Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalon miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon miért kérnek azonnal vagy hamar találkozót ?

Figyelt kérdés

Még azt sem tudjak ki vagyok pár mondatot beszelgettunk de már jön az igyunk meg valamit ...fussunk össze. Mikor sok esetben a teljes nevem sem tudják...

Nem kamaszok hanem idősebb korosztály.


31N


2020. nov. 24. 11:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
27%
Mert minél hamarabb meg akarnak dugni. Teljesen mindegy mi a neved vagy hogy nézel ki, csak punci legyen alattad.
2020. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
41%
Mert mindenki eltűnik és ugy vannak h inkább tali ismeretlenül mint irkálni napokat h aztán eltűnj teis
2020. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
57%
Pont azért, mert idősebb korosztály. Nincs már idejük felesleges körökre meg hülyeségekre. Találkozni akarnak veled és személyesen megismerni téged. Te mire szeretnél várni?
2020. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
51%
Jaj hát hogyne... :D "meg akarnak ismerni.." :DDD #3-as menj fel nőként egy társkeresőre. Meglátod mennyi "úriember" akarja megismerni milyen vagy. :D
2020. nov. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

3 Én totál ismeretlennel pár szo után nem fogok talalkozni, Nah meg mivel nem ismerem mi alapján döntsek? Szeretne talalkozni több ember és nem is ismerem őket ,külső alapján rendben ... akkor ?!

Beszélgetni kell előtte.

Lehet már akkor kiderül hogy pl van e ellentét pl ő dohányos én nem

2020. nov. 24. 11:59
 6/30 anonim ***** válasza:
86%

Azért kérnek hamar találkozót mert sok nő pár mondat után szó nélkül eltűnik.

Elég rossz dolog ha az ember már a sokadik ilyen nőbe fut bele.

Nekem is mondta már több nő hogy komolyat akar. Én is komoly kapcsolatot akarok aztán hirtelen szó nélkül eltűnnek.

2020. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
6 Elhiszem,sajnálom de erre akkorsem ez a megoldás hiszen akkor egy tali után is el tud tűnni valaki ha el akar...
2020. nov. 24. 12:09
 8/30 anonim ***** válasza:
96%
Én azért szeretek mihamarabb találkozni, hogy elejét vegyem a heteken át húzódó szórakozásoknak. F
2020. nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%

Több oka van;

1. amíg csak írkáltok, egyszerre több pasival tartod a kapcsolatot. Randizós időszakban jó esetben már nem Tinderezel.

2. a férfi vonzerejének kb. fele csak személyesen érzékelhető (pl. testbeszéd, kisugárzás). Jobb esély van rá, hogy személyes találkozó alkalmával elvarázsoljon, mint interneten.

3. érdekli, hogy élőben milyen vagy. Külső és belső tulajdonságokat is könnyű hazudni interneten. Személyesen több minden kiderül rólad, mint amennyit elmondasz.


Lehetne még írni okokat, de a már leírtak egyenként is elegendőek a személyes találkozó sürgetésére.

2020. nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Elég durva a gondolatmenet kedves utolsó most tényleg akkor mindenkivel személyesen kellene talalkozni ha ők nem beszélgetnek neten előtte néhány napig /hétig és nem lehet kiismerni valamennyire őket ?

Akkor ez hosszú menet lenni heti 2 szabad nappal számolva....

2020. nov. 24. 12:15
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!