Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha körbenéztek a világban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha körbenéztek a világban és ehhez teszitek hozzá a tapasztalatot, akkor milyen eredményeket fogalmaznátok meg a nőkröl?

Figyelt kérdés
Én jelenleg arra gondolok itt, hogy nagyon sok magát felvállalni nem merő, frusztrált, gonosz, kislány vájkálódik mindenfele és mivel nekik rossz az életük, azt akarják, hogy másoknak is rossz legyen. ha tehetik keresztülhúznak kapcsolatokat, megakadályozzák, hogy a férfiak nőhöz jussanak. A gonoszkodás, a frusztráltság jellemzi őket. Van folyamatban mindez egy olyan világban, ahol elvannak anyagiasodva a nők és egyébként sem mehet könnyen a boldogság megtalálása.

2020. okt. 20. 08:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:
75%

Nem volt jobb régen sem, vicces amikor fiatal kis nyikhajok itt sírnak értelmetlenül. Én 77-ben születtem, a szüleim az ötvenes években, a nagyszüleim a húszas években. Sokat beszélgettünk. Nem volt jobb.


De nem is ez a lényeg. Egy ugyanilyen mocsok, általánosító kérdést ki lehetne írni a férfiakról is, de nem tesszük. Nem tűnik fel, hogy a "csúyagonosz" nők ellenére ti mocskolódtok itt naphosszat? Néha valaki feltesz egy trollkérdést nőnek kiadva magát és próbálja lejártani a nőket, ez még gázabb.


Tönkretesszük másnak a kapcsolatát? Drágám az nem tönkretétel ha azt javaslom a barátnőmnek akit megütött a pasija, hogy vonja le a konzekvenciákat és dobja ki a pasit. (Amúgy nem fogja, az ilyen sohasem teszi).

Az viszont (saját) kapcsolat tönkretétel, hogy itt és sokszor társkerin is lépni sem lehet a házas pasiktól. Tudom, hogy nők is csalják meg a párjukat, de valahogy még egy pasit sem láttam panaszkodni arról hogy tele a társkereső házas nőkkel. Fordítva meg.....saját tapasztalat.


Úgyhogy sepregessetek inkább a saját házatok táján, és felesleges sértett kisfiúként hisztizi és a nőket szidni. Van egy jó hírem: nem kötelező nőkkel együtt lenni. Nyugodtan lehet egyedül élni, ott van marok marcsa, a pénz is megmarad, nem húz le valami golddigger a 200 ezer nettódért.

2020. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 anonim ***** válasza:
86%
Ők nem a nőkkel akarnak együtt lenni, csak szexelni akarnának velük orrba-szájba. Nagy különbség!
2020. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 anonim ***** válasza:
0%

21 születhettél 77-ben nem ez a lényeg itt nem a nőkről volt szó hanem maga a társadalmi mentalitásról!

tény ma nyáron a nők egy nagyobb rétege félmeztelenül járnak az utcán!

itt most nem a normális igazi nőkről van szó mint amilyen te is vagy nyilván! hanem az elfajzott rétegről akik média és utca prosti szinten vannak semmi igazi nőiesség sem pedig etikett moralitás belső érték vagy komolyabb gondolat... sajnos ezek tények! régebben azért mind a nők mind a férfiak jobban figyeltek erre itt most nem a te tini korodat mondom hanem az 1850-től a 2000-es évekig lévő periódust utána valami drasztikusan megváltozott

ki írhatsz a férfiakról is egy kérdést ha látom válaszolni fogok rá ugyan ilyen formában


amúgy olyant már én is láttam hogy nő lebeszélte a barátnőjét egy srácról mert neki nem tetszett (nem is jártak) csak úgy mert neki nem tetszett... de nem én írtam az ehhez tartozó kommentet csak megemlítem hogy ez bizony jelen van a nők kőrében...

2020. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/105 anonim ***** válasza:
72%

#23 Én is a társadalomra gondoltam. Egy hazug, képmutató világ volt aminek össze kellett dőlnie hogy a romjain más szülessen.

Az internet hatására elhiszed, hogy régen biztos több okos és értelmes ember volt, de ennek az a titka hogy száz éve nem volt facebook, meg úgy általában internet. Amit most te is használsz.


Nem olyan nőkkel kell ismerkedni,akiknek kint van mindenük. Tanárként látom hogy minden évfolyamon kb fele-fele arányban vannak magamutogató lányok és visszahúzódó, csendes lányok. Utóbbiak láthatatlanok a fiúk számára, mindenki a magamutogató lányok körül kering. Ennyit rólatok és a választásaitokról.

Az a srác, akiről le lehet valakit beszélni, már eleve nem tetszett az illető lánynak. Ha nekem valaki tetszik, nincs az a barátnő vagy bárki aki lebeszéljen róla. Láttál ilyet, jól van, mi meg soha nem csináltunk ilyet a barátnőimmel. Nem jellemez engem és az egész női nemet az hogy te mit láttál egyes kis fruskáknál.


#24 A kérdezőt meg hagyjuk, már a kérdése is degenerált és ostoba.

2020. okt. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 A kérdező kommentje:

Miért degenerált és ostoba? Megtudod indokolni, vagy fáj az igazság?


A helyzet az, hogy nehezen adják magukat és miattuk kell előbb-utóbb prostihoz menni. Ez annyira jó te szerinted te szerencsétlen?

2020. okt. 21. 07:38
 26/105 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok szerencsétlen, és nagyon helyes, hogy nehezen adják magukat a nők. Még nehezebben kéne adniuk magukat és akkor nem lenne az, hogy egy pasi (nem férfi) egy-két hét ismerkedés után odébb áll, ha nincs szex. Ez ugyan nem velem történt meg, de gyakran hallom. Hát ez elég beteg világ. Mert közben meg elvárják, hogy legyen kevés partnered, de velük tegyél kivételt és feküdj le már 2-3 randi után.


Az meg milyen gyépés gondolkodás, hogy ha valamivel nem értek egyet, akkor fáj az igazság? Ki ért egyet egy ostoba általánosítással? A szellemi színvonaladat mutatja az egész kérdés, és az itteni kommeted is, nem csoda, ha nem találsz nőt. Még az egyedüllétet sem tudod méltósággal viselni és olyanná válni, akivel érdemes lenne megismerkedni. (Nem külsőségekről beszélek, bár nyilván nálad csak odáig terjed a dolog.)


Vicces, hogy nekem vagy másnak kéne megindokolni miért zsákutca az ilyen jellegű általánosítás. Nőj már fel végre.

2020. okt. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 A kérdező kommentje:

gyépés:)


Az a gyépés gondolkodás, hogy semmi életed nincsen, csak jössz ide védeni az igazadat , egy olyan fórum alá, amit önmagadban elvetsz. Vedd tudomásul, hogy sok férfi van, akinek hiánya van és sokan megérdemelnék azt, hogy könnyebben létrejöjjön egy kapcsolat. De hagyjuk inkább.


Még a bűnözőknek is gyönyörű nőik vannak, fel is vannak töltődve rendesen.

És semmivel nem jobbak mint itt bármelyik hozzászóló vagy kérdező?

Csak hát ott van pénz ugye, ott mindent lehet.


Neked kéne felnőnöd, mert nem látod át az egész életet.

Mindenki lehetne boldog, de millió féle nő van, akik vagy romlottak vagy nagy igényűek és ezért ezt nem lehet.

2020. okt. 21. 09:02
 28/105 anonim ***** válasza:
87%

"A helyzet az, hogy nehezen adják magukat és miattuk kell előbb-utóbb prostihoz menni."

Mert ugye neked alanyi jogon jár ám a nő adjuramisten azonnal és ha az adott nő esetleg meg szeretne ismerni mielőtt hagyná hogy megdugd akkor már nehezen adja magát. Ha meg mindenkivel lefeküdne első randin akkor ugye óriási rbanc lenne, mi? Megáll az ész

2020. okt. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/105 anonim ***** válasza:
48%
Nem azzal van a gond, hanem azzal, hogy még egy mondatra sem méltatnak!
2020. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/105 anonim ***** válasza:
14%
A 90-es évek végén 2 ezer elején még nem kellett a nőknek autó , sok pénz, magamutgatás , könnyebb volt és tisztább a világ a beszélgetések nem interneten meresztűl zajlottak ha nem a valóságban , nem kellet negyed fizudat elverned egy kis ismerkedésnél ,arra ott volt a kannás bor és elégedettek voltak , nem húzták a szájukat!
2020. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!