Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalon miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon miért kérnek azonnal vagy hamar találkozót ?

Figyelt kérdés

Még azt sem tudjak ki vagyok pár mondatot beszelgettunk de már jön az igyunk meg valamit ...fussunk össze. Mikor sok esetben a teljes nevem sem tudják...

Nem kamaszok hanem idősebb korosztály.


31N


2020. nov. 24. 11:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem, hogy 30 évesen miért kell sietni? Fiatalon mehet a kényelmes, emberi tempó, 30 felett meg csak görcs van?
2020. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
60%
#20: Nagyon helyes. Egy felnőtt ember max. egy hét után el tudja dönteni, hogy akar-e találkozni a másikkal, avagy sem. Tapasztalataim szerint aki ennyi idő után nem akar találkozni, az jó eséllyel később sem fog. Akkor meg minek túráztatni a másikat? Minek rabolni a másik ember idejét és energiáját? Egy 30-as ember már nem tini, tud magára vigyázni, plusz nincs is értelme tiszteletköröket futni, szerintem egy felnőttnek nincs ennyi ideje és energiája a levelezgetésre. Legfeljebb nem jön össze a dolog, vagy lesz egy egyszeri kufirc, és ha ezt mindketten akarják, akkor senki sem fog belerokkanni lelkileg.
2020. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
48%
Na engem pont az "egyszeri kufirc" taszít 30 évesen is.
2020. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
74%
#23: Szíved joga. Két felnőtt ember el tudja dönteni, hogy nekik mi fér bele. És ettől senki sem lesz jobb vagy szarabb ember. Ha megegyeznek, hogy csak ennyi, akkor azzal nincs semmi baj, csak előtte illik tisztázni. Persze az erkölcscsőszök majd felháborodnak, de ez meg kit érdekel?
2020. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Majd biztos egy vénlánynak fognak hetekig pitizni meg csicskulni hogy aztán sunyi görény módjára egy szó nélkül eltűnjön. Hol élsz te?
2020. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
60%
24-es, csak valahogy aki sürgeti a találkozást, arról feltételezem, hogy hazudik a szándékait illetően.
2020. nov. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
75%
#26: Annak meg 30 környékén semmi értelme, hogy hetekig-hónapokig húzzátok a beszélgetést, aminek a vége jelentős számban ugyancsak az lesz, hogy a nő eltűnik. Tőlem is rendszerint úgy léptek le hetek után, hogy egyik nap még jónak tűnt minden, másnap már semmi hír az illetőről. És nem egy ilyen eset volt. Felmerült bennem a kérdés, hogy akkor mégis mi a francnak pazaroltam el egy rakás időt és energiát ilyen emberekre. Én úgy vagyok ezzel, hogy aki akar, az egy hét után is találkozni fog velem, aki meg nem akar, azt körbeugrálhatom ezerszer is, akkor sem fog.
2020. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
71%
hát tul sok időt nem érdemes várni de pár mondat után találkozó korai
2020. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
18%

3 hétig írogattam egy 30as nőnek, baromi türelmesen. 2x is lefújta a találkozót, holott írásban többször is jelezte, hogy érdeklem.

Az előző válaszolók miatt leírom, hogy nem a megfektetésére mentem, hanem arra, hogy láthassam élőben is. Az pedig egyszerűen ökörség, hogy aki pár nap után találkozni akar, annak csak a szex kell. Ilyen hozzáállással jobb, ha nem társkeresőzik senki.

30-tól felfelé már joggal várja el az ember, hogy ne fussunk potya köröket. Ha ismerkedni akarok, akkor találkozom, ha nem akkor nem társkeresőzöm és nem szivatok másokat. 40f

2020. dec. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
79%
#29: Na ez az. A legtöbb esetben te mint férfi szívod meg. Ha felpörgetnéd a dolgot, rád fogják, hogy csak dugni akarsz, ha meg türelmes vagy, akkor rád unnak, vagy a képbe jön más faszi. Én sem értem, hogy 30 környékén mi a tököm értelme van húzni a másik ember agyát. Úgyis csak élőben dől el, hogy lesz-e folytatás, minek heteken-hónapokon keresztül rabolni a másik idejét? Nem tinikről van szó, akiknek nincs semmi tapasztalatuk, és akik nem tudnak vigyázni magukra. Egyébként szerintem ez a csaj vagy eleve nem is akart találkozni veled, vagy képbe jött nála valaki más. Ha akarta volna, akkor találkozik veled. Az ilyen nők vagy unatkoznak, vagy súlyosan önbizalomhiányosak, vagy elkényeztetettek. Őszintén szólva nem hiszem el, hogy egy normális 30-as nő max. egy hét után ne tudná eldönteni, hogy mit akar, és hogy bejön-e neki a másik. Aki kb. egy hét után is csak hárít, azzal nem is érdemes foglalkoznod, mert jó eséllyel később sem fog veled találkozni.
2020. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!