amennyit én is letettem az asztalra. (Én is ambiciózus vagyok.)
2019. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
40%

Pénzből élünk !


Hogy alapítunk családot egy olyan férfivel aki nettó 400 alatt hozz haza ? Kéregessünk a nagyszűlőktől majd a gyerek dolgaira ?

2019. márc. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%

Mindenkinek szamit a penz, fuggetlenul attol, h ferfi v no az illeto.


Nekem nokent annyira szamit, hogy tudjam, ha pl elmegyek szulni, akkor a paromtol ne kelljen penzt kuncsorogni, ha epp elfogy a gyed es a gyereknek pelus kell.


hogy kettonk (!) fizetese legyen eleg a lakhatasra, etelre, ruhazkodasra, hobbijainkra es valamennyit tudjunk belole felretenni.


ezek szerintem ilyen alap elvarasok.

en beleadom szivem-lelkem-penzem a kapcsolatba, a masiktol sem varok el tobbet.


ehhez kepest az exem szerint anyagias ribi vagyok, csak azert, mert a fizetesem kevesebb volt, mint az ove, es, amikor hetvegente kirandultunk, en fizettem az uzemanyagot, o elvileg a kajat, szova mereszeltem tenni, hogy az otthonrol hozott ot napos (!) zsemlet a ket napja lejart felvagottal en nem fogom megenni.

Nem Gundel- etterembe akartam menni, hanem a romlottat nem tudom megenni.


Szoval, ha az anyagiassag, hogy a 20.000 benzinpenz kompenzalasakent mondjuk elvarnek egy 2000 forintos pizzat, hat fiuk, az vagyok..

2019. márc. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
En is ilyen vagyok, és éppen ezért nem kell egy vegetalo, cél nélküli ember.
2019. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%

>Ne de miért legyen a férfi ambíciózus, miért törekedjen a jobbra? Azért, mert ha ilyen, akkor nagyobb eséllyel fog több pénzt keresni a jövőben.


Nem. Aki ambíciózus, az jó eséllyel sikeres lesz bármilyen területen, ami kompetenciát igényel. A pénzkeresés csak egy ezek közül.

2019. márc. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

"Hogy alapítunk családot egy olyan férfivel aki nettó 400 alatt hozz haza?"


A szüleim ketten kerestek 450-500 körül, és teljesen normális életszínvonalon éltünk, szóval nem kell, hogy a férfi 400-at keressen, csak akkor, ha egyedül tartja el a családot.

2019. márc. 21. 10:57
 17/23 A kérdező kommentje:

"Mindenkinek szamit a penz, fuggetlenul attol, h ferfi v no az illeto."


Én egy utcaseprő nővel is összejönnék ha kedves és átlagos külsejű lenne, nekem legfeljebb annyiból számítana a pénz, hogy ettől függetlenül ne várja el, hogy többet keressek miután együtt vagyunk mint amikor egyedül voltam, és hogyha én hozok haza több vagy az összes pénzt miután összejöttünk, akkor ő végzi a több vagy az összes házimunkát.

2019. márc. 21. 11:21
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az az összeg, ami elég a megélhetéséhez, vannak adott kiadások, ezen felül meg határ a csillagos ég. Én 250-ből remekül el tudok lavírozni úgy, hogy még spórolni is tudok, de mondjuk 150-nel már nagyon szűkösen lennék. Két fizetés meg együttélés esetén összeadódik, nem kell, hogy minden kiadás közös legyen, de az alap kiadásokba azért mindkét fél tudjon beleadni. Alap kiadás például a rezsi, nem alap kiadás például a fodrász, az edzés. Van, akinek alap kiadás a speciális étrend, ételallergia miatt, akinek ilyen gondja nincs, annak meg ez nem ilyen lényeges. Számomra az fontos, hogy azért ne állandó kölcsönökből éljen a másik, nekem egyetlen hitelem van, a lakáshitel, de azt úgy terveztem meg, hogy beleférjen a keretbe, de mondjuk ha valaki folyton elszórja a pénzét szerencsejátékra, és hó végén nem jut kajára, az baj, vagy ha alapból olyan keveset keres, hogy képtelen a saját alap kiadásait is fedezni, és már rég nem diák, azzal azért lehetnek gondok. Én nem élek adóssághegyekben, és a párom miatt sem akarok ezen változtatni.
2019. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy te kivel jönnél össze, a te értékrendedtől függ. Te döntöd el, kire van szükség az életedben és kire nincs. Nem lenne irritáló, ha mások indoklást várnának, miért ezzel a nővel vagy, miért nem azzal? Ahogy rád, úgy a nőkre is ezek a szabályok vonatkoznak. Mind szabad emberek vagyunk.


Az pedig furcsa, hogy az ambíciózusról te csak a pénzre tudsz gondolni, mégis a nőket nevezed anyagiasnak. Ez a szó annyit jelent, hogy a férfinak van egy célja, amiért képes küzdeni és ha kell, áldozatot hozni. Például szeretne jó eredményeket elérni a kedvenc sportjában, vagy szeretne művelt lenni azon a területen, ami érdekli. Nem természetes, hogy egy ilyen ember vonzóbb, mint aki céltalanul él?Gondolom, te sem olyan barátnőre vágysz, aki naphosszat sorozatokat néz, vagy játszik.

2020. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Több kutatás kimutatta azt, hogy a pénz nem boldogít, ezért valójábban nincs olyan, hogy törekedj jobbra, ez egy elidegenedett szokás. Ki mondja meg azt, hogy az egyik jobb vagy rosszabb, mint a másik? Miért kéne rosszabb poziciónak tartani a takarítást, mint a bankári melót? Minden munkát egyenlően kéne megbecsülni, mert az egyenlőtlenség csak igazságtalanságot és feszültséget szül. Mindenki a szükségletei szerint részesüljön a javakból, ennél nagyobb igazság nincs! Remélem a vírus tombolása és a gazdaság folyamatos csökkenése után egy nem kapzsi, nem önző, szolidáris társadalom fog kiépülni. Ami nem halt meg azt felesleges temetni!
2020. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!