Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalon miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon miért kérnek azonnal vagy hamar találkozót ?

Figyelt kérdés

Még azt sem tudjak ki vagyok pár mondatot beszelgettunk de már jön az igyunk meg valamit ...fussunk össze. Mikor sok esetben a teljes nevem sem tudják...

Nem kamaszok hanem idősebb korosztály.


31N


2020. nov. 24. 11:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
57%
Mert 10 mondat beszélgetés SZEMÉLYESEN több mint egy honapi irkálgatás.
2020. nov. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
81%
Még ha telefonon beszéltek 5percet is sokkal jobb mint irkálni 2 hétig
2020. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező... szerintem 3-5 mondat után a szexre fognak térni.

Mit gondolsz miért? Nem, nem a lelkedet akarják megismerni.

Látom lepontozott a sok hóvirág lelkű mert azt képzelik minden pasi úriember és azért akar találkozni nulla információ után, hogy megismerhessen. :D

De a csúnya valóság az, hogy simán csak meg akarnak dugni. Minél hamarabb, minél kevesebb energiabefektetéssel.

A nagy részük még helyesen írni sem tud, és gondot okoz egy összetett mondat leírása. Miről beszélünk!???! :D

2020. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
75%
A 30-asok már nem tinik, szerintem sem kell hetekig-hónapokig húzni a dolgokat. Nyilván nem az első üzenetben kell erre kitérni, de pár nap, egy hét után (ha tényleg rendszeres és mélyebb a beszélgetés) simán fel lehet vetni, hogy találkozhatnátok-e. Plusz eleve felpörgött a világ, egyre több inger éri az embereket, és azt tapasztaltam, hogy hamar ráunnak a másikra, ha csak beszélgetés van. Jön a következő, meg a következő, és az elsőről már teljesen el is feledkeznek. Én is sokszor jártam már úgy, mint a 6-os, normális hangnemű beszélgetésekből simán leléptek szó nélkül, egyik napról a másikra. A franc se fog hetekig-hónapokig várni a nagy semmire, minek pazaroljak időt és energiát, ha 10-ből legalább 9 nő eltűnik egy idő után? Ha jó ütemben halad a beszélgetés, kb. egy hét után rá kell kérdezni, hogy hogyan tovább, lenne-e kedve találkozni. Egy 30 körüli ember azért már van annyira felnőtt, hogy el tudja ezt dönteni ennyi idő után is.
2020. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
76%

"Nekem is mondta már több nő hogy komolyat akar. Én is komoly kapcsolatot akarok aztán hirtelen szó nélkül eltűnnek."


Oké, de ez még édeskevés.

2020. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
95%
#10: nem mondtam, hogy 3. mondat után már elhív, de egy hét írkálás után már elvárható, hogy találkozzatok.
2020. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
86%
#16: Csak ezt sok nő nem hajlandó megérteni. Közben persze a férfi nem tudja, hogy mikor cselekszik jól. Ha túl gyors, akkor nyomulósnak, kanosnak tartják, ha hosszabb ideig beszélgetnek, akkor elkönyvelik töketlennek, meg közben a nő is megismerkedik x másik fickóval, ő meg kiesik a képből, és elpazarolt egy rakás időt és energiát a nagy semmire. Szóval egy férfinak jóval nagyobb esélye van arra, hogy rá nézve szarul fut ki az ismerkedés, mint egy nőnek. Velem is megesett, hogy heteket szántam valakinek a megismerésére, és ugyanúgy lepattintott, vagy eltűnt, mint ha egy hét után hívtam volna el találkozni. Ennek meg semmi értelme, felnőttként én is utálom a felesleges körök lefutását, engem ne túráztasson senki.
2020. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet előre tudni Emberfuggo, van olyan barátnőm aki szerint ha nem Hívja el pár nap alatt akkor mulya. Én meg azt nem szeretem ha nyomulnak erőltetik a dolgokat, még akkorsem ha tényleg tetszik az illető.
2020. nov. 24. 12:41
 19/30 A kérdező kommentje:
Én is tartok attól amit írt az egyik válaszoló, hogy azért ilyen sietős mert szexet akarnak.
2020. nov. 24. 12:42
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
A te korosztályod vagyok és én például nem foglalkoznék olyan férfival, aki nem akarna azonnal vagy hamar találkozni. Nem tudom minek napokig, akár hetekig chatelni meg levelezgetni, mint valami hülye tini, ha abból úgyse derül ki soha semmi. Az meg, hogy lesz-e szex rajtam is múlik, nem csak rajtuk, nincs mitől tartanom.
2020. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!