Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha körbenéztek a világban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha körbenéztek a világban és ehhez teszitek hozzá a tapasztalatot, akkor milyen eredményeket fogalmaznátok meg a nőkröl?

Figyelt kérdés
Én jelenleg arra gondolok itt, hogy nagyon sok magát felvállalni nem merő, frusztrált, gonosz, kislány vájkálódik mindenfele és mivel nekik rossz az életük, azt akarják, hogy másoknak is rossz legyen. ha tehetik keresztülhúznak kapcsolatokat, megakadályozzák, hogy a férfiak nőhöz jussanak. A gonoszkodás, a frusztráltság jellemzi őket. Van folyamatban mindez egy olyan világban, ahol elvannak anyagiasodva a nők és egyébként sem mehet könnyen a boldogság megtalálása.

2020. okt. 20. 08:50
 81/105 anonim ***** válasza:
91%
Ráadásul nő vagyok, de hagyjuk is. Ezek mind megveszekedett bolondok, ezért nincs nőjük.
2020. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/105 A kérdező kommentje:

Te nem nő vagy hanem valami más.....

Te már csak tudod, hogy kinek miért nincsen nője.

Akinek más dolga sincsen csakhogy válogasson stb.

2020. okt. 22. 19:37
 83/105 anonim ***** válasza:
100%

Rejtett psziché, ezt a szót keresed, nem?

Nem jelent semmit, de pár hónapja nagyon szerettél ezzel dobálózni, mert olyan okosnak tűntél tőle

2020. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 anonim ***** válasza:

Kérdező én is nézem hogy most mi van 😅😂

78 azért az adott ország is számit pl Törökország iszlám állam meg egyesült arab Emirségek is valamint Indonézia a legnagyobb iszlám Többségű ország

És te sem fogtad fel amit én akarok mondani de nem is akarod... nem a tudományos fejlődés adott neki teret hanem a könyebb élet vitel és biztonság...!

Na meg a tolerancia miatt is kapott helyet...

Az meg megint más téma hogy te írod hogy nem akarod terhelni az én agyamat erre írtam hogy nem is tudnád terhelni... a felfogó képességem szerintem mérföldekkel jobb mint a tiéd... lehetsz 40 éves én meg lehetek 20-on éves de ha te azt sem tudod hogy hány halmazallapot van meg hogy hogyan is jön létre egy szupernova robbanás meg pl mi is azok a kölcsönhatások na meg a jó öreg húr elmélet... meg szuperego meg hasonló sigmund kutatások... akkor inkább ne beszélj felfogó képességről

2020. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 A kérdező kommentje:
Megint félrebeszélsz. A női nem ügyében pont nem erről van szó.
2020. okt. 22. 19:48
 86/105 anonim ***** válasza:

Azt hiszed, azért mert a húrelmélettel dobálózol, olyan intelligens vagy? Én is olvastam Michio Kakut meg Stephen Hawkingot, ettől még nem vagyok fizikus. Viszont ez a gyerekes dicsekvés meg az, hogy folyton hajtogatod az ostobaságaidat egyértelműen azt mutatja, hogy gondok vannak az önértékeléseddel. Lehet, hogy Sheldonnak képzeled magad, de csak az autisztikus vonásokban stimmeltek. :-)

Nő meg annak jut, aki férfi. Ennyi.

2020. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 A kérdező kommentje:

Nem, nem! Sok férfi van egyedül, nem véletlenül.


nem a férfinek, hanem a pénzeszsáknak van nője...Így akartad ugye?

2020. okt. 22. 19:53
 88/105 anonim ***** válasza:
100%
Valaki lője már le ezt az idióta kérdezőt, mert már nagyon unalmas a butaságaival.
2020. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 A kérdező kommentje:
Ami neked butaság, az másnak igazság.
2020. okt. 22. 20:17
 90/105 anonim ***** válasza:
100%

Jah, lehet hogy a laposföldhívők számára tény, hogy a föld lapos, de ettől még nem lesz igazság.

Ebben a szituban most te vagy a laposföldhívő.

2020. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!